FORHONT

1 Vít Novák690
2 Martin Šurányi134
3 Luboš Černý79
4 Michal Novák51
5 Marek Andrejs49
6 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Majkl12 100
2Spock11 448
3Venca10 000
4laktos2 000
5Márty1 000
6Jeff500
7Anakin0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

PBT VAŠÍ LIGY IX (7) - 10 km

26.6.2019 19:00

Praha - Braník

PBT VAŠÍ LIGY IX (7) - 5 km

26.6.2019 19:05

Praha - Braník

Beskyd Tour - dlouhá trať

29.6.2019 9:30

Bílá v Beskydech

Beskyd Tour - střední trať

29.6.2019 9:30

Bílá v Beskydech

Beskyd Tour - krátká trať

29.6.2019 10:15

Bílá v Beskydech

Kolem Posázaví - výsledky

4. ročník - 4.8.2012

1. balík - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:32:40,00   37,34 100
2. 36 2. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33 90
3. 407   P1 Svoboda Jakub CK Kolokrám 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33
4. 32 3. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:32:41,00 00:00:01,00 37,33 85
5. 44 4. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:32:42,00 00:00:02,00 37,33 81
6. 11 5. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:33:03,00 00:00:23,00 37,24 78
7. 423   P1 Dudek Tomáš Ck Kolokrám Alea 02:33:21,00 00:00:41,00 37,17
8. 431   P1 Frank Petr Merida biking team 02:33:27,00 00:00:47,00 37,15
9. 2 6. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:33:34,00 00:00:54,00 37,12 76
10. 429   P1 Doležal Jiří 02:33:38,00 00:00:58,00 37,10
11. 17 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:33:44,00 00:01:04,00 37,08 75
12. 432   P1 Gonda Pavel Duratec 02:34:00,00 00:01:20,00 37,01
13. 418   P1 Červenka Pavel Vokolek cycling team 02:35:31,00 00:02:51,00 36,65
14. 139 8. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 02:36:45,00 00:04:05,00 36,36 74
15. 424   P1 Blažek Jiří Ck Kolokrám Alea 02:36:45,00 00:04:05,00 36,36
16. 400   P1 Hajzler Michael SK Orbea Czech Masters 02:36:52,00 00:04:12,00 36,34
17. 72 9. B Šmatlák Evžen CFC Kladno 02:36:52,00 00:04:12,00 36,34 73
18. 58 10. B Ambruš Luděk CK Královice - ATOMBIKE 02:37:02,00 00:04:22,00 36,30 72
19. 414   P1 Holan Petr Kola BSP Planá n. L. 02:37:02,00 00:04:22,00 36,30
20. 416   P1 Kubíček Michal Cyklo ski J Žitník 02:37:04,00 00:04:24,00 36,29
21. 417   P1 Soušek Karel Vinohradské šlapky 02:37:11,00 00:04:31,00 36,26
22. 411   P1 Rychetský Vladislav Velosport Valenta 02:37:11,00 00:04:31,00 36,26
23. 10 11. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:37:43,00 00:05:03,00 36,14 71
24. 119 12. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:39:50,00 00:07:10,00 35,66 70
25. 33 13. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:39:59,00 00:07:19,00 35,63 69
26. 413   P1 Horák Daniel Sportful centrum 02:40:03,00 00:07:23,00 35,61
27. 406   P1 Říha Jiří Ck Kolokrám 02:40:05,00 00:07:25,00 35,61
28. 415   P1 Beneš Martin CT Weber 02:42:10,00 00:09:30,00 35,15
29. 8 14. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:45:30,00 00:12:50,00 34,44 68
30. 23 15. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:45:50,00 00:13:10,00 34,37 67
31. 430   P1 Domanský Jiří 02:46:10,00 00:13:30,00 34,30
32. 160 16. B Kubec Martin VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 66
33. 167 17. A Šíp Pavel CK Královice - ATOMBIKE 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 65
34. 35 18. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:46:14,00 00:13:34,00 34,29 64
35. 409   P1 Šulc Tomáš 02:46:24,00 00:13:44,00 34,25
36. 420   P1 Vele Václav SSC Železný Brod 02:46:29,00 00:13:49,00 34,24
37. 164 19. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:46:29,00 00:13:49,00 34,24 63
38. 29 20. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:46:32,00 00:13:52,00 34,23 62
39. 419   P1 Kubát Jan 02:46:50,00 00:14:10,00 34,17
40. 39 21. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 02:47:45,00 00:15:05,00 33,98 61
41. 163 22. A Placák Václav ČKMC Praha 02:47:45,00 00:15:05,00 33,98 60
42. 143 23. A Gabbarelli Raphael Žádný tým 02:51:05,00 00:18:25,00 33,32 59
43. 168 24. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:51:20,00 00:18:40,00 33,27 58
44. 22 25. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:54:30,00 00:21:50,00 32,66 57
45. 30 26. A Kadlec Rudolf KPO 02:56:30,00 00:23:50,00 32,29 56
46. 66 27. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:56:50,00 00:24:10,00 32,23 55
47. 158 28. B Eger Emil AB Cycling 02:56:50,00 00:24:10,00 32,23 54
48. 82 29. B Skála Radim Sokol Veltěž 02:57:30,00 00:24:50,00 32,11 53
49. 426   P1 Šmatlák Martin 02:59:58,00 00:27:18,00 31,67
50. 69 30. B Zimmel Václav AB Cycling 03:01:00,00 00:28:20,00 31,49 52
51. 425   P1 Karban Vlastimil MUC- OFF 03:02:18,00 00:29:38,00 31,27
52. 427   P1 Marek David Agro Kolín 03:04:45,00 00:32:05,00 30,85
53. 410   P1 Novák Filip Nadšenci z Posázaví 03:16:19,00 00:43:39,00 29,03
54. 422   P1 Flek David 03:17:30,00 00:44:50,00 28,86
55. 412   P1 Pražák Vojtěch 03:37:45,00 01:05:05,00 26,18
56. 90 31. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:45:55,00 01:13:15,00 25,23 51
408   P1 Rukla Oleskii Dukla Praha 00:00:00,00  
43   B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:00:00,00  
402   P1 Sůva Michal 00:00:00,00  
421   P1 Vlachovský Michal Eleven Team Příchovice 00:00:00,00  
9   B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  
3   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
433   P1 Polnický Zdeněk 00:00:00,00  
428   P1 Červenka Martin 00:00:00,00  

