FORHONT

1 Josef Vermach447
2 Vít Novák412
3 Milan Štanc106
4 Petr Vermach83
5 Marek Andrejs73
6 Martin Šurányi50

S.K.PODRAZ

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Běh - 10 km Vaší ligy

29.6.2022 19:00

Praha - Braník

Běh - 5 km Vaší ligy

29.6.2022 19:05

Praha - Braník

Běh - Třtická punčocha

2.7.2022 10:00

Kulturní sál ve Třtici

UAC Memoriál Zdeňka Bambáska – časovka jednotlivců

5.7.2022 9:00

Vědomice - Zavadilka u Roudnice n. L

UAC - Giro di Zavadilka, časovka družstev

5.7.2022 14:30

Vědomice – Zavadilka u Roudnice n. L.

Klikovy vrchy - výsledky

2. ročník - 2.7.1988

72 km

POŘADÍJMÉNOTEAMČAS V CÍLI
1 Konvička Michal Voko Černý Vůl2:08:14
2 Škarnitzl Antonín BSS Brandýs2:08:15
3 Neužil Jiří Technika Praha2:08:40
4 Albrecht Jindřich Nostra 2:08:40
5 Šorm Michal Suchdol 2:08:40
6 Zelenka Václav Nostra2:08:40
7 Introvič Petar Bluesberry2:08:40
8 Homér Martin Čedok Praha2:09:10
9 Gürtler Štefan Suchdol 2:10:38
10 Sláma Jiří Buesberry 2:10:38
11 Cvrček Jaroslav Kladno 2:10:50
12 Štěrba Josef Triatlon klub Kladno 2:11:38
13 Burgr Josef Triatlon klub Kladno 2:11:53
14 Tůma Jiří Technika Praha 2:12:12
15 Matoušek Tomáš Technika Praha 2:12:40
16 Vencl Petr Technika Praha 2:13:58
17 Seifert Michal Bluesberry 2:15:13
18 Hejda Milan Rakovník 2:16:04
19 Barcal Marek HAF Unhošť 2:16:10
20 Kubín Igor CTK 2:16:17
21 Albrecht Petr Nostra 2:16:35
22 Stříbrský Vlasta Triatlon klub Kladno 2:18:38
23 Zítko David Hradec Králové 2:19:11
24 Tajč Jan Slaný 2:19:12
25 Kredba Jiří Bluesberry 2:19:18
26 Pavlis Vladimír BSS Brandýs 2:19:38
27 Folk Erik Voko 2:20:46
28 Nevrlý Tomáš 20HP 2:21:19
29 Valtr Pavel HAF Unhošť 2:22:01
30 Ptáček Pavel Triatlon klub Kladno 2:22:07
31 Chaloupka Jiří Technika Praha 2:22:12
32 Sikela Dušan Kaučuk Kralupy 2:22:45
33 Albert Julius Praha 2:24:53
34 Wendler Jiří CTK 2:25:10
35 Mencl Josef Vltava 2:25:10
36 Boudník Vít Triatlon klub Kladno 2:26:34
37 Eliášek Jiří Kobra 2:27:53
38 Šlambor Josef EMĚ Mělník 2:27:58
39 Hubáček Lubor Triatlon klub Kladno 2:30:05
40 Polan Luboš Spartak 2:31:44
41 Homolka Marek Triatlon klub Kladno 2:33:54
42 Ševinský Jan Technika Praha 2:34:11
43 Novák Pavel Triatlon klub Kladno 2:34:20
44 Hrubý Vratilav BSS Brandýs 2:34:24
45 Patera Jan Jince 2:34:45
46 Pípal Stanislav Triatlon klub Kladno 2:37:30
47 Mosinger Pavel Jince 2:38:33
48 Pečl František Vltavan 2:38:35
49 Keltner Vlastimil KVS Beroun 2:39:44
50 Kutnar Milan Triatlon klub Kladno 2:39:46
51 Pankrác Vítězslav 20HP 2:39:55
52 Hnyk Viktor CTK 2:40:02
53 Hloužek Pavel 20HP 2:40:37
54 Tichý Oldřich SAC Háje 2:40:40
55 Bauer Václav Kladno 2:41:04
56 Fuchs Josef HAF Unhošť 2:41:40
57 Vohadlo Jiří EMĚ Mělník 2:42:03
58 Kozel Karel Triatlon klub Kladno 2:44:02
59 Štanc Karel Sparta Kladno 2:44:58
60 Štanc Milan Sparta Kladno 2:44:58
61 Špinka Miroslav HAF Unhošť 2:47:48
62 Hykl Zdeněk HAF Unhošť 2:47:49
63 Endlicher Martin Kobra 2:48:26
64 Fuchs Milan SAC Háje 2:50:03
65 Myška Petr Technika Praha 2:50:40
66 Hudec Josef EMĚ Mělník 2:50:40
67 Malaník Martin 20HP 2:53:40
68 Holar Jindřich Kladno 2:58:55
69 Chocholouš Jaroslav Triatlon klub Kladno 3:01:12
70 Erben Karel EMĚ Mělník 3:04:00
71 Mikoláš Jiří Suchdol 3:15:30
72 Sotner Tomáš 20HP 3:24:15
Šíma Pavel 20HP DNF
Kratina Pavel Triatlon klub Kladno DNF
Horych Pavel Loko Kladno DNF
Noll Jiří Loko Písty DNF
Neumann Václav Technika Praha DNF
Šindelář Jaroslav Technika Praha DNF
Kulikovský Stanislav Triatlon klub Kladno DNF
Cón Břetislav Nostra DNF
Nerger Rudolf BSS Brand DNF
Cejnar Tomáš Zbraslav DNF
Löwe Martin ČSA DNF
Maleček Jaroslav Drtikol DNF
Klíma Zdeněk Kladno DNF
35. ročník - 19.9.2021
34. ročník - 20.9.2020
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
4. ročník - 22.9.1990
3. ročník - 23.9.1989

DISKUSE

Nástěnka

27.6.2022 19:04 Márty

Ahoj, se mnou se bohužel nedá počítat. Mám delší tréninkový výpadek a kolo zkusím nejspíš až na konci tohoto týdne. ...

Nástěnka

26.6.2022 21:09 Luboš

Pánové, zdravím, po drobném tréninkovém výpadku už opět jedu co mohu a chci se zeptat, kdo plánujete strávit státní svátky na ...

Nástěnka

25.6.2022 19:16 Kolbaba

Pepane, Vítek ti šlape na paty ! ...

Nástěnka

15.6.2022 11:03 Kolbaba

Prosím závodníky, již se zúčastnili bodovatelné akce, aby mi to dali nějakým způsobem vědět. Někdy se to špatně hledá a nerad ...

Nástěnka

6.6.2022 20:27 Kolbaba

Body pro Víťu a Milana za Tuchořické okruhy. ...