FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Márty26 150
2Spock12 999
3Majkl12 700
4laktos5 000
5Ťuminka2 400
6Anakin1 975
7Jeff500
8Venca0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Kolem Posázaví - výsledky

2. ročník - 14.8.2010

1. balík - 86,80 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS AB Body Poznámka
1. 108 Dudek A Enduraining 2:26:04,00   35,65 1. 100
2. 71 Treml B Alltraining.cz 2:26:04,00   35,65 2. 90
3. 2 Kudrna B Enduraining 2:26:14,00 0:00:10,00 35,61 3. 85
4. 151 Gonda A BH-Garneau 2:26:14,00 0:00:10,00 35,61 4. 81
5. 179 Ježek P1 Praha 6 2:26:14,00 0:00:10,00 35,61  
6. 181 Strnad P1 Jablonec 2:26:14,00 0:00:10,00 35,61  
7. 122 Šnajdr B CSK Markus 2:26:14,00 0:00:10,00 35,61 5. 78
8. 38 Zahrádka B Pinarello-Sportful Team 2:27:06,00 0:01:02,00 35,40 6. 76
9. 182 Dlask P1 Praha 9 2:28:38,00 0:02:34,00 35,03  
10. 186 Hajzler P1 Rudoltice 2:28:45,00 0:02:41,00 35,01  
11. 180 Krummer P1 Karlovy Vary - Kolová 2:28:45,00 0:02:41,00 35,01  
12. 190 Eremka P1 Humpolec 2:29:00,00 0:02:56,00 34,95  
13. 191 Vojtěch P1 Říčany 2:29:00,00 0:02:56,00 34,95  
14. 172 Pražák P1 Rychnov nad Kněžnou 2:29:00,00 0:02:56,00 34,95  
15. 121 Míl B KPO 2:29:22,00 0:03:18,00 34,86 7. 75
16. 193 Kopr P1 Praha 4 2:29:36,00 0:03:32,00 34,81  
17. 126 Želina A VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:29:48,00 0:03:44,00 34,76 8. 74
18. 58 Chyba B Rubena Birell Specialized 2:30:27,00 0:04:23,00 34,61 9. 73
19. 82 Stránský A Vetas Kralupy 2:30:37,00 0:04:33,00 34,57 10. 72
20. 3 Procházka A CK Královice 2:30:55,00 0:04:51,00 34,50 11. 71
21. 6 Ambruš B CK Královice 2:30:55,00 0:04:51,00 34,50 12. 70
22. 686 Stránský P1 Karlovy Vary 2:34:48,00 0:08:44,00 33,64  
23. 9 Černý B KPO 2:36:33,00 0:10:29,00 33,26 13. 69
24. 14 Procházka B Vetas Kralupy 2:36:33,00 0:10:29,00 33,26 14. 68
25. 173 Beneš P1 Tutleky 2:36:33,00 0:10:29,00 33,26  
26. 195 Živný P1 Mladá Boleslav 2:36:33,00 0:10:29,00 33,26  
27. 128 Herda A   2:36:33,00 0:10:29,00 33,26 15. 67
28. 184 Šimek P1 Praha 5 2:36:33,00 0:10:29,00 33,26  
29. 84 Kvapil B Viessmann Team 2:37:04,00 0:11:00,00 33,15 16. 66
30. 4 Mužík B alltraining.cz 2:37:04,00 0:11:00,00 33,15 17. 65
31. 39 Sýkora B CK Vinohradské šlapky 2:37:54,00 0:11:50,00 32,98 18. 64
