FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

29. ročník - 20.9.2015, mistrovství UAC v silničním závodě

Skupina AB - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 2 1. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:09:15,00   37,14 120
2. 106 2. B Beneš Petr BTK EURO BIKE Praha 02:09:15,00   37,14 110
3. 50 3. B Sedláčik Ľubomír Žádný tým 02:09:16,00 00:00:01,00 37,13 105
4. 10 4. A Novák Vít CFC Kladno 02:09:16,00 00:00:01,00 37,13 101
5. 673   P1 Ježek Jiří DAS Duratec 02:09:16,00 00:00:01,00 37,13
6. 12 5. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:11:19,00 00:02:04,00 36,55 98
7. 139 6. A Hlaváček Jan Žádný tým 02:11:20,00 00:02:05,00 36,55 96
8. 36 7. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:12:45,00 00:03:30,00 36,16 95
9. 631   P1 Černý Jiří 02:13:02,00 00:03:47,00 36,08
10. 105 8. A Pliml Martin TJ Lokomotiva Beroun 02:13:07,00 00:03:52,00 36,06 94
11. 8 9. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:13:11,00 00:03:56,00 36,04 93
12. 25 10. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:13:25,00 00:04:10,00 35,98 92
13. 104 11. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:15:26,00 00:06:11,00 35,44 91
14. 96 12. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 02:15:26,00 00:06:11,00 35,44 90
15. 7 13. B Miller Milan Tama Královice 02:15:28,00 00:06:13,00 35,43 89
16. 606   P1 Novák Filip CT Jindřichův Hradec 02:15:29,00 00:06:14,00 35,43
17. 641   P1 Drga Marek 02:15:45,00 00:06:30,00 35,36
18. 643   P1 Čechura Ondřej Axon Sport Team 02:16:00,00 00:06:45,00 35,29
19. 51 14. A Tvrz Lukáš SWEEP Cycling 02:16:12,00 00:06:57,00 35,24 88
20. 4 15. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:16:36,00 00:07:21,00 35,14 87
21. 618   P1 Nekut Karel Veloservis Tým 02:18:33,00 00:09:18,00 34,64
22. 34 16. B Cafourek Václav Dexter Cycling 02:18:34,00 00:09:19,00 34,64 86
23. 684   P1 Ambruš Luděk 02:18:44,00 00:09:29,00 34,60
24. 15 17. B LÖBL ml. Richard Stark Cycling Team 02:19:11,00 00:09:56,00 34,49 85
25. 147 18. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:19:20,00 00:10:05,00 34,45 84
26. 55 19. B Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 02:19:21,00 00:10:06,00 34,45 83
27. 37 20. A Slaboch David Stark Cycling Team 02:19:24,00 00:10:09,00 34,43 82
28. 607   P1 Růžička Pavel Dexter Cycling 02:20:20,00 00:11:05,00 34,20
29. 33 21. B Šindelár Ladislav Tama Královice 02:20:41,00 00:11:26,00 34,12 81
30. 24 22. B Skála Radim Sokol Veltěž 02:21:24,00 00:12:09,00 33,95 80
31. 59 23. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:21:25,00 00:12:10,00 33,94 79
32. 47 24. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:23:52,00 00:14:37,00 33,36 78
33. 602   P1 Pokorný Ladislav HiSport 02:24:30,00 00:15:15,00 33,22
34. 601   P1 Hodermarský Tomáš 02:29:28,00 00:20:13,00 32,11
35. 21 25. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:30:38,00 00:21:23,00 31,87 77
36. 647   P1 Novák Václav CFC Kladno 02:36:22,00 00:27:07,00 30,70
37. 148 26. B Šmatlák Martin CFC Kladno 02:36:33,00 00:27:18,00 30,66 76
38. 639   P1 Hejduk Marek FDJ 02:39:08,00 00:29:53,00 30,16
39. 670   P1 Rubeš Jaroslav 02:39:08,00 00:29:53,00 30,16
40. 110 27. A Nový Tomáš CFC Kladno 02:41:12,00 00:31:57,00 29,78 75
41. 118 28. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:41:29,00 00:32:14,00 29,72 74
42. 677   P1 Chlumecký Jakub 02:43:01,00 00:33:46,00 29,44
43. 676   P1 Brynda Štěpán 02:47:22,00 00:38:07,00 28,68
44. 13 29. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:49:17,00 00:40:02,00 28,35 73
45. 629   P1 Kolenko Petr 03:01:44,00 00:52:29,00 26,41
46. 124 30. B Šuranyi Martin CFC Kladno 03:03:45,00 00:54:30,00 26,12 72
47. 600   P1 Hricko Michal 03:21:13,00 01:11:58,00 23,85
678   P1 Hanek Milan 00:00:00,00  
132   A Jurečka Jiří EXPERIMENT 23 00:00:00,00  
672   P1 Koš Michal 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:09:38,00   37,03 120
2. 319 2. E Kakač Miroslav CSK Markus 02:09:38,00   37,03 110
3. 712   P2 Průcha Bedřich Cykloservex Medila 02:09:40,00 00:00:02,00 37,02
4. 382 3. C Šmatlák Evžen CFC Kladno 02:10:11,00 00:00:33,00 36,87 105
5. 307 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:11:40,00 00:02:02,00 36,46 101
6. 480 5. C Drechsler Petr Bicykl Kříž Team 02:11:49,00 00:02:11,00 36,41 98
7. 706   P2 Kuda Pavel SCS Mirva Svitavy 02:12:53,00 00:03:15,00 36,12
8. 301 6. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:12:55,00 00:03:17,00 36,11 96
9. 303 7. C Rydval Michal CK Vinohradské šlapky 02:13:51,00 00:04:13,00 35,86 95
