FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

31. ročník - 17.9.2017

Skupina AB - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 618   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 01:50:56,00   35,16
2. 11 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:50:56,00   35,16 100
3. 1 2. B Somr Michael LAWI Stars 01:50:56,00   35,16 90
4. 608   P1 Nežerka Václav Topforex Lapierre 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
5. 603   P1 Bouček Jakub CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
6. 602   P1 Kuba Karel CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
7. 111 3. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 01:50:58,00 00:00:02,00 35,15 85
8. 18 4. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:50:59,00 00:00:03,00 35,14 81
9. 17 5. A Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14 78
10. 605   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14
11. 25 6. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 01:51:02,00 00:00:06,00 35,12 76
12. 15 7. B Kotrlík Tomáš LAWI Stars 01:51:05,00 00:00:09,00 35,11 75
13. 117 8. A Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:09,00 00:00:13,00 35,09 74
14. 3 9. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:51:11,00 00:00:15,00 35,08 73
15. 39 10. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:53:07,00 00:02:11,00 34,48 72
16. 4 11. B Miller Milan Tama Královice 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 71
17. 2 12. A Novák Vít CFC Kladno 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 70
18. 604   P1 Čekal Josef Kooperativa Jablonec 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89
19. 34 13. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89 69
20. 22 14. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 68
21. 8 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 67
22. 607   P1 Cupl Tomáš Team Max Hüczeler 01:57:41,00 00:06:45,00 33,14
23. 616   P1 Husák Tomáš 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13
24. 30 16. A Slaboch David Stark Cycling Team 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13 66
25. 613   P1 Maleček Petr 01:57:44,00 00:06:48,00 33,13
26. 12 17. B Beneš Petr Truxxxik Cycling 01:58:13,00 00:07:17,00 32,99 65
27. 6 18. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:58:24,00 00:07:28,00 32,94 64
28. 619   P1 Kot Josef 01:59:33,00 00:08:37,00 32,62
29. 64 19. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:05:16,00 00:14:20,00 31,13 63
30. 606   P1 Švec Peter 02:13:21,00 00:22:25,00 29,25
31. 24 20. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:14:10,00 00:23:14,00 29,07 62
32. 617   P1 Slovák Petr 02:17:50,00 00:26:54,00 28,30
33. 609   P1 Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:21:11,00 00:30:15,00 27,62
34. 32 21. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:29:05,00 00:38:09,00 26,16 61
35. 615   P1 Ukraintsev Egor dojedu ne poslední ! 03:33:00,00 01:42:04,00 18,31
601   P1 Měšťan Matouš CK Příbram - FANY GASTRO 00:00:00,00  
610   P1 Drga Marek 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:43,00   36,21 100
2. 702   P2 Průcha Bedřich Cykloservex - Duratec 01:47:43,00   36,21
3. 302 2. C Mužík Vít LAWI Stars 01:48:57,00 00:01:14,00 35,80 90
4. 301 3. C Janoušek Libor LAWI Stars 01:49:03,00 00:01:20,00 35,76 85
5. 303 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:26,00 00:06:43,00 34,08 81
6. 467 5. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 78
7. 319 6. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 76
8. 305 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:54:31,00 00:06:48,00 34,06 75
9. 700   P2 Vondráček Jan CK Příbram - FANY GASTRO 01:55:15,00 00:07:32,00 33,84
10. 361 8. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:56:48,00 00:09:05,00 33,39 74
11. 370 9. D Michal Petr CSK Markus 01:57:26,00 00:09:43,00 33,21 73
12. 444 10. C Šulc David Dexter Cycling 01:57:31,00 00:09:48,00 33,19 72
13. 356 11. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 01:57:35,00 00:09:52,00 33,17 71
14. 353 12. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:59:16,00 00:11:33,00 32,70 70
15. 709   P2 Blažek Jiří Turistika Mariánské Lázně 01:59:50,00 00:12:07,00 32,55
16. 717   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 02:00:01,00 00:12:18,00 32,50
17. 312 13. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:00:51,00 00:13:08,00 32,27 69
18. 472 14. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 68
19. 340 15. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 67
20. 714   P2 Soukup Milan 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24
21. 387 16. C Černý Luboš CFC Kladno 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24 66
22. 366 17. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:00:59,00 00:13:16,00 32,24 65
23. 705   P2 Vlček Jiří Vinohradské Šlapky 02:01:09,00 00:13:26,00 32,19
24. 713   P2 Kopelent David Alltraining 02:02:29,00 00:14:46,00 31,84
25. 316 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:02:42,00 00:14:59,00 31,78 64
26. 330 19. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:02:52,00 00:15:09,00 31,74 63
27. 315 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:04:50,00 00:17:07,00 31,24 62
28. 701   P2 Otta Josef CK Příbram - FANY GASTRO 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
29. 711   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
30. 386 21. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08 61
31. 345 22. C Kozel František Green Energy Sport System 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 60
32. 328 23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 59
33. 719   P2 Součková Anna CK Loko Rakovník 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97
34. 377 24. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:10:25,00 00:22:42,00 29,90 58
35. 710   P2 Pěnkava Milan Turistika Mariánské Lázně 02:10:35,00 00:22:52,00 29,87
36. 321 25. E Fučík Josef CK Vinohradské šlapky 02:10:48,00 00:23:05,00 29,82 57
37. 706   P2 Pokorný Ladislav Kbely Cycling Team 02:10:56,00 00:23:13,00 29,79
38. 408 26. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 02:14:50,00 00:27:07,00 28,92 56
39. 493 27. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:15:18,00 00:27:35,00 28,82 55
40. 708   P2 Vondráček Štěpán CK Příbram - FANY GASTRO 02:15:48,00 00:28:05,00 28,72
41. 703   P2 Heller Vlastimil Koloshop Teplice 02:17:16,00 00:29:33,00 28,41
42. 477 28. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:31,00 00:30:48,00 28,16 54
43. 325 29. D Vaněk Jiří Žádný tým 02:18:44,00 00:31:01,00 28,11 53
44. 352 30. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:19:05,00 00:31:22,00 28,04 52
45. 376 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:20:54,00 00:33:11,00 27,68 51
46. 322 32. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35 50
47. 712   P2 Král Josef JKF Jaroměř 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35
48. 324 33. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:22:46,00 00:35:03,00 27,32 49
49. 453 34. C Pavelka Milan Žádný tým 02:22:56,00 00:35:13,00 27,29 48
50. 362 35. C Koukal Pavel Žádný tým 02:23:33,00 00:35:50,00 27,17 47
51. 327 36. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:23:37,00 00:35:54,00 27,16 46
52. 331 37. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:30:02,00 00:42:19,00 25,99 45
53. 378 38. D Slavík Josef CFC Kladno 02:31:29,00 00:43:46,00 25,75 44
54. 461 39. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:33:00,00 00:45:17,00 25,49 43
55. 704   P2 Hellerová Lenka Koloshop Teplice 02:40:58,00 00:53:15,00 24,23
56. 407 40. E Introvič Petar CSK Markus 03:20:00,00 01:32:17,00 19,50 42
320   D Šejna Karel CKKV Praha 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...