FORHONT

1 Vít Novák1 658
2 Luboš Černý444
3 Martin Šurányi305
4 Michal Novák205
5 Marek Andrejs122
6 Pavel Mařík85
7 Josef Slavík59
8 Josef Vermach56
9 Jan Vševid40
10 Václav Novák35

S.K.PODRAZ

1Majkl219 601
2Honzis186 121
3Jiřina41 348
4dudu33 416
5Anakin3 000
6Jeff1 200
7laktos1 000
Márty1 000
Venca1 000
10nacelnik900

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Kolem Posázaví - výsledky

9. ročník - 6.8.2017, mistrovství UAC v silničním závodě

Skupina AB - 82 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 644   P1 Nežerka Václav Lapierre Topforex 02:20:40,00   34,98
2. 609   P1 Záleský Milan Rafkarna IDEA Cycling Team 02:20:41,00 00:00:01,00 34,97
3. 642   P1 Vojtěch Jonáš Sparta Praha 02:20:42,00 00:00:02,00 34,97
4. 650   P1 Kamler Josef 02:20:44,00 00:00:04,00 34,96
5. 102 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:20:45,00 00:00:05,00 34,96 120
6. 631   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 02:20:51,00 00:00:11,00 34,93
7. 626   P1 Kohout Martin TJ Kovo Praha 02:20:52,00 00:00:12,00 34,93
8. 601   P1 Chlupáč Dominik Rafkarna IDEA Cycling Team 02:20:53,00 00:00:13,00 34,92
9. 92 2. B Hanyk Milan BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 02:20:54,00 00:00:14,00 34,92 110
10. 18 3. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 02:20:55,00 00:00:15,00 34,91 105
11. 643   P1 Dubec Jan Vinohradské šlapky 02:21:07,00 00:00:27,00 34,86
12. 600   P1 Martin Jan KAH Sport Vrchlabí 02:21:13,00 00:00:33,00 34,84
13. 634   P1 Dudek Tomáš CK Kolopark.CZ 02:21:29,00 00:00:49,00 34,77
14. 635   P1 Kudrna Zbyněk Enduraining 02:21:30,00 00:00:50,00 34,77
15. 101 4. A Novotný Oldřich CT WEBER 02:21:57,00 00:01:17,00 34,66 101
16. 2 5. A Novák Vít CFC Kladno 02:22:03,00 00:01:23,00 34,64 98
17. 613   P1 Kavalír Jakub KC Kutná Hora 02:22:06,00 00:01:26,00 34,62
18. 615   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 02:22:26,00 00:01:46,00 34,54
19. 17 6. A Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling 02:22:48,00 00:02:08,00 34,45 96
20. 605   P1 Křešťák Filip Rafkarna IDEA Cycling Team 02:22:51,00 00:02:11,00 34,44
21. 1 7. B Somr Michael LAWI Stars 02:22:55,00 00:02:15,00 34,43 95
22. 606   P1 Markievič Jakub Rafkarna IDEA Cycling Team 02:22:56,00 00:02:16,00 34,42
23. 621   P1 Holan Petr CT Weber 02:24:32,00 00:03:52,00 34,04
24. 25 8. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 02:25:10,00 00:04:30,00 33,89 94
25. 624   P1 Kutiš Martin Symbio+BMC 02:25:18,00 00:04:38,00 33,86
26. 629   P1 Plundrák David Brno 02:26:42,00 00:06:02,00 33,54
27. 639   P1 Štibingr Matěj SKC Tufo Prostějov 02:26:49,00 00:06:09,00 33,51
28. 117 9. A Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:28:15,00 00:07:35,00 33,19 93
29. 640   P1 Koudela Tomáš SP Kolo 02:28:39,00 00:07:59,00 33,10
30. 637   P1 Gago Milan 02:29:40,00 00:09:00,00 32,87
31. 612   P1 Charalambidis Denis SCM Kovo 02:29:42,00 00:09:02,00 32,87
32. 641   P1 Krátký Štěpán Kola Vyšek 02:29:51,00 00:09:11,00 32,83
33. 623   P1 Joska Marek Bike Invest 02:29:56,00 00:09:16,00 32,81
34. 646   P1 Hula Martin Vinohradské šlapky 02:30:10,00 00:09:30,00 32,76
35. 608   P1 Klícha Martin INDIIGO Racing Team RK 02:30:11,00 00:09:31,00 32,76
36. 39 10. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 02:30:12,00 00:09:32,00 32,76 92
37. 22 11. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:30:13,00 00:09:33,00 32,75 91
38. 620   P1 Zikmund Petr CT Weber 02:30:14,00 00:09:34,00 32,75
39. 645   P1 Šulc Tomáš 02:30:15,00 00:09:35,00 32,75
40. 617   P1 Kubík Lukáš CK Sport Beran Chrást 02:30:26,00 00:09:46,00 32,71
41. 44 12. A Holík Jaroslav Veloservis Team 02:30:28,00 00:09:48,00 32,70 90
42. 647   P1 Novák Jakub 02:30:40,00 00:10:00,00 32,65
43. 602   P1 Kebort Patrik Rafkarna IDEA Cycling Team 02:31:11,00 00:10:31,00 32,54
44. 4 13. B Miller Milan Tama Královice 02:36:27,00 00:15:47,00 31,45 89
45. 43 14. B Eger Emil Dexter Cycling 02:36:31,00 00:15:51,00 31,43 88
