FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

28.ročník - 21.9.2014

Skupina AB - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav LAWI - Author Team 02:06:27,00   37,96 100
2. 14 2. A Doležal Jiří LAWI - Author Team 02:09:04,00 00:02:37,00 37,19 90
3. 5 3. A Somr Michael LAWI - Author Team 02:09:04,00 00:02:37,00 37,19 85
4. 410   P1 Dlask Jindřich Experiment 23 02:09:04,00 00:02:37,00 37,19
5. 432   P1 Douša Zdeněk Bike Ústí nad Labem 02:09:07,00 00:02:40,00 37,18
6. 3 4. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:09:07,00 00:02:40,00 37,18 81
7. 148 5. A Vojtěch Jonáš HISPORT team 02:09:09,00 00:02:42,00 37,17 78
8. 427   P1 Chamrád Jiří 02:09:09,00 00:02:42,00 37,17
9. 22 6. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:09:10,00 00:02:43,00 37,16 76
10. 10 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:09:11,00 00:02:44,00 37,16 75
11. 401   P1 Průcha Bedřich Cykloservex Medio 02:10:10,00 00:03:43,00 36,88
12. 407   P1 Ptáčník Filip ASD G.S. Porto Viro 02:10:13,00 00:03:46,00 36,86
13. 134 8. B Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 02:10:35,00 00:04:08,00 36,76 74
14. 26 9. B Cafourek Václav Dexter Cycling 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99 73
15. 418   P1 Navrátil Michal 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99
16. 24 10. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99 72
17. 82 11. B Miller Milan Tama Královice 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99 71
18. 405   P1 Filip Martin CK Příbram 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99
19. 404   P1 Novák Filip Kalas Racing Team 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99
20. 420   P1 Filípek Pavel Kolo Shop Team 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99
21. 17 12. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99 70
22. 430   P1 Jakouš Josef Scorpios 77 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99
23. 18 13. B Procházka Milan Dexter Cycling 02:13:23,00 00:06:56,00 35,99 69
24. 411   P1 Harnoš Petr TPCA Bike Team 02:13:28,00 00:07:01,00 35,96
25. 417   P1 Schühler Tomáš KL Sport Most 02:13:28,00 00:07:01,00 35,96
26. 412   P1 Doležal Jan Jadomi Dobříš 02:16:41,00 00:10:14,00 35,12
27. 29 14. B Tóth Miloš CSK Markus 02:16:43,00 00:10:16,00 35,11 68
28. 400   P1 Nekut Karel CT Kardašova Řečice 02:16:45,00 00:10:18,00 35,10
29. 127 15. B Kubát Jan Dexter Cycling 02:16:49,00 00:10:22,00 35,08 67
30. 414   P1 Pfoff Michal Kanoistika Poděbrady 02:16:49,00 00:10:22,00 35,08
31. 6 16. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:17:34,00 00:11:07,00 34,89 66
32. 419   P1 Mitas Lukáš Bohemia Cycling Track Team 02:20:48,00 00:14:21,00 34,09
33. 51 17. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:21:08,00 00:14:41,00 34,01 65
34. 33 18. B Šťastný Petr Dexter Cycling 02:21:08,00 00:14:41,00 34,01 64
35. 49 19. B Šrain Jiří Alltraining - Lawi team 02:21:24,00 00:14:57,00 33,95 63
36. 16 20. B LÖBL ml. Richard Stark Cycling Team 02:23:27,00 00:17:00,00 33,46 62
37. 36 21. B Skála Radim Sokol Veltěž 02:24:05,00 00:17:38,00 33,31 61
38. 55 22. B Šindelár Ladislav Saxo 02:24:05,00 00:17:38,00 33,31 60
39. 101 23. B Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 02:24:10,00 00:17:43,00 33,29 59
40. 422   P1 Kala Jiří Nejlevnější Pneu Plzeň 02:28:05,00 00:21:38,00 32,41
41. 84 24. A Slaboch David CS Stodůlky 02:28:05,00 00:21:38,00 32,41 58
42. 15 25. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:32:42,00 00:26:15,00 31,43 57
43. 423   P1 Koula Martin 02:33:05,00 00:26:38,00 31,36
44. 413   P1 Brynda Štěpán 02:33:57,00 00:27:30,00 31,18
45. 406   P1 Hejduk Marek FDJ 02:34:00,00 00:27:33,00 31,17
46. 128 26. B Veselý Pavel SP Kolo 02:34:35,00 00:28:08,00 31,05 56
47. 425   P1 Bareš Vladislav 02:35:50,00 00:29:23,00 30,80
48. 421   P1 Hrdina Petr 02:38:19,00 00:31:52,00 30,32
49. 403   P1 Postupa Daniel 02:41:59,00 00:35:32,00 29,63
50. 143 27. A Tamchyna Jakub Stark Cycling Team 02:44:26,00 00:37:59,00 29,19 55
51. 41 28. B Brabec Jan Dexter Cycling 02:48:44,00 00:42:17,00 28,45 54
52. 429   P1 Klinecký Lukáš 02:48:48,00 00:42:21,00 28,44
53. 431   P1 Šuranyi Martin CFC Kladno 03:32:00,00 01:25:33,00 22,64
