FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

25. ročník - 18.9.2011

Skupina AB - 75 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 112 1. A Nežerka Václav CK Královice - Atombike 02:04:53,00   36,03 100
2. 11 2. B Zahrádka Petr Alltraining - Lawi team 02:06:23,00 00:01:30,00 35,61 90
3. 171   P1 Hajzler Marian www.carbon-rts.cz 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52
4. 25 3. B Mužík Vít Alltraining - Lawi team 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 85
5. 59 4. B Ambruš Luděk CK Královice - Atombike 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 81
6. 42 5. B Koubík Michal SP Kolo 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 78
7. 107 6. A Vojtěch Jonáš HISPORT team 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 76
8. 140 7. A Krummer Radek Team CUBE - Wattsenglish.com 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 75
9. 101 8. A Plzák Matěj Team CUBE - Wattsenglish.com 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 74
10. 2 9. A Miller Milan CK Královice - Atombike 02:06:42,00 00:01:49,00 35,52 73
11. 3 10. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 72
12. 138 11. A Šuvada Radek Viessmann Team 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 71
13. 100 12. A Vermach Petr CFC Kladno 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 70
14. 48 13. B Masák Lukáš KPO 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 69
15. 1 14. B Šnajdr Jan CSK Markus 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 68
16. 6 15. A Procházka Radek CK Královice - Atombike 02:07:47,00 00:02:54,00 35,22 67
17. 5 16. B Hovorka Petr CSK Markus 02:12:12,00 00:07:19,00 34,04 66
18. 36 17. B Cafourek Václav Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:12:12,00 00:07:19,00 34,04 65
19. 84 18. B Pohořalý Petr Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:12:12,00 00:07:19,00 34,04 64
20. 46 19. A Herda Jan Žádný tým 02:12:12,00 00:07:19,00 34,04 63
21. 68 20. B Tóth Miloš CSK Markus 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 62
22. 61 21. B Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 61
23. 39 22. B Zbuzek Miroslav Žádný tým 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 60
24. 179   P1 Fiala Jiří KUC Bikesport 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27
25. 74 23. A Řenč Tomáš CK Královice - Atombike 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 59
26. 60 24. B Kot Jozef Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 58
27. 54 25. B Skála Radim Sokol Veltěž 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 57
28. 122 26. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 02:15:15,00 00:10:22,00 33,27 56
29. 175   P1 Jajčík Michal CK Královice-Atobike 02:20:30,00 00:15:37,00 32,03
30. 47 27. B Šmatlák Evžen CFC Kladno 02:20:30,00 00:15:37,00 32,03 55
31. 22 28. B Pacovský Tomáš PIJAS 02:20:50,00 00:15:57,00 31,95 54
32. 23 29. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:24:30,00 00:19:37,00 31,14 53
33. 173   P1 Marek David 02:28:54,00 00:24:01,00 30,22
34. 150 30. A Vermach Josef CFC Kladno 02:29:33,00 00:24:40,00 30,09 52
35. 28 31. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 02:32:41,00 00:27:48,00 29,47 51
36. 27 32. B Brabec Jan Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:35:35,00 00:30:42,00 28,92 50
37. 21 33. A Karlovec Martin CK Vinohradské šlapky 02:35:58,00 00:31:05,00 28,85 49
38. 168   P1 Klíma Martin SOS 02:36:36,00 00:31:43,00 28,74
10   B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:00:00,00  
183   P1 Vrchota Jakub 00:00:00,00  
