FORHONT

1 Vít Novák56

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Kolem Posázaví - výsledky

7. ročník - 26.7.2015

1. balík - 97 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:44:33,00   35,37 100
2. 642   P1 Vojtěch Jonáš Sparta Cycling 02:44:39,00 00:00:06,00 35,35
3. 2 2. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:47:25,00 00:02:52,00 34,76 90
4. 631   P1 Štibingr Matěj SP Kolo Specialized 02:47:32,00 00:02:59,00 34,74
5. 12 3. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:48:03,00 00:03:30,00 34,63 85
6. 132 4. A Jurečka Jiří EXPERIMENT 23 02:49:35,00 00:05:02,00 34,32 81
7. 676   P1 Dlask Jindřich Sparta Praha 02:49:36,00 00:05:03,00 34,32
8. 31 5. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:49:37,00 00:05:04,00 34,31 78
9. 10 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:49:37,00 00:05:04,00 34,31 76
10. 19 7. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:49:39,00 00:05:06,00 34,31 75
11. 655   P1 Spudil Martin SP Kolo Loap Specialized 02:49:55,00 00:05:22,00 34,25
12. 106 8. B Beneš Petr BTK EURO BIKE Praha 02:50:03,00 00:05:30,00 34,23 74
13. 56 9. A Svoboda Jiří Kbely cycling team 02:50:41,00 00:06:08,00 34,10 73
14. 151 10. A Houra Tomáš SP Kolo 02:52:57,00 00:08:24,00 33,65 72
15. 606   P1 Mitas Lukáš Puskinak.cz 02:54:32,00 00:09:59,00 33,35
16. 641   P1 Koudela Dominik TJ Kolo Praha 02:54:37,00 00:10:04,00 33,33
17. 649   P1 Dudek Tomáš Kolopark.cz 02:54:53,00 00:10:20,00 33,28
18. 114 11. A Harnoš Petr TPCA bike team 02:55:18,00 00:10:45,00 33,20 71
19. 601   P1 Říha Jiří CK Kolokram 02:55:27,00 00:10:54,00 33,17
20. 670   P1 Beran Ondřej Metrostav 02:55:35,00 00:11:02,00 33,15
21. 128 12. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 02:55:44,00 00:11:11,00 33,12 70
22. 8 13. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:56:11,00 00:11:38,00 33,03 69
23. 51 14. A Tvrz Lukáš SWEEP Cycling 02:56:11,00 00:11:38,00 33,03 68
24. 62 15. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 02:56:22,00 00:11:49,00 33,00 67
25. 600   P1 Machala Daniel 02:56:46,00 00:12:13,00 32,92
26. 122 16. A Zháňal Pavel Žádný tým 02:57:13,00 00:12:40,00 32,84 66
27. 7 17. B Miller Milan Tama Královice 03:02:45,00 00:18:12,00 31,85 65
28. 640   P1 Novák Lukáš SP Kolo Specialized 03:03:58,00 00:19:25,00 31,64
29. 674   P1 Vítek Lukáš Eleven Cube Riders 03:04:35,00 00:20:02,00 31,53
30. 677   P1 Guse Michal Eleven Cube Riders 03:04:56,00 00:20:23,00 31,47
31. 647   P1 Dubovči Daniel Atom Bike 03:04:59,00 00:20:26,00 31,46
32. 648   P1 Pfoff Michal SK Sport Zbraslav 03:05:15,00 00:20:42,00 31,42
33. 17 18. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 03:05:29,00 00:20:56,00 31,38 64
34. 118 19. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 03:05:38,00 00:21:05,00 31,35 63
35. 22 20. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:06:14,00 00:21:41,00 31,25 62
36. 607   P1 Lér Viktor 03:06:33,00 00:22:00,00 31,20
37. 672   P1 Kalaš Jan Bikepart.cz 03:06:49,00 00:22:16,00 31,15
38. 26 21. A Dohnálek Erik Žádný tým 03:06:49,00 00:22:16,00 31,15 61
39. 48 22. B Palek Jiří Žádný tým 03:08:29,00 00:23:56,00 30,88 60
40. 663   P1 Ludvík Filip Pek Sport 03:15:45,00 00:31:12,00 29,73
41. 645   P1 Hejný Marek TJ Packa Praha 03:26:55,00 00:42:22,00 28,13
42. 57 23. B Kubát Jan Dexter Cycling 03:31:06,00 00:46:33,00 27,57 59
43. 673   P1 Kresta Jan USK Slavia UL 03:31:32,00 00:46:59,00 27,51
44. 33 24. B Šindelár Ladislav Tama Královice 03:34:11,00 00:49:38,00 27,17 58
45. 629   P1 Postupa Daniel 03:35:18,00 00:50:45,00 27,03
46. 602   P1 Petrilak Petr 24 Team 03:52:59,00 01:08:26,00 24,98
47. 52 25. B Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 04:05:34,00 01:21:01,00 23,70 57
55   B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
64   A Kalfař Jakub Kbely cycling team 00:00:00,00  