46. 627   P1 Sabol Jan CK Kolokram Svijany 02:36:33,00 00:15:53,00 31,43
47. 8 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:36:43,00 00:16:03,00 31,39 87
48. 628   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:36:47,00 00:16:07,00 31,38
49. 648   P1 Viktora Tomáš CK 1967 Česká Kamenice 02:37:12,00 00:16:32,00 31,30
50. 636   P1 Kubát Jan Dexter Cycling 02:37:12,00 00:16:32,00 31,30
51. 30 16. A Slaboch David Stark Cycling Team 02:38:55,00 00:18:15,00 30,96 86
52. 622   P1 Machala Daniel HSK Cycling Team 02:40:41,00 00:20:01,00 30,62
53. 619   P1 Maleček Petr 02:40:47,00 00:20:07,00 30,60
54. 16 17. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:41:24,00 00:20:44,00 30,48 85
55. 633   P1 Jabůrek Jan Stark Cycling Team 02:43:28,00 00:22:48,00 30,10
56. 611   P1 Mašín Roman Hobby Bike Team 02:43:42,00 00:23:02,00 30,05
57. 649   P1 Viktora Martin CK 1967 Česká Kamenice 02:48:07,00 00:27:27,00 29,27
58. 24 18. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:55:31,00 00:34:51,00 28,03 84
59. 610   P1 Malinský Martin CK Sázava-Bike 02:57:15,00 00:36:35,00 27,76
60. 81 19. B Komárek Josef Cyklovrakoviště 03:02:40,00 00:42:00,00 26,93 83
61. 603   P1 Gášek Ladislav Rafkarna IDEA Cycling Team 03:02:55,00 00:42:15,00 26,90
62. 119 20. A Mäčko Anton Žádný tým 03:20:11,00 00:59:31,00 24,58 82
63. 21 21. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:26:46,00 01:06:06,00 23,79 81
64. 19 22. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:33:48,00 01:13:08,00 23,01 80
65. 630   P1 Kokeš Richard 03:40:34,00 01:19:54,00 22,31
20   B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
607   P1 Trýzna Daniel Rafkarna IDEA Cycling Team 00:00:00,00  
604   P1 Vogeltanz Radim Rafkarna IDEA Cycling Team 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 82 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:02,00   34,16 120
2. 301 2. C Janoušek Libor LAWI Stars 02:24:31,00 00:00:29,00 34,04 110
3. 464 3. C Beneš Martin CT WEBER 02:25:06,00 00:01:04,00 33,91 105
4. 355 4. E Kakač Miroslav CSK Markus 02:28:19,00 00:04:17,00 33,17 101
5. 361 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:28:20,00 00:04:18,00 33,17 98
6. 467 6. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:28:21,00 00:04:19,00 33,16 96
7. 319 7. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:28:22,00 00:04:20,00 33,16 95
8. 720   P2 Kříž Martin Petrovice 02:28:37,00 00:04:35,00 33,11
9. 303 8. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:29:38,00 00:05:36,00 32,88 94
10. 724   P2 Krejčík Marek TJ Lokomotiva Nymburk 02:33:47,00 00:09:45,00 31,99
11. 465 9. D Dix Petr LAWI Stars 02:33:50,00 00:09:48,00 31,98 93
12. 309 10. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:34:08,00 00:10:06,00 31,92 92
13. 311 11. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:34:30,00 00:10:28,00 31,84 91
14. 713   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:37:51,00 00:13:49,00 31,17
15. 702   P2 !! UAC - Slanař 02:38:18,00 00:14:16,00 31,08
16. 370 12. D Michal Petr CSK Markus 02:38:21,00 00:14:19,00 31,07 90
17. 488 13. J Kopelent David Alltraining.cz 02:38:21,00 00:14:19,00 31,07 89
18. 308 14. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:38:29,00 00:14:27,00 31,04 88
19. 428 15. D Novotný Ladislav Kbely cycling team 02:39:12,00 00:15:10,00 30,90 87
20. 704   P2 Vlček Jiří Vinohradské šlapky 02:39:45,00 00:15:43,00 30,80
21. 380 16. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:41:00,00 00:16:58,00 30,56 86
22. 335 17. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:41:18,00 00:17:16,00 30,50 85
23. 320 18. D Šejna Karel CKKV Praha 02:41:38,00 00:17:36,00 30,44 84
24. 395 19. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:41:48,00 00:17:46,00 30,41 83
25. 711   P2 Jehličková Monika Bakako 02:41:48,00 00:17:46,00 30,41
26. 353 20. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:41:48,00 00:17:46,00 30,41 82
27. 473 21. J Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 02:41:48,00 00:17:46,00 30,41 81