2. balík - 95 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 202 1. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:44:30,00   34,65 100
2. 204 2. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:44:32,00 00:00:02,00 34,64 90
3. 511   P2 Kouřimský Jan Koloshop.cz 02:44:58,00 00:00:28,00 34,55
4. 230 3. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:45:02,00 00:00:32,00 34,54 85
5. 205 4. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:45:08,00 00:00:38,00 34,52 81
6. 519   P2 Stárek Jaroslav CK Vokolek Import 02:45:13,00 00:00:43,00 34,50
7. 293 5. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 02:45:14,00 00:00:44,00 34,50 78
8. 203 6. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:45:17,00 00:00:47,00 34,49 76
9. 244 7. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:45:18,00 00:00:48,00 34,48 75
10. 514   P2 Vítů Josef Eurofoam sport 02:45:31,00 00:01:01,00 34,44
11. 208 8. C Michal Petr CSK Markus 02:45:32,00 00:01:02,00 34,43 74
12. 206 9. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:45:39,00 00:01:09,00 34,41 73
13. 512   P2 Papež Tomáš Messenger 02:45:45,00 00:01:15,00 34,39
14. 509   P2 Rychetský Vladislav BBB Partskom 02:46:05,00 00:01:35,00 34,32
15. 267 10. C Čurda Martin Cycling team Sokol Kbely 02:46:15,00 00:01:45,00 34,29 72
16. 368 11. D Skřeček Robert KC Brno 02:46:20,00 00:01:50,00 34,27 71
17. 241 12. C Kobík Petr AB Cycling 02:47:10,00 00:02:40,00 34,10 70
18. 247 13. C Mencl Pavel PCK Louda 02:48:10,00 00:03:40,00 33,89 69
19. 334 14. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 02:49:38,00 00:05:08,00 33,60 68
20. 335 15. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:50:10,00 00:05:40,00 33,50 67
21. 506   P2 Orel Petr Orlando 02:51:10,00 00:06:40,00 33,30
22. 386 16. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 66
23. 242 17. C Vlk Ladislav KPC Praha 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 65
24. 254 18. C Pinkava Eduard Žádný tým 02:52:30,00 00:08:00,00 33,04 64
25. 223 19. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:52:50,00 00:08:20,00 32,98 63
26. 503   P2 Boháč Zdeněk Bsp. Planá nad Lužnicí 02:52:50,00 00:08:20,00 32,98
27. 235 20. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:53:07,00 00:08:37,00 32,93 62
28. 516   P2 Jurečka Jiří Polabští cyklisté 02:53:25,00 00:08:55,00 32,87
29. 224 21. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 02:53:35,00 00:09:05,00 32,84 61
30. 265 22. C Liška Pavel CKKV Praha 02:53:57,00 00:09:27,00 32,77 60
31. 513   P2 Telecký Martin Karlovy Vary 02:54:25,00 00:09:55,00 32,68
32. 517   P2 Prchal Pavel Cyklosport Kern 02:55:00,00 00:10:30,00 32,57
33. 332 23. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 59
34. 339 24. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 58
35. 263 25. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:59:45,00 00:15:15,00 31,71 57
36. 356 26. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:59:58,00 00:15:28,00 31,67 56
37. 211 27. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:59:58,00 00:15:28,00 31,67 55
38. 515   P2 Vítů Šimon Eurofoam sport 03:00:09,00 00:15:39,00 31,64