2. balík - 97 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:50:36,00   34,11 100
2. 479 2. C Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:50:41,00 00:00:05,00 34,10 90
3. 303 3. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:50:57,00 00:00:21,00 34,05 85
4. 321 4. C Krátký Pavel SWEEP Cycling 02:51:04,00 00:00:28,00 34,02 81
5. 301 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:55:21,00 00:04:45,00 33,19 78
6. 432 6. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:55:47,00 00:05:11,00 33,11 76
7. 721   P2 Beneš Martin CT Weber 02:55:51,00 00:05:15,00 33,10
8. 497 7. D Adamec Petr SWEEP Cycling 03:00:16,00 00:09:40,00 32,29 75
9. 404 8. J Jenčík Martin CK Vinohradské šlapky 03:00:32,00 00:09:56,00 32,24 74
10. 409 9. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 03:00:40,00 00:10:04,00 32,21 73
11. 371 10. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 03:00:42,00 00:10:06,00 32,21 72
12. 307 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:01:42,00 00:11:06,00 32,03 71
13. 342 12. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 03:03:32,00 00:12:56,00 31,71 70
14. 723   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 03:03:33,00 00:12:57,00 31,71
15. 305 13. C Postler Jiří Dexter Cycling 03:05:55,00 00:15:19,00 31,30 69
16. 316 14. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:05:59,00 00:15:23,00 31,29 68
17. 333 15. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 03:06:33,00 00:15:57,00 31,20 67
18. 383 16. C Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 03:06:34,00 00:15:58,00 31,20 66
19. 719   P2 Kutiš Martin Ugo Allivictus Čistý Sport 03:07:22,00 00:16:46,00 31,06
20. 395 17. C Pinkava Eda Kolokrám-Svijany/53x11 03:08:00,00 00:17:24,00 30,96 65
21. 359 18. D Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 03:10:20,00 00:19:44,00 30,58 64
22. 712   P2 Soukup Milan 03:10:25,00 00:19:49,00 30,56
23. 308 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:10:42,00 00:20:06,00 30,52 63
24. 309 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 03:10:43,00 00:20:07,00 30,52 62
25. 327 21. D Bílek Miroslav CSK Markus 03:10:53,00 00:20:17,00 30,49 61
26. 324 22. C Dohnálek Roman Žádný tým 03:12:47,00 00:22:11,00 30,19 60
27. 339 23. C Černý Luboš CFC Kladno 03:17:31,00 00:26:55,00 29,47 59
28. 729   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:21:24,00 00:30:48,00 28,90
29. 722   P2 Reizer Tomáš ČS Stodůlky 03:21:31,00 00:30:55,00 28,88
30. 463 24. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 03:22:01,00 00:31:25,00 28,81 58
31. 730   P2 Kohout Martin 03:23:43,00 00:33:07,00 28,57
32. 315 25. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:24:10,00 00:33:34,00 28,51 57
33. 506 26. E Iotti Giampaolo Stocchetti - Italie 03:25:21,00 00:34:45,00 28,34 56
