FORHONT

1 Vít Novák1 473
2 Marek Andrejs447
3 Luboš Černý330
4 Martin Šurányi233
5 Michal Novák165
6 Petr Vermach42
7 Karolína Vševidová40

S.K.PODRAZ

1Venca2 200 000
2Márty283 500
3laktos1 310
4Jiřina1 100
5Dudu1 000
Majkl1 000
7Jeff470
8Anakin0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

UAC - Klikovy vrchy, mistovství UAC v silničním zá

23.9.2018 11:00

Bratronice

Pražská běžecká tour - zářijový závod 10 km

26.9.2018 18:00

Praha - Braník

Pražská běžecká tour - zářijový závod 5 km

26.9.2018 18:00

Praha - Braník

Běh - Neumannova stezka

28.9.2018 10:00

Unhošť, Sokolovna Melicharova ulice

UAC - Poslední šlápnutí

30.9.2018 0:00

??

Kolem Posázaví - výsledky

10. ročník - 5.8.2018

Skupina AB - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 617   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 02:45:56,00   34,35
2. 608   P1 Koblic Radek ČEZ CT Tábor 02:45:58,00 00:00:02,00 34,34
3. 606   P1 Štěpánek Patrik SK Slavia Praha 02:46:01,00 00:00:05,00 34,33
4. 24 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:46:05,00 00:00:09,00 34,32 100
5. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:46:13,00 00:00:17,00 34,29 90
6. 11 3. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:23,00 00:00:27,00 34,26 85
7. 13 4. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:46:25,00 00:00:29,00 34,25 81
8. 140 5. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 02:46:28,00 00:00:32,00 34,24 78
9. 621   P1 Holan Petr CT Weber 02:46:33,00 00:00:37,00 34,22
10. 3 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:46:40,00 00:00:44,00 34,20 76
11. 612   P1 Kudrna Zbyněk Enduraining 02:46:45,00 00:00:49,00 34,18
12. 604   P1 Dus Albert Rafkarna Idea Cycling Team 02:47:05,00 00:01:09,00 34,11
13. 624   P1 Pleva Jan CK Příbram Fany Gastro 02:49:32,00 00:03:36,00 33,62
14. 21 7. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:51:04,00 00:05:08,00 33,32 75
15. 2 8. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:51:22,00 00:05:26,00 33,26 74
16. 622   P1 Beran Ondřej Slavia Praha 02:53:37,00 00:07:41,00 32,83
17. 87 9. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:53:56,00 00:08:00,00 32,77 73
18. 603   P1 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling Team 02:56:43,00 00:10:47,00 32,26
19. 623   P1 Mašín Roman Slavia Praha 02:56:53,00 00:10:57,00 32,22
20. 28 10. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:56:59,00 00:11:03,00 32,21 72
21. 609   P1 Vlachovský Michal 02:57:08,00 00:11:12,00 32,18
22. 613   P1 Harnoš Petr BMC Kolín 02:57:14,00 00:11:18,00 32,16
23. 616   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:57:37,00 00:11:41,00 32,09
24. 615   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 02:57:46,00 00:11:50,00 32,06
25. 610   P1 Jiřinec Jiří 02:59:05,00 00:13:09,00 31,83
26. 620   P1 Hula Martin Vinohradské Šlapky 02:59:24,00 00:13:28,00 31,77
27. 7 11. B Slaboch David Stark Cycling Team 03:00:05,00 00:14:09,00 31,65 71
28. 6 12. B Černý Jan Stark Cycling Team 03:01:51,00 00:15:55,00 31,34 70
29. 8 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:03:29,00 00:17:33,00 31,07 69
30. 109 14. A Andrejs Marek CFC Kladno 03:08:54,00 00:22:58,00 30,17 68
31. 605   P1 Kebort Patrik Rafkarna Idea Cycling Team 03:08:58,00 00:23:02,00 30,16
32. 31 15. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:10:36,00 00:24:40,00 29,91 67
33. 607   P1 Mužík Tomáš Rafkarna Idea Cycling Team 03:14:36,00 00:28:40,00 29,29
34. 14 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:15:04,00 00:29:08,00 29,22 66
35. 618   P1 Dohnálek Erik 03:23:21,00 00:37:25,00 28,03
36. 619   P1 Šlechta Boris Vinohradské Šlapky 03:26:19,00 00:40:23,00 27,63
37. 17 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:34:05,00 00:48:09,00 26,63 65
38. 601   P1 Hejduk Richard Divišov 03:46:03,00 01:00:07,00 25,22
39. 602   P1 Zeman Václav Divišov 03:46:24,00 01:00:28,00 25,18
40. 611   P1 Blümel Tomáš Ski Bike Centrum 04:03:17,00 01:17:21,00 23,43
614   P1 Frank Tomáš 00:00:00,00  
600   P1 Urban Patrik 00:00:00,00  
25   B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:00:00,00  
111   A Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 702   P2 Kříž Martin Velo Club Tábor 02:50:33,00   33,42
2. 706   P2 Slanař Josef Galaxy Cyclošvec Stevens 02:50:56,00 00:00:23,00 33,35
3. 343 1. C Beneš Martin CT WEBER 02:51:13,00 00:00:40,00 33,29 100
4. 710   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:51:41,00 00:01:08,00 33,20
5. 305 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:43,00 00:01:10,00 33,19 90
6. 303 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:29,00 00:04:56,00 32,48 85
