FORHONT

1 Vít Novák690
2 Martin Šurányi134
3 Luboš Černý79
4 Michal Novák51
5 Marek Andrejs49
6 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Majkl12 100
2Spock11 448
3Venca10 000
4laktos2 000
5Márty1 000
6Jeff500
7Anakin0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

PBT VAŠÍ LIGY IX (7) - 10 km

26.6.2019 19:00

Praha - Braník

PBT VAŠÍ LIGY IX (7) - 5 km

26.6.2019 19:05

Praha - Braník

Beskyd Tour - dlouhá trať

29.6.2019 9:30

Bílá v Beskydech

Beskyd Tour - střední trať

29.6.2019 9:30

Bílá v Beskydech

Beskyd Tour - krátká trať

29.6.2019 10:15

Bílá v Beskydech

Kolem Posázaví - výsledky

10. ročník - 5.8.2018

Skupina AB - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 617   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 02:45:56,00   34,35
2. 608   P1 Koblic Radek ČEZ CT Tábor 02:45:58,00 00:00:02,00 34,34
3. 606   P1 Štěpánek Patrik SK Slavia Praha 02:46:01,00 00:00:05,00 34,33
4. 24 1. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:46:05,00 00:00:09,00 34,32 100
5. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:46:13,00 00:00:17,00 34,29 90
6. 11 3. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:23,00 00:00:27,00 34,26 85
7. 13 4. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:46:25,00 00:00:29,00 34,25 81
8. 140 5. B Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 02:46:28,00 00:00:32,00 34,24 78
9. 621   P1 Holan Petr CT Weber 02:46:33,00 00:00:37,00 34,22
10. 3 6. A Novák Vít CFC Kladno 02:46:40,00 00:00:44,00 34,20 76
11. 612   P1 Kudrna Zbyněk Enduraining 02:46:45,00 00:00:49,00 34,18
12. 604   P1 Dus Albert Rafkarna Idea Cycling Team 02:47:05,00 00:01:09,00 34,11
13. 624   P1 Pleva Jan CK Příbram Fany Gastro 02:49:32,00 00:03:36,00 33,62
14. 21 7. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:51:04,00 00:05:08,00 33,32 75
15. 2 8. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:51:22,00 00:05:26,00 33,26 74
16. 622   P1 Beran Ondřej Slavia Praha 02:53:37,00 00:07:41,00 32,83
17. 87 9. B Vacek Petr CYKLOKROS MILOVICE 02:53:56,00 00:08:00,00 32,77 73
18. 603   P1 Klícha Martin Rafkarna Idea Cycling Team 02:56:43,00 00:10:47,00 32,26
19. 623   P1 Mašín Roman Slavia Praha 02:56:53,00 00:10:57,00 32,22
20. 28 10. B Sotorník Jan Stark Cycling Team 02:56:59,00 00:11:03,00 32,21 72
21. 609   P1 Vlachovský Michal 02:57:08,00 00:11:12,00 32,18
22. 613   P1 Harnoš Petr BMC Kolín 02:57:14,00 00:11:18,00 32,16
23. 616   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:57:37,00 00:11:41,00 32,09
24. 615   P1 Beránek Jan ELA Litvínov 02:57:46,00 00:11:50,00 32,06
25. 610   P1 Jiřinec Jiří 02:59:05,00 00:13:09,00 31,83
26. 620   P1 Hula Martin Vinohradské Šlapky 02:59:24,00 00:13:28,00 31,77
27. 7 11. B Slaboch David Stark Cycling Team 03:00:05,00 00:14:09,00 31,65 71
28. 6 12. B Černý Jan Stark Cycling Team 03:01:51,00 00:15:55,00 31,34 70
29. 8 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:03:29,00 00:17:33,00 31,07 69
30. 109 14. A Andrejs Marek CFC Kladno 03:08:54,00 00:22:58,00 30,17 68
31. 605   P1 Kebort Patrik Rafkarna Idea Cycling Team 03:08:58,00 00:23:02,00 30,16
32. 31 15. B Šťastný Petr Dexter Cycling 03:10:36,00 00:24:40,00 29,91 67
33. 607   P1 Mužík Tomáš Rafkarna Idea Cycling Team 03:14:36,00 00:28:40,00 29,29
34. 14 16. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:15:04,00 00:29:08,00 29,22 66
35. 618   P1 Dohnálek Erik 03:23:21,00 00:37:25,00 28,03
36. 619   P1 Šlechta Boris Vinohradské Šlapky 03:26:19,00 00:40:23,00 27,63
37. 17 17. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 03:34:05,00 00:48:09,00 26,63 65
38. 601   P1 Hejduk Richard Divišov 03:46:03,00 01:00:07,00 25,22
39. 602   P1 Zeman Václav Divišov 03:46:24,00 01:00:28,00 25,18
40. 611   P1 Blümel Tomáš Ski Bike Centrum 04:03:17,00 01:17:21,00 23,43
614   P1 Frank Tomáš 00:00:00,00  
600   P1 Urban Patrik 00:00:00,00  
25   B Šrain Jiří Dexter Cycling 00:00:00,00  
111   A Tóth Matěj Skicross Team Chomutov 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 702   P2 Kříž Martin Velo Club Tábor 02:50:33,00   33,42
2. 706   P2 Slanař Josef Galaxy Cyclošvec Stevens 02:50:56,00 00:00:23,00 33,35
3. 343 1. C Beneš Martin CT WEBER 02:51:13,00 00:00:40,00 33,29 100
4. 710   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:51:41,00 00:01:08,00 33,20
5. 305 2. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:43,00 00:01:10,00 33,19 90
6. 303 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:55:29,00 00:04:56,00 32,48 85