28. 716   P2 Tomek Jaromír Revitbuild Team 02:42:01,00 00:17:59,00 30,37
29. 316 22. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:42:25,00 00:18:23,00 30,29 80
30. 313 23. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:42:33,00 00:18:31,00 30,27 79
31. 374 24. D Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:42:36,00 00:18:34,00 30,26 78
32. 489 25. J Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 02:42:50,00 00:18:48,00 30,21 77
33. 731   P2 Telecký Martin CHSV 02:43:07,00 00:19:05,00 30,16
34. 314 26. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:44:17,00 00:20:15,00 29,95 76
35. 714   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 02:45:06,00 00:21:04,00 29,80
36. 312 27. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:45:17,00 00:21:15,00 29,77 75
37. 709   P2 Veselý Libor Stará Boleslav 02:45:35,00 00:21:33,00 29,71
38. 315 28. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:46:25,00 00:22:23,00 29,56 74
39. 330 29. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:46:57,00 00:22:55,00 29,47 73
40. 368 30. D Liška Pavel CKKV Praha 02:48:08,00 00:24:06,00 29,26 72
41. 333 31. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:50:59,00 00:26:57,00 28,77 71
42. 322 32. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:51:58,00 00:27:56,00 28,61 70
43. 328 33. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:51:58,00 00:27:56,00 28,61 69
44. 486 34. C Elbadri Abdalla Ali Alltraining.cz 02:52:03,00 00:28:01,00 28,60 68
45. 722   P2 Zábranský Vladimír SK Kbely 02:52:26,00 00:28:24,00 28,53
46. 701   P2 Šrejma Marek Cyclo Malát 02:55:51,00 00:31:49,00 27,98
47. 730   P2 Marek David Agro Kolín 02:55:51,00 00:31:49,00 27,98
48. 703   P2 Hanzel Ivan Sázava 02:55:56,00 00:31:54,00 27,97
49. 732   P2 Mikeš Filip Vinohradské šlapky 02:56:14,00 00:32:12,00 27,92
50. 723   P2 Krejčíková Katarína TJ Lokomotiva Nymburk 02:56:16,00 00:32:14,00 27,91
51. 712   P2 Pokorný Ladislav CK Kbely 02:59:22,00 00:35:20,00 27,43
52. 725   P2 Mukařovský Jaroslav Kolo-Pro-Radost.CZ 02:59:59,00 00:35:57,00 27,34
53. 349 35. E Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 03:03:28,00 00:39:26,00 26,82 67
54. 728   P2 Gut Marek 03:05:39,00 00:41:37,00 26,50
55. 477 36. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:08:27,00 00:44:25,00 26,11 66
56. 700   P2 Šrejma Jiří Cyclo Malát 03:08:27,00 00:44:25,00 26,11
57. 377 37. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 03:08:48,00 00:44:46,00 26,06 65
58. 321 38. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:09:04,00 00:45:02,00 26,02 64
59. 352 39. D Stark Michal Stark Cycling Team 03:09:07,00 00:45:05,00 26,02 63
60. 324 40. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:09:11,00 00:45:09,00 26,01 62
61. 707   P2 Švácha Martin 03:10:11,00 00:46:09,00 25,87
62. 461 41. C Habětín Tomáš CSK Markus 03:12:17,00 00:48:15,00 25,59 61
63. 718   P2 Hejduk Richard Divišov 03:12:38,00 00:48:36,00 25,54
64. 715   P2 Klindera Michal Vinohradské šlapky 03:13:00,00 00:48:58,00 25,49
65. 376 42. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:13:06,00 00:49:04,00 25,48 60
66. 327 43. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:17:09,00 00:53:07,00 24,96 59
67. 332 44. Z Bartošová Lenka H.I.C. 03:18:26,00 00:54:24,00 24,79 58
68. 454 45. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 03:19:54,00 00:55:52,00 24,61 57
69. 733   P2 Machala Vladimír 03:20:35,00 00:56:33,00 24,53
70. 331 46. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:20:43,00 00:56:41,00 24,51 56
738   P2 Kleiner Robert Grandfondo 00:00:00,00  
408   D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 00:00:00,00  
719   P2 Tvrz Matěj Dukla Praha 00:00:00,00  
726   P2 Krátký Tomáš SK Los Lobos 00:00:00,00  
407   E Introvič Petar CSK Markus 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 22.11. v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Také Klikáče na nových stránkách