34. 423 27. C Bartoš Tomáš H.I.C. 03:25:30,00 00:34:54,00 28,32 55
35. 328 28. C Jajčík Michal Tama Královice 03:27:43,00 00:37:07,00 28,02 54
36. 483 29. E Fucik Josef SKP Plzeň 03:27:48,00 00:37:12,00 28,01 53
37. 317 30. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:27:58,00 00:37:22,00 27,99 52
38. 724   P2 Loukota Richard 03:27:59,00 00:37:23,00 27,98
39. 356 31. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 03:28:21,00 00:37:45,00 27,93 51
40. 489 32. C Kozel František Distav Y F 03:29:26,00 00:38:50,00 27,79 50
41. 731   P2 Marek David Agro Kolín 03:29:40,00 00:39:04,00 27,76
42. 726   P2 Hledík Jiří TV-Tech.eu 03:31:40,00 00:41:04,00 27,50
43. 468 33. C Jelínek Martin Dexter Cycling 03:31:41,00 00:41:05,00 27,49 49
44. 314 34. E Pažout Milan Tama Královice 03:33:21,00 00:42:45,00 27,28 48
45. 720   P2 Lorenz Tomáš Sokol Kr. Dvůr 03:39:03,00 00:48:27,00 26,57
46. 492 35. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 03:39:17,00 00:48:41,00 26,54 47
47. 488 36. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 03:40:17,00 00:49:41,00 26,42 46
48. 471 37. C Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 03:41:14,00 00:50:38,00 26,31 45
49. 711   P2 Soukup Karel 03:43:00,00 00:52:24,00 26,10
50. 714   P2 Hejduk Richard 03:44:39,00 00:54:03,00 25,91
51. 701   P2 Mikuš Pavel 03:48:48,00 00:58:12,00 25,44
52. 700   P2 Kakos Jan 03:49:04,00 00:58:28,00 25,41
53. 728   P2 Trtík Jakub 03:51:47,00 01:01:11,00 25,11
54. 330 38. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:54:41,00 01:04:05,00 24,80 44
55. 334 39. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:55:19,00 01:04:43,00 24,73 43
56. 346 40. E Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:55:21,00 01:04:45,00 24,73 42
57. 433 41. Z Bartošová Lenka H.I.C. 03:56:40,00 01:06:04,00 24,59 41
323   C Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
725   P2 Kříž Martin CT Weber 00:00:00,00  
15. ročník - 30.7.2023
14. ročník - 31.7.2022
13. ročník - 1.8.2021
12. ročník - 16.8.2020
11. ročník - 4.8.2019
10. ročník - 5.8.2018
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

DISKUSE

Nástěnka

18.1.2024 21:31 Vítek

Zapomněl jsem včera dát odkaz na ten sraz, tak to napravuju.
https://app.rallly.co/invite/IHy3mYgxyFod ...

Nástěnka

17.1.2024 22:50 Vítek

Ahoj. Nestihli jsme letos schůzi na konci roku, tak to zkusme napravit teď. Zahlasujte prosím, kdy by se hodilo. ...

UAC - Maraton Česká Lípa

24.9.2023 22:08 Kolbaba

Pánové, moc dobrá práce. Vy snad lítáte. A Víťa dokonce na bedně. Dobrý závěr sezóny. ...

UAC - Klikovy vrchy, mistovství UAC

19.9.2023 11:28 Kolbaba

Fotky z prosluněných Klikáčů: https://cfc-kladno.cz/klikovy_vrchy.php?nazev_stranky=foto#obsah ...

UAC - Kolem Posázaví

31.7.2023 22:52 Kolbaba

Pár fotek: https://www.rajce.idnes.cz/kolbaba-cfc/album/kolem-posazavi-2023 ...