7. 714   P2 Ackermann Kamil Axon Sport Team 02:56:52,00 00:06:19,00 32,23
8. 327 4. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:58:39,00 00:08:06,00 31,91 81
9. 319 5. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:58:46,00 00:08:13,00 31,89 78
10. 378 6. C Šulc David Dexter Cycling 02:58:59,00 00:08:26,00 31,85 76
11. 712   P2 Říha Jiří CK Kolokrám 02:59:45,00 00:09:12,00 31,71
12. 306 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:59:47,00 00:09:14,00 31,70 75
13. 351 8. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 03:00:04,00 00:09:31,00 31,65 74
14. 709   P2 Hájek Stanislav CSK Markus 03:00:22,00 00:09:49,00 31,60
15. 717   P2 Tupý Marek Česyk 03:01:09,00 00:10:36,00 31,47
16. 700   P2 Dýrová Macháčková Šárka Sport Races Isaac Team 03:02:04,00 00:11:31,00 31,31
17. 308 9. D Michal Petr CSK Markus 03:06:13,00 00:15:40,00 30,61 73
18. 311 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:06:33,00 00:16:00,00 30,55 72
19. 331 11. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:07:02,00 00:16:29,00 30,48 71
20. 431 12. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 03:08:04,00 00:17:31,00 30,31 70
21. 715   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:09:47,00 00:19:14,00 30,03
22. 713   P2 Jílek Michal Etriatlon 03:10:22,00 00:19:49,00 29,94
23. 329 13. D Černý Luboš CFC Kladno 03:11:12,00 00:20:39,00 29,81 69
24. 326 14. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:11:19,00 00:20:46,00 29,79 68
25. 707   P2 Prchal Pavel SK Kern 03:11:44,00 00:21:11,00 29,73
26. 313 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:13:20,00 00:22:47,00 29,48 67
27. 704   P2 Hanzel Ivan Simax 03:16:57,00 00:26:24,00 28,94
28. 471 16. C Šrejma Marek Cyklo Malát 03:17:06,00 00:26:33,00 28,92 66
29. 401 17. E Šejna Karel CKKV Praha 03:17:25,00 00:26:52,00 28,87 65
30. 705   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 03:17:57,00 00:27:24,00 28,80
31. 333 18. D Liška Pavel CKKV Praha 03:18:15,00 00:27:42,00 28,75 64
32. 346 19. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 03:18:27,00 00:27:54,00 28,72 63
33. 370 20. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 03:19:10,00 00:28:37,00 28,62 62
34. 330 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 03:19:19,00 00:28:46,00 28,60 61
35. 344 22. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 03:21:03,00 00:30:30,00 28,35 60
36. 347 23. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:25:59,00 00:35:26,00 27,67 59
37. 444 24. D Polan Luboš CKKV Praha 03:26:54,00 00:36:21,00 27,55 58
38. 703   P2 Milec Jiřincová Jana 03:27:21,00 00:36:48,00 27,49
39. 318 25. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:27:52,00 00:37:19,00 27,42 57
40. 999   P2 Procházka Martin Etriatlon Team 03:28:27,00 00:37:54,00 27,34
41. 461 26. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:28:28,00 00:37:55,00 27,34 56
42. 711   P2 Michl Josef Lokomotiva Nymburk 03:33:27,00 00:42:54,00 26,70
43. 716   P2 Marek David Agro Kolín 03:36:03,00 00:45:30,00 26,38
44. 396 27. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 03:39:01,00 00:48:28,00 26,03 55
45. 325 28. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:41:06,00 00:50:33,00 25,78 54
46. 708   P2 Holoubek Petr Bystřice u Benešova 03:42:14,00 00:51:41,00 25,65
47. 320 29. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:43:39,00 00:53:06,00 25,49 53
48. 443 30. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 03:44:52,00 00:54:19,00 25,35 52
338   C Halík Jaroslav Veloservis Team 00:00:00,00  
359   C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
472   E Šrejma Jiří Cyklo Malát 00:00:00,00  
467   E Tomek Jaromír REVTBUILD Team 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

Klínovec na obzoru

Klínovec na obzoru I když to tak chvílemi nevypadá, máme tu zase ...

DISKUSE

Nástěnka

14.6.2019 14:31 Strejda

Tak pojede se to toho 23? Sraz Sletiste v 6:30? Ja bych mozna zlanaril jeste nekoho, ale az bude jistota, ze ...

Nástěnka

13.6.2019 14:26 Márty

Dresy - logo na zádech je super, fakt se povedlo.
Co se týče na dres dopředu a kalhoty, tak ...

Nástěnka

12.6.2019 19:55 Kolbaba

Poslední logo s písmeny je na záda.
Jsem rád, že se vám tahle varianta líbí, je symetrická podle hodinového ciferníku. Na ...

Nástěnka

12.6.2019 18:31 Jackie

poslední logo bezkonkurenčně nejlepší! ...

Nástěnka

11.6.2019 22:47 Luboš

Ještě k logům. To poslední s přepracovaným názvem mi přijde OK. Z toho by mohlo vycházet vše další. To mi přijde ...