Klikovy vrchy Po úpravě webových stránek závodu Kolem Posázaví jsme kompletně přepracovali také ...

Nová prezentace závodů CFC Kladno

Kolem Posázaví Stránky závodů pořádaných CFC Kladno doznávají po letech významných změn. Jelikož se ...

Běžecké dresy finišují

V cíli V cíli je očekáváme 23.12. odpoledne.
Dobrá zpráva pro všechny příznivce běhání. ...

Běhejte v modrém !

Týmové tričko Možná se to na první pohled nezdá, ale řada členů cyklistického ...

DISKUSE

Nástěnka

1.12.2017 12:09 Kolbaba

Doplnil jsem výsledky Klikáčů od roku 1994. Kdybyste někdo měl k dispozici starší, dejte mi prosím vědět. ...

Nástěnka

29.11.2017 22:35 Luboš

Ahoj Pepo,
máš už druhou absenci na schůzi. Žiješ a neprodal si už náhodou kolo? ...

Nástěnka

31.10.2017 21:32 Kolbaba

Nahlašte si všichni akce za říjen. Uzávěrka Forhonta je 31.10. Já teď budu týden pryč a pak už připravím diplomy, aby ...

Nástěnka

18.10.2017 11:35 Kolbaba

Zapsal jsem body za ČT Author Cup a běhy. To jste se docela vytáhli. ...

Běh - Velvarský maraton

18.10.2017 11:23 Admin

Změna údajů: typ akce ...