7. 714   P2 Ackermann Kamil Axon Sport Team 02:56:52,00 00:06:19,00 32,23
8. 327 4. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:58:39,00 00:08:06,00 31,91 81
9. 319 5. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:58:46,00 00:08:13,00 31,89 78
10. 378 6. C Šulc David Dexter Cycling 02:58:59,00 00:08:26,00 31,85 76
11. 712   P2 Říha Jiří CK Kolokrám 02:59:45,00 00:09:12,00 31,71
12. 306 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:59:47,00 00:09:14,00 31,70 75
13. 351 8. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 03:00:04,00 00:09:31,00 31,65 74
14. 709   P2 Hájek Stanislav CSK Markus 03:00:22,00 00:09:49,00 31,60
15. 717   P2 Tupý Marek Česyk 03:01:09,00 00:10:36,00 31,47
16. 700   P2 Dýrová Macháčková Šárka Sport Races Isaac Team 03:02:04,00 00:11:31,00 31,31
17. 308 9. D Michal Petr CSK Markus 03:06:13,00 00:15:40,00 30,61 73
18. 311 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:06:33,00 00:16:00,00 30,55 72
19. 331 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:07:02,00 00:16:29,00 30,48 71
20. 431 12. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 03:08:04,00 00:17:31,00 30,31 70
21. 715   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:09:47,00 00:19:14,00 30,03
22. 713   P2 Jílek Michal Etriatlon 03:10:22,00 00:19:49,00 29,94
23. 329 13. D Černý Luboš CFC Kladno 03:11:12,00 00:20:39,00 29,81 69
24. 326 14. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:11:19,00 00:20:46,00 29,79 68
25. 707   P2 Prchal Pavel SK Kern 03:11:44,00 00:21:11,00 29,73
26. 313 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:13:20,00 00:22:47,00 29,48 67
27. 704   P2 Hanzel Ivan Simax 03:16:57,00 00:26:24,00 28,94
28. 471 16. C Šrejma Marek Cyklo Malát 03:17:06,00 00:26:33,00 28,92 66
29. 401 17. E Šejna Karel CKKV Praha 03:17:25,00 00:26:52,00 28,87 65
30. 705   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 03:17:57,00 00:27:24,00 28,80
31. 333 18. D Liška Pavel CKKV Praha 03:18:15,00 00:27:42,00 28,75 64
32. 346 19. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 03:18:27,00 00:27:54,00 28,72 63
33. 370 20. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 03:19:10,00 00:28:37,00 28,62 62
34. 330 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 03:19:19,00 00:28:46,00 28,60 61
35. 344 22. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 03:21:03,00 00:30:30,00 28,35 60
36. 347 23. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:25:59,00 00:35:26,00 27,67 59
37. 444 24. D Polan Luboš CKKV Praha 03:26:54,00 00:36:21,00 27,55 58
38. 703   P2 Milec Jiřincová Jana 03:27:21,00 00:36:48,00 27,49
39. 318 25. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:27:52,00 00:37:19,00 27,42 57
40. 999   P2 Procházka Martin Etriatlon Team 03:28:27,00 00:37:54,00 27,34
41. 461 26. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:28:28,00 00:37:55,00 27,34 56
42. 711   P2 Michl Josef Lokomotiva Nymburk 03:33:27,00 00:42:54,00 26,70
43. 716   P2 Marek David Agro Kolín 03:36:03,00 00:45:30,00 26,38
44. 396 27. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 03:39:01,00 00:48:28,00 26,03 55
45. 325 28. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:41:06,00 00:50:33,00 25,78 54
46. 708   P2 Holoubek Petr Bystřice u Benešova 03:42:14,00 00:51:41,00 25,65
47. 320 29. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:43:39,00 00:53:06,00 25,49 53
48. 443 30. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:44:52,00 00:54:19,00 25,35 52
338   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  
359   C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
472   E Šrejma Jiří Cyklo Malát 00:00:00,00  
467   E Tomek Jaromír REVTBUILD Team 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

Klínovec na obzoru

Klínovec na obzoru I když to tak chvílemi nevypadá, máme tu zase ...

Výroční členská schůze CFC 22.11. v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Také Klikáče na nových stránkách

Klikovy vrchy Po úpravě webových stránek závodu Kolem Posázaví jsme kompletně přepracovali také ...

Nová prezentace závodů CFC Kladno

Kolem Posázaví Stránky závodů pořádaných CFC Kladno doznávají po letech významných změn. Jelikož se ...

DISKUSE

Nástěnka

Dnes 20:24 Mižour

já tam budu ale za deset deset! Ale možná dřív, abychom v 9:50 odjížděli :) dobrou ...

Nástěnka

21.9.2018 21:23 Márty

Tak teda v 9:50 :-) ...

Nástěnka

21.9.2018 20:24 Luboš

To je asi 9,50. Že jo? ...

Nástěnka

21.9.2018 13:29 Márty

Sletiště za 10.10 :-) ...

Nástěnka

21.9.2018 11:10 Mižour

za 10.10 nebo v 10:00 Sletiště? ...