FORHONT

1 Vít Novák1 408
2 Martin Šurányi349
3 Luboš Černý317
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Vojtěch Šurányi45
8 Jana Šurányi40
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Majkl15 700
2Venca12 232
3Márty12 150
4Spock3 099
5Ťuminka2 400
6laktos2 000
7Anakin1 975
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Unhošťský duatlon

21.9.2019 15:00

Unhošť, Sokolovna Melicharova ulice

UAC - Klikovy vrchy

22.9.2019 11:00

Lány

PBT VAŠÍ LIGY IX (10) - 10 km

25.9.2019 18:00

Praha - Braník

PBT VAŠÍ LIGY IX (10) - 5 km

25.9.2019 18:05

Praha - Braník

UAC - Poslední šlápnutí

28.9.2019 0:00

?

Kolem Posázaví - výsledky

5. ročník - 27.7.2013

1. balík - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 20 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:15:48,00   35,35 100
2. 1 2. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:17:34,00 00:01:46,00 34,89 90
3. 9 3. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:19:42,00 00:03:54,00 34,36 85
4. 14 4. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:19:43,00 00:03:55,00 34,36 81
5. 421   P1 Bohata Tomáš Remera Merida Kolín 02:19:44,00 00:03:56,00 34,35
6. 139 5. A Červenka Pavel BMC Viessmann Racing Team 02:19:53,00 00:04:05,00 34,31 78
7. 430   P1 Ježek Jiří Das Duratec 02:19:57,00 00:04:09,00 34,30
8. 8 6. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:20:06,00 00:04:18,00 34,26 76
9. 425   P1 Vojtěch Jonáš Hisport 02:20:07,00 00:04:19,00 34,26
10. 22 7. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:20:10,00 00:04:22,00 34,24 75
11. 16 8. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:21:39,00 00:05:51,00 33,89 74
12. 154 9. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:21:42,00 00:05:54,00 33,87 73
13. 2 10. A Novák Vít CFC Kladno 02:26:48,00 00:11:00,00 32,70 72
14. 409   P1 Holan Petr CT Weber 02:26:51,00 00:11:03,00 32,69
15. 36 11. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:27:10,00 00:11:22,00 32,62 71
16. 118 12. A Smejkal Martin BMC Viessmann Racing Team 02:28:36,00 00:12:48,00 32,30 70
17. 23 13. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:28:47,00 00:12:59,00 32,26 69
18. 68 14. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 02:28:48,00 00:13:00,00 32,26 68
19. 142 15. A Kunc Vít SBS team 02:28:55,00 00:13:07,00 32,23 67
20. 37 16. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 02:29:05,00 00:13:17,00 32,20 66
21. 13 17. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:29:21,00 00:13:33,00 32,14 65
