FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

30. ročník - 18.9.2016

Skupina AB - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 620   P1 Jílek Zdeněk ČS Specialized MTB Junior Team 01:51:43,00   34,91
2. 5 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 01:51:47,00 00:00:04,00 34,89 100
3. 604   P1 Malán Petr AC Sparta Praha 01:51:51,00 00:00:08,00 34,87
4. 602   P1 Křikava Jakub AC Sparta Praha 01:51:54,00 00:00:11,00 34,85
5. 27 2. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:57,00 00:00:14,00 34,84 90
6. 104 3. A Schuran Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:52:03,00 00:00:20,00 34,81 85
7. 29 4. B Kotrlík Tomáš LAWI - Author Team 01:52:05,00 00:00:22,00 34,80 81
8. 600   P1 Kuba Karel CK Příbram Fany Gastro 01:52:20,00 00:00:37,00 34,72
9. 2 5. A Novák Vít CFC Kladno 01:54:02,00 00:02:19,00 34,20 78
10. 610   P1 Dubec Jan Triexpert 01:54:23,00 00:02:40,00 34,10
11. 67 6. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:54:26,00 00:02:43,00 34,08 76
12. 617   P1 Kollert Michal Kolokram 01:54:33,00 00:02:50,00 34,05
13. 502 7. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 01:54:35,00 00:02:52,00 34,04 75
14. 56 8. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 01:54:56,00 00:03:13,00 33,93 74
15. 1 9. B Beneš Petr CYKLOKROS MILOVICE 01:55:14,00 00:03:31,00 33,84 73
16. 623   P1 Doležal Jiří Nejlevnější Pneu 01:56:23,00 00:04:40,00 33,51
17. 601   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 01:56:24,00 00:04:41,00 33,51
18. 101 10. B Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 01:56:26,00 00:04:43,00 33,50 72
19. 10 11. B Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 01:58:30,00 00:06:47,00 32,91 71
20. 3 12. B Miller Milan Tama Královice 01:58:31,00 00:06:48,00 32,91 70
21. 62 13. B Šrain Jiří Cyklotrenink.com 01:58:38,00 00:06:55,00 32,87 69
22. 614   P1 Ambruš Luděk Zličín 01:58:40,00 00:06:57,00 32,87
23. 4 14. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:58:41,00 00:06:58,00 32,86 68
24. 15 15. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:59:47,00 00:08:04,00 32,56 67
25. 38 16. A Thuma Miroslav Dexter Cycling 01:59:48,00 00:08:05,00 32,55 66
26. 607   P1 Pfoff Michal Sport Zbraslav 01:59:51,00 00:08:08,00 32,54
27. 53 17. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:59:53,00 00:08:10,00 32,53 65
28. 14 18. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:00:02,00 00:08:19,00 32,49 64
29. 74 19. B Kot Jozef Dexter Cycling 02:00:03,00 00:08:20,00 32,49 63
30. 105 20. B Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:05,00 00:08:22,00 32,48 62
31. 609   P1 Maleček Petr Praha 02:00:06,00 00:08:23,00 32,47
32. 615   P1 Nádvorník Jan Kolokram 02:00:10,00 00:08:27,00 32,45
33. 608   P1 Svatek Miroslav AC Sparta Praha 02:00:15,00 00:08:32,00 32,43
34. 20 21. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:04:48,00 00:13:05,00 31,25 61
35. 37 22. B Dvořák Josef Žádný tým 02:04:49,00 00:13:06,00 31,25 60
36. 622   P1 Brynda Štěpán UVN Střešovice 02:07:54,00 00:16:11,00 30,49
37. 618   P1 Husák Tomáš Kolokram 02:08:06,00 00:16:23,00 30,44
38. 606   P1 Blažek Jiří 02:14:54,00 00:23:11,00 28,91
39. 613   P1 Říha Jiří Kolokram 02:16:00,00 00:24:17,00 28,68
40. 16 23. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:16:19,00 00:24:36,00 28,61 59
41. 21 24. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:18:55,00 00:27:12,00 28,07 58
42. 97 25. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 02:19:07,00 00:27:24,00 28,03 57
43. 46 26. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:20:52,00 00:29:09,00 27,69 56
44. 129 27. B Novák Václav CFC Kladno 02:23:30,00 00:31:47,00 27,18 55
45. 621   P1 Toth Miloš CSK Markus 02:30:00,00 00:38:17,00 26,00
13   A Andrejs Marek CFC Kladno 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 712   P2 Svoboda Jakub Kolokram 01:49:25,00   35,64
2. 462 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:49:30,00 00:00:05,00 35,62 100
3. 302 2. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:51:32,00 00:02:07,00 34,97 90
4. 706   P2 Průcha Bedřich Cykloservex Duratec 01:51:33,00 00:02:08,00 34,96