39. 212 28. C Tácha Petr Vetas Kralupy 03:00:32,00 00:16:02,00 31,57 54
40. 281 29. C Černý Luboš CFC Kladno 03:00:42,00 00:16:12,00 31,54 53
41. 505   P2 Vacek Vlastislav 03:02:00,00 00:17:30,00 31,32
42. 502   P2 Soukup Karel Majordomus 03:02:35,00 00:18:05,00 31,22
43. 225 30. Ž Kočí Lucie AB Cycling 03:05:21,00 00:20:51,00 30,75 52
44. 520   P2 Ezechiáš Ivo Dolní Břežany 03:11:15,00 00:26:45,00 29,80
45. 216 31. C Okruhlica Petr CKKV Praha 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 51
46. 292 32. D Šejna Karel CKKV Praha 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 50
47. 213 33. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 03:11:50,00 00:27:20,00 29,71 49
48. 274 34. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 03:12:00,00 00:27:30,00 29,69 48
49. 355 35. C Jelínek Martin H.I.C. 03:13:27,00 00:28:57,00 29,46 47
50. 218 36. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 03:13:39,00 00:29:09,00 29,43 46
51. 504   P2 Fučík Josef Skp Plzeň 03:14:45,00 00:30:15,00 29,27
52. 217 37. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:15:05,00 00:30:35,00 29,22 45
53. 231 38. D Kryka Pavel AB Cycling 03:17:45,00 00:33:15,00 28,82 44
54. 252 39. C Vaněk Jiří KPC Praha 03:18:45,00 00:34:15,00 28,68 43
55. 501   P2 Šmídová Zuzana Sparta Praha 03:19:48,00 00:35:18,00 28,53
56. 215 40. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 03:21:05,00 00:36:35,00 28,35 42
57. 507   P2 Michalák Petr Kamenné Žehrovice 03:21:10,00 00:36:40,00 28,33
58. 270 41. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 03:29:00,00 00:44:30,00 27,27 41
59. 518   P2 Vais Lubomír 03:29:35,00 00:45:05,00 27,20
60. 340 42. E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 03:31:25,00 00:46:55,00 26,96 40
61. 337 43. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 03:33:05,00 00:48:35,00 26,75 39
62. 220 44. C Meri Petr Žádný tým 03:38:30,00 00:54:00,00 26,09 38
63. 240 45. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:40:00,00 00:55:30,00 25,91 37
64. 226 46. C Houška Jan Humusoft 03:43:30,00 00:59:00,00 25,50 36
65. 229 47. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:46:25,00 01:01:55,00 25,17 35
344   C Vojtek Martin AB Cycling 00:00:00,00  
348   H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 00:00:00,00  
219   C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
10. ročník - 5.8.2018
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

Klínovec na obzoru

Klínovec na obzoru I když to tak chvílemi nevypadá, máme tu zase ...

DISKUSE

Nástěnka

14.6.2019 14:31 Strejda

Tak pojede se to toho 23? Sraz Sletiste v 6:30? Ja bych mozna zlanaril jeste nekoho, ale az bude jistota, ze ...

Nástěnka

13.6.2019 14:26 Márty

Dresy - logo na zádech je super, fakt se povedlo.
Co se týče na dres dopředu a kalhoty, tak ...

Nástěnka

12.6.2019 19:55 Kolbaba

Poslední logo s písmeny je na záda.
Jsem rád, že se vám tahle varianta líbí, je symetrická podle hodinového ciferníku. Na ...

Nástěnka

12.6.2019 18:31 Jackie

poslední logo bezkonkurenčně nejlepší! ...

Nástěnka

11.6.2019 22:47 Luboš

Ještě k logům. To poslední s přepracovaným názvem mi přijde OK. Z toho by mohlo vycházet vše další. To mi přijde ...