22. 412   P1 Říha Jiří Kolokrám Svijany 02:30:14,00 00:14:26,00 31,95
23. 413   P1 Svoboda Jakub Kolokrám Svijany 02:30:16,00 00:14:28,00 31,94
24. 420   P1 Herda Jan SKP Nymburk 02:31:10,00 00:15:22,00 31,75
25. 417   P1 Vlachovský Michal Eleven Rubena test team 02:32:46,00 00:16:58,00 31,42
26. 416   P1 Novotný Oldřich Ck Příbram 02:32:46,00 00:16:58,00 31,42
27. 51 18. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:33:10,00 00:17:22,00 31,34 64
28. 143 19. A Kunc Marek SBS team 02:28:50,00 00:13:02,00 32,25 63
29. 27 20. B LÖBL ml. Richard Žádný tým 02:39:23,00 00:23:35,00 30,12 62
30. 435   P1 Novák Jakub 02:40:46,00 00:24:58,00 29,86
31. 11 21. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:41:11,00 00:25:23,00 29,78 61
32. 34 22. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 02:42:21,00 00:26:33,00 29,57 60
33. 415   P1 Sabol Jan Kolokrám Svijany 02:44:25,00 00:28:37,00 29,19
34. 411   P1 Skopeček Michal 02:44:38,00 00:28:50,00 29,16
35. 62 23. B Petr Zbyněk Dexter Cycling 02:44:40,00 00:28:52,00 29,15 59
36. 172 24. B Flak David Žádný tým 02:45:21,00 00:29:33,00 29,03 58
37. 52 25. B Hovorka Petr CSK Markus 02:46:04,00 00:30:16,00 28,90 57
38. 127 26. B Šindelár Ladislav Kalas Racing Team 02:46:41,00 00:30:53,00 28,80 56
39. 38 27. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:48:59,00 00:33:11,00 28,41 55
40. 162 28. B Šrain Jiří Alltraining - Lawi team 02:50:02,00 00:34:14,00 28,23 54
41. 107 29. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:52:47,00 00:36:59,00 27,78 53
42. 422   P1 O'Sullivan Tony Caherlag 02:56:02,00 00:40:14,00 27,27
43. 419   P1 Marek David Agro Kolín 03:04:10,00 00:48:22,00 26,06
44. 40 30. A Kofroň Jan CFC Kladno 03:04:40,00 00:48:52,00 25,99 52
45. 56 31. B Skála Radim Sokol Veltěž 03:05:13,00 00:49:25,00 25,92 51
46. 402   P1 Štella Tomáš 03:16:33,00 01:00:45,00 24,42
47. 401   P1 Kletečka Jiří 03:30:55,00 01:15:07,00 22,76
400   P1 Gramblička Matouš Ck Příbram 00:00:00,00  
418   P1 Doležal Radovan Sparta Praha 00:00:00,00  
404   P1 Kos Pavel 00:00:00,00  
167   B Číhal Petr Žádný tým 00:00:00,00  
403   P1 Nosek Jiří SKP Rapid 00:00:00,00  
15   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
410   P1 Rychetský Tomáš Jihlava 00:00:00,00  
407   P1 Novák Filip Kalas racing 00:00:00,00  
164   B Melša Radomír BMC Savo Racing Team 00:00:00,00  
91   B Novotný Lukáš Enduraining 00:00:00,00  
146   A Kubíček Michal CYKLO SKI J.ŽITNÍK 00:00:00,00  
148   B Kudrna Zbyněk Enduraining 00:00:00,00  