5. 465 3. C Mužík Vít LAWI - Author Team 01:55:50,00 00:06:25,00 33,67 85
6. 301 4. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 01:55:53,00 00:06:28,00 33,65 81
7. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:55:56,00 00:06:31,00 33,64 78
8. 316 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:56:00,00 00:06:35,00 33,62 76
9. 323 7. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:56:03,00 00:06:38,00 33,61 75
10. 303 8. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:56:14,00 00:06:49,00 33,55 74
11. 490 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:00:15,00 00:10:50,00 32,43 73
12. 306 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:00:19,00 00:10:54,00 32,41 72
13. 469 11. D Halamka Jiří ZČE Plzeň 02:00:28,00 00:11:03,00 32,37 71
14. 705   P2 Macháček Jakub Motörhead 02:00:30,00 00:11:05,00 32,37
15. 458 12. C Šindelár Ladislav Tama Královice 02:00:39,00 00:11:14,00 32,32 70
16. 702   P2 Vondráček Jan CK Příbram Fany Gastro 02:00:48,00 00:11:23,00 32,28
17. 364 13. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:01:38,00 00:12:13,00 32,06 69
18. 311 14. C Dohnálek Roman Dexter Cycling 02:02:35,00 00:13:10,00 31,82 68
19. 374 15. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:03:00,00 00:13:35,00 31,71 67
20. 344 16. C Kozel František Žádný tým 02:05:31,00 00:16:06,00 31,07 66
21. 312 17. D Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:07:28,00 00:18:03,00 30,60 65
22. 307 18. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:09:40,00 00:20:15,00 30,08 64
23. 710   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:09:44,00 00:20:19,00 30,06
24. 310 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:09:46,00 00:20:21,00 30,05 63
25. 460 20. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:09:47,00 00:20:22,00 30,05 62
26. 317 21. D Šejna Karel CKKV Praha 02:09:48,00 00:20:23,00 30,05 61
27. 340 22. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:09:59,00 00:20:34,00 30,00 60
28. 489 23. J Bažík Tomáš TJ Kovo Praha 02:10:45,00 00:21:20,00 29,83 59
29. 314 24. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:12:50,00 00:23:25,00 29,36 58
30. 703   P2 Vondráček Štěpán CK Příbram Fany Gastro 02:17:34,00 00:28:09,00 28,35
31. 334 25. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:17:43,00 00:28:18,00 28,32 57
32. 318 26. E Pažout Milan Tama Královice 02:17:47,00 00:28:22,00 28,31 56
33. 488 27. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:17:50,00 00:28:25,00 28,30 55
34. 708   P2 Horák Miroslav Čelákovice 02:17:51,00 00:28:26,00 28,29
35. 401 28. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:17:57,00 00:28:32,00 28,27 54
36. 357 29. D Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 53
37. 335 30. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 52
38. 397 31. D Slavík Josef CFC Kladno 02:18:00,00 00:28:35,00 28,26 51
39. 319 32. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:21:11,00 00:31:46,00 27,62 50
40. 707   P2 Dolanský Václav Sokol Králův Dvůr 02:21:27,00 00:32:02,00 27,57
41. 704   P2 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:22:02,00 00:32:37,00 27,46
42. 390 33. Z Zadáková Klára Stark Cycling Team 02:24:29,00 00:35:04,00 26,99 49
43. 468 34. C Koukal Pavel Žádný tým 02:24:34,00 00:35:09,00 26,98 48
44. 333 35. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:30:08,00 00:40:43,00 25,98 47
45. 321 36. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:32:50,00 00:43:25,00 25,52 46
46. 345 37. Z Bartošová Lenka H.I.C. 02:33:17,00 00:43:52,00 25,44 45
47. 322 38. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:33:18,00 00:43:53,00 25,44 44
48. 332 39. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:43:00,00 00:53:35,00 23,93 43
49. 370 40. C Škrabal Petr Dexter Cycling 02:49:00,00 00:59:35,00 23,08 42
50. 326 41. D Houška Jan Humusoft 02:57:00,00 01:07:35,00 22,03 41
461   C Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
701   P2 Bouček Jakub CK Příbram Fany Gastro 00:00:00,00  
313   Z Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
315   C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:00:00,00  
341   Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...