32. 99 Váňa B Strahovští osvoboditelé silnic 2:37:54,00 0:11:50,00 32,98 19. 63
34. 685 Strnad P1 Cheb 2:38:33,00 0:12:29,00 32,84  
35. 25 Lehner B CK Vinohradské šlapky 2:38:40,00 0:12:36,00 32,82 20. 62
36. 187 Vebra P1 Česká Lípa 2:38:40,00 0:12:36,00 32,82  
37. 196 Mařík P1 Poříčí nad Sázavou 2:39:20,00 0:13:16,00 32,68  
38. 175 Vítek P1 KOVO Praha 2:39:23,00 0:13:19,00 32,67  
39. 176 Dušek P1 Praha 4 2:39:24,00 0:13:20,00 32,67  
40. 189 Faltus P1 Havlíčkův Brod 2:40:13,00 0:14:09,00 32,50  
41. 183 Hrachovec P1 Praha 5 2:42:30,00 0:16:26,00 32,04  
42. 177 Kubec P1 Nýrsko 2:45:09,00 0:19:05,00 31,53  
43. 15 Machoň B CS Stodůlky 2:45:09,00 0:19:05,00 31,53 21. 61
44. 54 Marek B Agro Kolín 2:45:28,00 0:19:24,00 31,47 22. 60
45. 194 Šístek P1 Praha 7 2:45:28,00 0:19:24,00 31,47  
46. 106 Beránek A VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:45:28,00 0:19:24,00 31,47 23. 59
47. 22 Šnajdr A CSK Markus 2:45:55,00 0:19:51,00 31,38 24. 58
48. 87 Pacovský B PIJAS 2:47:18,00 0:21:14,00 31,12 25. 57
49. 26 Holý A CSK Markus 2:47:55,00 0:21:51,00 31,01 26. 56
50. 46 Jelínek B H.I.C. 2:48:39,00 0:22:35,00 30,88 27. 55
51. 188 Polnický P1 Praha 10 2:49:08,00 0:23:04,00 30,79  
52. 150 Kvita B CK Vinohradské šlapky 2:49:36,00 0:23:32,00 30,70 28. 54
53. 127 Brandejs B VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:51:44,00 0:25:40,00 30,32 29. 53
54. 185 Navrátil P1 KPC Praha 2:54:14,00 0:28:10,00 29,89  
55. 687 Tupý P1   2:56:12,00 0:30:08,00 29,55  
56. 19 Petr A Vetas Kralupy 3:00:21,00 0:34:17,00 28,87 30. 52
57. 178 Michálek P1 Kamenné Žehrovice 3:02:16,00 0:36:12,00 28,57  
58. 198 Páv P1 Mirošovice 3:02:33,00 0:36:29,00 28,52  
59. 174 Koďousek P1 SKC Pečky 3:03:45,00 0:37:41,00 28,34  
60. 27 Hovorka B CSK Markus 3:04:39,00 0:38:35,00 28,20 31. 51
61. 154 Labský A KPC Praha 3:06:37,00 0:40:33,00 27,90 32. 50
62. 688 Weiman P1   3:09:35,00 0:43:31,00 27,47  
63. 152 Šebek A CS Stodůlky 3:21:39,00 0:55:35,00 25,82 33. 49
64. 75 Vyskočil B CK Vinohradské šlapky 3:25:39,00 0:59:35,00 25,32 34. 48
65. 192 Michálek P1 Praha 9 3:25:54,00 0:59:50,00 25,29  
999. 31 Malík A CK Vinohradské šlapky         DNF
999. 45 Komárek B Enduraining         DNF
999. 120 Dobrovodský B ZDO Livestrong         DNF
999. 197 Staněk P1 Osík         DNF
 