23   B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 75 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 339 1. C Svoboda Petr HISPORT team 02:10:30,00   34,48 100
2. 205 2. C Sekera Jiří Viessmann Team 02:10:30,00   34,48 90
3. 267 3. D Krummer Radoslav CSK Markus 02:10:30,00   34,48 85
4. 352 4. C Čurda Martin Cycling Team Sokol Kbely 02:10:30,00   34,48 81
5. 204 5. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:10:30,00   34,48 78
6. 201 6. C Vitáček Tomáš Viessmann Team 02:10:30,00   34,48 76
7. 206 7. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:10:30,00   34,48 75
8. 235 8. C Michal Petr CSK Markus 02:14:19,00 00:03:49,00 33,50 74
9. 208 9. D Burgr Josef CSK Markus 02:14:30,00 00:04:00,00 33,46 73
10. 328 10. C Pinkava Eduard Pinarello-Sportful Team 02:16:24,00 00:05:54,00 32,99 72
11. 255 11. C Vlk Ladislav KPC Praha 02:16:24,00 00:05:54,00 32,99 71
12. 209 12. E Kubín Igor CSK Markus 02:16:24,00 00:05:54,00 32,99 70
13. 229 13. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:16:24,00 00:05:54,00 32,99 69
14. 404   P2 Šipoš Marek KOVO Praha 02:16:24,00 00:05:54,00 32,99
15. 361 14. Ž Kolářová Hana Team CUBE - Wattsenglish.com 02:18:54,00 00:08:24,00 32,40 68
16. 401   P2 Zdrálek Jan 02:18:54,00 00:08:24,00 32,40
17. 264 15. C Lukáš Petr Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:19:33,00 00:09:03,00 32,25 67
18. 212 16. C Fiala Lukáš Žádný tým 02:19:33,00 00:09:03,00 32,25 66
19. 217 17. C Vondra Zbyněk CKKV Praha 02:19:33,00 00:09:03,00 32,25 65
20. 355 18. C Kozel František DISTAV 02:20:12,00 00:09:42,00 32,10 64
21. 238 19. Ž Kočí Lucie Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:23:37,00 00:13:07,00 31,33 63
22. 219 20. C Tácha Petr Vetas Kralupy 02:23:37,00 00:13:07,00 31,33 62
23. 231 21. D Zelenka Václav Cyklosport Kern 02:24:39,00 00:14:09,00 31,11 61
24. 405   P2 Šorm David KOVO Praha 02:24:39,00 00:14:09,00 31,11
25. 218 22. E Pažout Milan CK Královice - Atombike 02:24:39,00 00:14:09,00 31,11 60
26. 234 23. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:24:39,00 00:14:09,00 31,11 59
27. 402   P2 Šorm Michal KOVO Praha 02:24:39,00 00:14:09,00 31,11
28. 232 24. C Zach Pavel CK Vinohradské šlapky 02:25:45,00 00:15:15,00 30,87 58
29. 408   P2 Chalupa Petr Vinohradské Šlapky 02:26:06,00 00:15:36,00 30,80
30. 221 25. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:26:23,00 00:15:53,00 30,74 57
31. 228 26. C Meri Petr Žádný tým 02:30:05,00 00:19:35,00 29,98 56
32. 275 27. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 02:32:37,00 00:22:07,00 29,49 55
33. 407   P2 Tvrz Lukáš ČVK Praha 02:32:37,00 00:22:07,00 29,49
34. 226 28. E Introvič Petar Cyklosport Kern 02:32:37,00 00:22:07,00 29,49 54
35. 227 29. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 02:35:39,00 00:25:09,00 28,91 53
36. 263 30. D Kryka Pavel Strahovští Osvoboditelé Silnic 02:35:48,00 00:25:18,00 28,88 52
37. 253 31. D Tutsch Jiří CKKV Praha 02:38:30,00 00:28:00,00 28,39 51
38. 337 32. C Vaněk Jiří KPC Praha 02:41:39,00 00:31:09,00 27,84 50
39. 223 33. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:41:29,00 00:30:59,00 27,87 49
40. 406   P2 Michalík Peter 02:41:40,00 00:31:10,00 27,84
41. 239 34. C Houška Jan Humusoft 02:49:53,00 00:39:23,00 26,49 48
42. 248 35. C Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:54:54,00 00:44:24,00 25,73 47
43. 273 36. C Novák Michal CFC Kladno 03:02:09,00 00:51:39,00 24,70 46
44. 403   P2 Schmidt Milan 03:03:15,00 00:52:45,00 24,56
45. 475   P2 Schmidt Werner 04:02:05,00 01:51:35,00 18,59
203   D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
216   C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
214   C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...