FORHONT

1 Josef Vermach447
2 Vít Novák412
3 Milan Štanc106
4 Petr Vermach83
5 Marek Andrejs73
6 Martin Šurányi50

S.K.PODRAZ

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Běh - 10 km Vaší ligy

29.6.2022 19:00

Praha - Braník

Běh - 5 km Vaší ligy

29.6.2022 19:05

Praha - Braník

Běh - Třtická punčocha

2.7.2022 10:00

Kulturní sál ve Třtici

UAC Memoriál Zdeňka Bambáska – časovka jednotlivců

5.7.2022 9:00

Vědomice - Zavadilka u Roudnice n. L

UAC - Giro di Zavadilka, časovka družstev

5.7.2022 14:30

Vědomice – Zavadilka u Roudnice n. L.

Klikovy vrchy - výsledky

12. ročník - 19.9.1998

1. divize - 95 km

PořadíČísloJménoTeamČasBody
11Krob PavelHAP2:56:3135
235Polívka VladimírNAT3:02:2432
387Machač Zdeněk (V)CSK3:05:1029
411Pollner Otakar (V)ZPM 27
57Šimánek LubošCSK 26
629Šorm MichalZPM 25
710Löwe Martin (V)CSK 24
822Hrabánek Tomáš (23)KCN 23
923Šejna Karel (V)NAT 22
10113Burgr Josef (V)CFK 21
1118Polcar Vladimír (V)BPK 20
124Vitáček TomášZPM3:07:4819
1316Jakouš Josef (23)HAP3:08:1518
14103Šmíd LuděkCKR3:10:2717
1594Nejedlý PetrZMR3:15:4316
1632Hatl LadislavSKC3:17:3515
1725Tajč JanSKC 14
1838Hýsek PavelCKM 13
1957Vaněk PavelZPM 12
 6Mužík Vít (23)HAPDNF 
 17Kadečka Jan (23)ZMRDNF 
 88Černý Martin DNF 
 173Masák Lukáš DNF 
 

2. divize - 75 km

PořadíČísloJménoTeamČasBody
1240Fikáček Jan (V)CKP2:16:5045
2238Rendl Jaroslav 2:16:5342
3422Vašíček Libor 2:17:03 
4427Kubeš Vratislav 2:18:04 
5349Beran Jiří (23)RPR2:18:2439
6425Svrček Jaroslav 2:18:44 
7424Sunkovský Miroslav   
8253Novotný LadislavHOP 37
9426Machulka Jiří 2:19:02 
10292Semenec Jiří (V)CFK2:19:3536
1I375Fišer Petr (23)HP2:22:3435
12301Záruba Michal (23)CSK' 2:22:4734
13255Habětín TomášHIC2:22:5033
14260Rameš Jiří (V)CSS2:25:5532
15267Laur ZbynčkZPM2:26:1531
16208Rejzek PavelHP2:26:2030
17391Šorm MartinZPM 29
18345Hykl Luděk (V) 2:26:2828
19237Ferenc ZbyněkCKP2:27:5727
20420Svoboda Petr 2:28:52 
21261Ulč Roman 2:30:3226
22318Švec Petr (V)CSS2:31:1425
23402Bauer Petr 2:32:35 
24390Mareš JanVSM2:32:4424
25360Sellák VlastimilZMR2:32:5623
26316Sialini Pavel (V)CSS 22
27218Bartoš TomášHIC2:33:0621
28285Červenka Jan (23)1KA2:33:4520
29242Polák JanSKC2:34:2719
30265Šorm Petr (V)ZPM2:34:2818
31376Šiml JanNOV2:34:2917
32302Pokorný RomanPJA2:34:41I6
33309Brambora Karel (23)CSS2:35:0315
34328Prokop Vladimír (V)CFK2:36:2114
35264Hrachovina Václav (V)BPK2:37:1913
36272EM Manin (V)EKO2:37:2512
37229Machačová Jarmila (2)CSK2:37:5011
38203Švehla Pavel (23)VSM2:38:2410
39235Konůpka Vladimír (V)CKP2:39:199
40234Hrubý IvanHIC2:39:418
41395Kejha JaroslavCSS2:40:507
42411Kubeš Karel 2:42:53 
43303Doubner JiříPJA2:42:586
44323Drechsel AlešZMR2:44:135
45339Petržela Jiří 2:45:I 14
46329Slavík JosefCFK2:45:573
47417Zimmel Václav 2:46:16 
48321Škrabal PetrRPR2:46:292
49368Klika František (V)CFK2:46:30 
50263Hořčička Ladislav (V)BPK2:46:35(21)
51214Houdek Roman 2:47:40(20)
52201Vonšovský Richard (V)I IP (19)
53423Kuchler Karel   
54227Novák Robert (V)CSK (18)
55421Hasík Karel 2:52:24 
56357Introvič Petar (V)NOV2:55:06(17)
57241Paukert Josef (23)HIC2:55:11(16)
58401Lomová Bohumila 2:57:05 
59369Hons Václav (V)Cit2:58:03(15)
60354Šebek PetrHIC3:02:14(14)
61233Hloužek Pavel (V)HP3:03:23(13)
62297Rouška Pavel 3:03:25(12)
63415Hejda Václav 3:06:04 
64210Špunda Miloslav (V) 3:10:34(11)
65228Řebíček MartinCSK3:12:14(10)
66326Lessler Karel (V)VSM3:14:54(9)
67418Baštová Anna 3:24:35 
68419Louda Aleš   
69371Valtr Pavel (V) 3:29:09(8)
 207Beneš VladimírCKPDNF 
 226Pěnička Miroslav (V)CSKDNF 
 247Beneš PetrCKPDNF 
 259Majer Jaroslav (V)VSMDNF 
 277Bartnoníček FrantišekCVTDNF 
 288Chaloupka KarelVSMDNF 
 322Maršík AlešZMRDNF
35. ročník - 19.9.2021
34. ročník - 20.9.2020
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
4. ročník - 22.9.1990
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

DISKUSE

Nástěnka

27.6.2022 19:04 Márty

Ahoj, se mnou se bohužel nedá počítat. Mám delší tréninkový výpadek a kolo zkusím nejspíš až na konci tohoto týdne. ...

Nástěnka

26.6.2022 21:09 Luboš

Pánové, zdravím, po drobném tréninkovém výpadku už opět jedu co mohu a chci se zeptat, kdo plánujete strávit státní svátky na ...

Nástěnka

25.6.2022 19:16 Kolbaba

Pepane, Vítek ti šlape na paty ! ...

Nástěnka

15.6.2022 11:03 Kolbaba

Prosím závodníky, již se zúčastnili bodovatelné akce, aby mi to dali nějakým způsobem vědět. Někdy se to špatně hledá a nerad ...

Nástěnka

6.6.2022 20:27 Kolbaba

Body pro Víťu a Milana za Tuchořické okruhy. ...