2. balík - 86,80 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS CDEJHŽ Body Poznámka
1. 202 Vitáček C Viessmann Team 2:31:33,00   34,36 1. 100
2. 230 Dix C Alltraining.cz 2:31:33,00   34,36 2. 90
3. 206 Prager C CK Vinohradské šlapky 2:31:33,00   34,36 3. 85
4. 207 Sekera C Viessmann Team 2:32:04,00 0:00:31,00 34,24 4. 81
5. 209 Burgr D CSK Markus 2:35:45,00 0:04:12,00 33,43 5. 78
6. 470 Prchal P2 Kutná Hora 2:33:15,00 0:01:42,00 33,98  
7. 468 Mařík P2 Poříčí nad Sázavou 2:37:49,00 0:06:16,00 33,00  
8. 211 Kubín D CSK Markus 2:40:09,00 0:08:36,00 32,51 6. 76
9. 247 Novotný D Sokol Kbely 2:40:09,00 0:08:36,00 32,51 7. 75
10. 474 Papež P2 Praha 6 2:41:39,00 0:10:06,00 32,21  
11. 293 Nový C Viessmann Team 2:41:50,00 0:10:17,00 32,18 8. 74
12. 203 Kakač D Cyklosport Kern 2:43:48,00 0:12:15,00 31,79 9. 73
13. 358 Vondra C CKKV Praha 2:44:16,00 0:12:43,00 31,70 10. 72
14. 353 Bílek C ČKMC Praha 2:44:49,00 0:13:16,00 31,59 11. 71
15. 472 Mencl P2 Praha 4 2:44:55,00 0:13:22,00 31,57  
16. 219 Kánský C CK Vinohradské šlapky 2:44:59,00 0:13:26,00 31,56 12. 70
17. 220 Bartoš C H.I.C. 2:44:59,00 0:13:26,00 31,56 13. 69
18. 208 Tajč C CK Královice 2:45:13,00 0:13:40,00 31,52 14. 68
19. 263 Vlk C KPC Praha 2:45:21,00 0:13:48,00 31,49 15. 67
20. 495 Matějka P2 Kralupy nad Vltavou 2:45:50,00 0:14:17,00 31,40  
21. 473 Loubková P2 Cvikov 2:45:51,00 0:14:18,00 31,40  
22. 336 Doležalová Ž VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:45:51,00 0:14:18,00 31,40 16. 66
23. 218 Šejna D CKKV Praha 2:46:37,00 0:15:04,00 31,25 17. 65
24. 251 Krejčí C Enduraining 2:52:25,00 0:20:52,00 30,20 18. 64
25. 233 Šváb C Echokardio.cz 2:52:26,00 0:20:53,00 30,20 19. 63
26. 463 Ezechiáš P2 Dolní Břežany 2:52:27,00 0:20:54,00 30,20  
27. 252 Okruhlica C CKKV Praha 2:52:55,00 0:21:22,00 30,11 20. 62
28. 224 Pažout E CK Královice 2:53:00,00 0:21:27,00 30,10 21. 61
29. 216 Kavula D CKKV Praha 2:53:06,00 0:21:33,00 30,08 22. 60
30. 253 Tácha C Vetas Kralupy 2:53:16,00 0:21:43,00 30,05 23. 59
31. 467 Loukota P2 Vlčí Habřina 2:54:19,00 0:22:46,00 29,87  
32. 217 Zach C CK Vinohradské šlapky 2:54:58,00 0:23:25,00 29,76 24. 58
33. 289 Hora E KC Nové Strašecí 2:55:25,00 0:23:52,00 29,68 25. 57
34. 231 Hýsek D H-H Smíchov 2:57:56,00 0:26:23,00 29,26 26. 56
35. 291 Chalupa C CK Vinohradské šlapky 2:59:36,00 0:28:03,00 28,99 27. 55
36. 461 Chlumská P2 Praha 4 3:01:40,00 0:30:07,00 28,66  
37. 462 Šorm P2 Praha 9 3:01:41,00 0:30:08,00 28,66  
38. 236 Krajčík E Vetas Kralupy 3:03:54,00 0:32:21,00 28,31 28. 54
39. 334 Dobrovodský E ZDO Livestrong 3:05:41,00 0:34:08,00 28,04 29. 53
40. 255 Introvič D Cyklosport Kern 3:09:28,00 0:37:55,00 27,48 30. 52
41. 288 Mikšovská Ž Vetas Kralupy 3:10:27,00 0:38:54,00 27,34 31. 51
42. 243 Houška C Humusoft 3:21:39,00 0:50:06,00 25,82 32. 50
43. 244 Jermolajev C CK Vinohradské šlapky 3:22:39,00 0:51:06,00 25,69 33. 49
44. 221 Hrachovina E VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 3:22:40,00 0:51:07,00 25,69 34. 48
45. 323 Pacovský E PIJAS 3:54:20,00 1:22:47,00 22,22 35. 47
999. 351 Meri C           DNF
999. 361 Firman C CK Vinohradské šlapky         DNF
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
11. ročník - 4.8.2019
10. ročník - 5.8.2018
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

Dnes 0:53 Kolbaba

Přátelé, kamarádi.
Já teď budu dva týdny na dovolené a až se vrátím, přijdou mi v týdnu od 9.9. nové dresy. ...

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...