2. balík - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 202 1. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:28:00,00   32,43 100
2. 272 2. C Klíma David Vokolek Cycling Team 02:28:01,00 00:00:01,00 32,43 90
3. 207 3. D Kakač Miroslav CSK Markus 02:28:02,00 00:00:02,00 32,43 85
4. 506   P2 Rychetský Vladislav VBB Parts.com 02:28:10,00 00:00:10,00 32,40
5. 354 4. C Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:28:17,00 00:00:17,00 32,37 81
6. 213 5. C Kobík Petr Dexter Cycling 02:28:22,00 00:00:22,00 32,35 78
7. 218 6. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:28:22,00 00:00:22,00 32,35 76
8. 247 7. D Svoboda Petr BikeGallery 02:28:33,00 00:00:33,00 32,31 75
9. 505   P2 Beneš Martin CT Weber 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31
10. 512   P2 Papež Tomáš Messenger 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31
11. 351 8. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31 74
12. 265 9. C Čurda Martin Sokol Kbely 02:28:34,00 00:00:34,00 32,31 73
13. 254 10. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:33:45,00 00:05:45,00 31,22 72
14. 382 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:28:53,00 00:00:53,00 32,24 71
15. 204 12. C Michal Petr CSK Markus 02:35:13,00 00:07:13,00 30,92 70
16. 205 13. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:37:12,00 00:09:12,00 30,53 69
17. 389 14. J Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:38:37,00 00:10:37,00 30,26 68
18. 271 15. C Pinkava Eduard Karkulín 02:39:36,00 00:11:36,00 30,08 67
19. 228 16. E Kubín Igor CSK Markus 02:39:45,00 00:11:45,00 30,05 66
20. 501   P2 Štibingr Matěj Sp Kolo 02:39:53,00 00:11:53,00 30,02
21. 343 17. C Postler Jiří Žádný tým 02:41:42,00 00:13:42,00 29,68 65
22. 217 18. C Tácha Petr Dexter Cycling 02:42:30,00 00:14:30,00 29,54 64
23. 206 19. C Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:57,00 00:17:57,00 28,92 63
24. 296 20. C Firman Vlastimil AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:58,00 00:17:58,00 28,92 62
25. 214 21. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:47:12,00 00:19:12,00 28,71 61
26. 243 22. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:48:35,00 00:20:35,00 28,47 60
27. 306 23. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:48:47,00 00:20:47,00 28,44 59
28. 327 24. C Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 02:50:02,00 00:22:02,00 28,23 58
29. 227 25. C Štěbeták Michal CKKV Praha 02:50:15,00 00:22:15,00 28,19 57
30. 210 26. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:52:14,00 00:24:14,00 27,87 56
31. 212 27. C Jajčík Michal Tama Královice 02:52:20,00 00:24:20,00 27,85 55
32. 513   P2 Fučík Josef Skp Plzeň 02:52:26,00 00:24:26,00 27,84
33. 244 28. C Jelínek Martin Dexter Cycling 02:52:36,00 00:24:36,00 27,81 54
34. 211 29. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:52:56,00 00:24:56,00 27,76 53
35. 264 30. C Černý Luboš CFC Kladno 02:59:03,00 00:31:03,00 26,81 52
36. 326 31. D Bouřil Jan Dexter Cycling 03:02:59,00 00:34:59,00 26,23 51
37. 330 32. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 03:03:36,00 00:35:36,00 26,14 50
38. 219 33. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:06:48,00 00:38:48,00 25,70 49
39. 223 34. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:09:53,00 00:41:53,00 25,28 48
40. 235 35. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:11:18,00 00:43:18,00 25,09 47
41. 277 36. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 03:11:34,00 00:43:34,00 25,06 46
42. 345 37. C Janda Jiří HISPORT team 03:11:35,00 00:43:35,00 25,05 45
43. 362 38. D Michalák Peter CK Vinohradské šlapky 03:11:36,00 00:43:36,00 25,05 44
44. 329 39. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 03:13:28,00 00:45:28,00 24,81 43
45. 251 40. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:15:13,00 00:47:13,00 24,59 42
46. 242 41. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:30:15,00 01:02:15,00 22,83 41
47. 378 42. C Daška Pavel Alltraining - Lawi team 03:34:44,00 01:06:44,00 22,35 40
48. 274 43. C Vaněk Jiří KPC Praha 03:43:53,00 01:15:53,00 21,44 39
49. 283 44. E Introvič Petar CSK Markus 02:43:06,00 00:15:06,00 29,43 38
50. 257 45. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:43:11,00 00:15:11,00 29,41 37
51. 253 46. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:40:00,00 01:12:00,00 21,82 36
234   D Rašev Eugen Institut-Rašev 00:00:00,00  
372   C Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
290   C Fiala Jiří KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 00:00:00,00  
502   P2 Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
507   P2 Kozel František CMT 00:00:00,00  
342   C Hlaváček Jiří KPC Praha 00:00:00,00  
508   P2 Černohorský Tomáš Čermák racing team 00:00:00,00  
510   P2 Kříž Martin CT Weber 00:00:00,00  
511   P2 Nosek Jiří Sk Kbely 00:00:00,00  
503   P2 Hledík Jiří 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
11. ročník - 4.8.2019
10. ročník - 5.8.2018
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

12.9.2019 14:56 Kolbaba

PŘIŠLY DRESY.
K vyzvednutí po dohodě už dnes večer.
Ceny:
Triko Razor n. Carbon X: 1815,-
...

Nástěnka

11.9.2019 9:10 Márty

Zdar chlapci, co víkend? Máme Račice a vrchaře.
Já pojedu jen sobotní Račice. Dáme společný odjezd ze Sletiště? ...

Nástěnka

26.8.2019 18:32 Luboš

Dobrá zpráva Michale, díky ti. Tzn., že Klikáče už by mohli být v novém? ...

Nástěnka

24.8.2019 0:53 Kolbaba

Přátelé, kamarádi.
Já teď budu dva týdny na dovolené a až se vrátím, přijdou mi v týdnu od 9.9. nové dresy. ...

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...