408   P1 Kolenko Petr 00:00:00,00  
151   A Vermach Petr CFC Kladno 00:00:00,00  
416   P1 Kořínek Miloš More than bikes 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 259 1. J Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:09:26,00   37,08 100
2. 202 2. D Kakač Miroslav CSK Markus 02:09:26,00   37,08 90
3. 363 3. C Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:09:29,00 00:00:03,00 37,07 85
4. 335 4. J Rakovský Vojtěch Peksport SPECIALIZED 02:09:30,00 00:00:04,00 37,07 81
5. 512   P2 Orálek Dušan Mirva Svitavy 02:12:39,00 00:03:13,00 36,19
6. 206 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:12:41,00 00:03:15,00 36,18 78
7. 223 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:12:41,00 00:03:15,00 36,18 76
8. 514   P2 Štibingr Matěj SP Kolo 02:12:43,00 00:03:17,00 36,17
9. 506   P2 Pliml Martin TJ Lokomotiva Beroun 02:12:49,00 00:03:23,00 36,14
10. 226 7. C Dobrovodský Jiří CFC Kladno 02:17:08,00 00:07:42,00 35,00 75
11. 500   P2 Kalous Jaroslav Cykloservex Medio 02:17:08,00 00:07:42,00 35,00
12. 249 8. C Mojžíš Miroslav Koloshop Team 02:17:10,00 00:07:44,00 34,99 74
13. 205 9. D Michal Petr CSK Markus 02:17:13,00 00:07:47,00 34,98 73
14. 213 10. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:17:14,00 00:07:48,00 34,98 72
15. 272 11. D Skřeček Robert Cycling Brno 02:17:14,00 00:07:48,00 34,98 71
16. 231 12. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:17:30,00 00:08:04,00 34,91 70
17. 209 13. C Postler Jiří Dexter Cycling 02:19:25,00 00:09:59,00 34,43 69
18. 248 14. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:20:05,00 00:10:39,00 34,27 68
19. 251 15. C Černý Luboš CFC Kladno 02:20:05,00 00:10:39,00 34,27 67
20. 224 16. D Bílek Miroslav CSK Markus 02:20:05,00 00:10:39,00 34,27 66
21. 316 17. C Navrátil Tomáš KPC Praha 02:20:10,00 00:10:44,00 34,24 65
22. 261 18. E Burgr Josef CSK Markus 02:20:35,00 00:11:09,00 34,14 64
23. 360 19. C Dohnálek Roman Žádný tým 02:22:33,00 00:13:07,00 33,67 63
24. 357 20. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:24:05,00 00:14:39,00 33,31 62
25. 220 21. C Tácha Petr Dexter Cycling 02:24:10,00 00:14:44,00 33,29 61
26. 513   P2 Švec Pavel Kačice 02:24:10,00 00:14:44,00 33,29
27. 502   P2 Růžičková Martina Team Dukla Praha 02:24:10,00 00:14:44,00 33,29
28. 515   P2 Kozel František 02:24:39,00 00:15:13,00 33,18
29. 343 22. C Tůma Jiří VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:27:34,00 00:18:08,00 32,53 60
30. 504   P2 Machota Jaroslav Drákula.cz 02:27:35,00 00:18:09,00 32,52
31. 321 23. C Fiala Jiří KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 02:29:26,00 00:20:00,00 32,12 59
32. 509   P2 Doležal Radovan Jadomi Dobříš 02:30:54,00 00:21:28,00 31,81
33. 517   P2 Spal Jaroslav 02:31:44,00 00:22:18,00 31,63
34. 233 24. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:34:27,00 00:25:01,00 31,08 58
35. 507   P2 Jelínek Zbyněk 02:34:28,00 00:25:02,00 31,07
36. 264 25. E Pažout Milan Tama Královice 02:34:34,00 00:25:08,00 31,05 57
37. 219 26. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:37:50,00 00:28:24,00 30,41 56
38. 250 27. D Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 02:38:08,00 00:28:42,00 30,35 55
39. 225 28. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:43:34,00 00:34:08,00 29,35 54
40. 267 29. C Vaněk Jiří CK Vinohradské šlapky 02:43:35,00 00:34:09,00 29,34 53
41. 289 30. C Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 02:45:45,00 00:36:19,00 28,96 52
42. 351 31. C Kovář Marek Stark Cycling Team 02:48:57,00 00:39:31,00 28,41 51
43. 511   P2 Lorenc Tomáš Sokol Králův Dvůr 02:55:10,00 00:45:44,00 27,40
44. 262 32. D Slavík Josef CFC Kladno 02:55:11,00 00:45:45,00 27,40 50
45. 240 33. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:57:44,00 00:48:18,00 27,01 49
46. 331 34. D Hlaváček Jiří KPC Praha 02:57:45,00 00:48:19,00 27,00 48
47. 252 35. Z Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 02:58:25,00 00:48:59,00 26,90 47
48. 241 36. Z Mikšovská Alena CSK Markus 03:01:22,00 00:51:56,00 26,47 46
49. 258 37. C Houška Jan Humusoft 03:25:45,00 01:16:19,00 23,33 45
516   P2 Ferenčíková Naďa 00:00:00,00  
290   E Introvič Petar CSK Markus 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...