10. 700   P2 Skřeček Robert Cycling Brno 02:13:56,00 00:04:18,00 35,84
11. 432 8. D Vejvoda Josef CKKV Praha 02:15:47,00 00:06:09,00 35,35 94
12. 342 9. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:15:47,00 00:06:09,00 35,35 93
13. 369 10. C Kleiner Robert LAWI-Granfondo 02:15:53,00 00:06:15,00 35,32 92
14. 460 11. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:20:03,00 00:10:25,00 34,27 91
15. 445 12. C Kryška Pavel BikeGallery 02:20:50,00 00:11:12,00 34,08 90
16. 726   P2 Koprnický Kamil Axon Sport Team 02:21:05,00 00:11:27,00 34,02
17. 316 13. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:21:10,00 00:11:32,00 34,00 89
18. 359 14. D Šváb Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:21:12,00 00:11:34,00 33,99 88
19. 383 15. C Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:21:15,00 00:11:37,00 33,98 87
20. 308 16. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:21:15,00 00:11:37,00 33,98 86
21. 722   P2 Juřík Kamil Fitko Jeseník 02:21:20,00 00:11:42,00 33,96
22. 727   P2 Papež Tomáš Messenger 02:21:25,00 00:11:47,00 33,94
23. 362 17. D Liška Pavel CKKV Praha 02:22:57,00 00:13:19,00 33,58 85
24. 463 18. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 02:23:01,00 00:13:23,00 33,56 84
25. 309 19. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:26:05,00 00:16:27,00 32,86 83
26. 488 20. Z Kottová Petra Author Sedláček Příbram 02:26:05,00 00:16:27,00 32,86 82
27. 426 21. C Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 02:27:05,00 00:17:27,00 32,63 81
28. 366 22. D Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 02:27:52,00 00:18:14,00 32,46 80
29. 310 23. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:27:53,00 00:18:15,00 32,46 79
30. 489 24. C Kozel František Distav Y F 02:27:54,00 00:18:16,00 32,45 78
31. 447 25. E Mařík Pavel CFC Kladno 02:27:56,00 00:18:18,00 32,45 77
32. 512 26. Z Zadáková Klára Žádný tým 02:29:58,00 00:20:20,00 32,01 76
33. 517 27. E Ježek Antonín KC Nové Strašecí 02:29:59,00 00:20:21,00 32,00 75
34. 483 28. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:31:13,00 00:21:35,00 31,74 74
35. 315 29. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:32:55,00 00:23:17,00 31,39 73
36. 393 30. D Šejna Karel CKKV Praha 02:32:56,00 00:23:18,00 31,39 72
37. 492 31. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 02:32:56,00 00:23:18,00 31,39 71
38. 314 32. E Pažout Milan Tama Královice 02:32:57,00 00:23:19,00 31,38 70
39. 312 33. Z Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:32:58,00 00:23:20,00 31,38 69
40. 733   P2 Pelant Petr 02:33:03,00 00:23:25,00 31,36
41. 487 34. C Kulhánek Petr Stark Cycling Team 02:33:04,00 00:23:26,00 31,36 68
42. 731   P2 Bignell Brendan Barclays (?) 02:33:35,00 00:23:57,00 31,25
43. 339 35. C Černý Luboš CFC Kladno 02:34:09,00 00:24:31,00 31,14 67
44. 356 36. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:34:17,00 00:24:39,00 31,11 66
45. 721   P2 Lorenz Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:34:33,00 00:24:55,00 31,06
46. 724   P2 Stark Michal Stark Cycling Team 02:35:42,00 00:26:04,00 30,83
47. 335 37. D Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 02:35:44,00 00:26:06,00 30,82 65
48. 720   P2 Jelínek Zbyněk Družec 02:42:38,00 00:33:00,00 29,51
49. 711   P2 Pelcman Petr Panenský Týnec 02:48:45,00 00:39:07,00 28,44
50. 468 38. C Jelínek Martin Dexter Cycling 02:49:15,00 00:39:37,00 28,36 64
51. 317 39. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:51:29,00 00:41:51,00 27,99 63
52. 734   P2 Kakos Jan 02:51:31,00 00:41:53,00 27,99
53. 340 40. C Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:51:44,00 00:42:06,00 27,95 62
54. 728   P2 Koukal Pavel 02:51:45,00 00:42:07,00 27,95
55. 330 41. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:59:36,00 00:49:58,00 26,73 61
56. 431 42. C Svěrák Vít CSK Markus 03:01:25,00 00:51:47,00 26,46 60
57. 729   P2 Benson Veronika 03:03:50,00 00:54:12,00 26,11
58. 334 43. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:09:07,00 00:59:29,00 25,38 59
59. 421 44. E Introvič Petar CSK Markus 03:09:08,00 00:59:30,00 25,38 58
60. 357 45. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:12:25,00 01:02:47,00 24,95 57
61. 350 46. D Houška Jan Humusoft 03:34:01,00 01:24:23,00 22,43 56
62. 730   P2 Reizer Tomáš Cyklistický spolek Stodůlky 03:40:00,00 01:30:22,00 21,82
433   Z Bartošová Lenka H.I.C. 00:00:00,00  
423   C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:00:00,00  
321   C Krátký Pavel SWEEP Cycling 00:00:00,00  
324   C Dohnálek Roman Žádný tým 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...