FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

24. ročník - 18.9.2010

Skupina AB - 80,00 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS AB Body Poznámka
1. 133 Jelínek B EXE JEANS Chomutov 2:03:10,00   38,97 1. 100
2. 38 Zahrádka B Pinarello-Sportful Team 2:03:10,00   38,97 2. 90
3. 1 Novák B Viessmann Team 2:03:10,00   38,97 3. 85
4. 2 Kudrna B Enduraining 2:03:10,00   38,97 4. 81
5. 132 Jeřábek B EXE JEANS Chomutov 2:03:10,00   38,97 5. 78
6. 126 Želina A VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:03:10,00   38,97 6. 76
7. 7 Kuchař B Sokol Veltěž 2:03:10,00   38,97 7. 75
8. 522 Krummer P1 Team Cube 2:03:10,00   38,97  
9. 122 Šnajdr B CSK Markus 2:03:10,00   38,97 8. 74
10. 520 Janoušek P1 Kolokrám Svijany 2:03:10,00   38,97  
11. 559 Netík P1 Kolokrám Svijany 2:03:10,00   38,97  
12. 707 Jelínek P1 KC Slavia Praha 2:03:10,00   38,97  
13. 716 Kříž P1   2:03:10,00   38,97  
14. 5 Miller A CK Královice 2:03:10,00   38,97 9. 73
15. 705 Říha P1 CK Kolokrám 2:03:10,00   38,97  
16. 24 Koubík B SP Kolo 2:03:10,00   38,97 10. 72
17. 13 Karlovec A   2:05:40,00 0:02:30,00 38,19 11. 71
18. 3 Procházka A CK Královice 2:05:40,00 0:02:30,00 38,19 12. 70
19. 519 Bouška P1 Spastic Handicap 2:05:40,00 0:02:30,00 38,19  
20. 527 Strnad P1 Team Cube 2:05:50,00 0:02:40,00 38,14  
21. 706 Svoboda P1 CK Kolokrám 2:06:10,00 0:03:00,00 38,04  
22. 717 Novotný P1 CK Příbram 2:06:20,00 0:03:10,00 37,99  
23. 8 Novák A CFC Kladno 2:06:20,00 0:03:10,00 37,99 13. 69
24. 703 Dyntar P1 HSK Cycling Team 2:06:20,00 0:03:10,00 37,99  
25. 718 Koprnický P1 AC Quentin 2:06:20,00 0:03:10,00 37,99  
26. 27 Hovorka B CSK Markus 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 14. 68
27. 708 Kopr P1 KC Slavia Praha 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64  
28. 14 Procházka B Vetas Kralupy 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 15. 67
29. 138 Masák B KPO 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 16. 66
30. 11 Humplík B H-H Smíchov 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 17. 65
31. 524 Brill P1 Team Cube 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64  
32. 128 Herda A   2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 18. 64
33. 709 Sunkovský P1 Sunset Bike 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64  
34. 136 Myška A Viessmann Team 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64 19. 63
35. 704 Brynda P1 Labe Tri Club 2:07:30,00 0:04:20,00 37,64  
36. 549 Kouřimský P1 Koloshop.cz 2:11:15,00 0:08:05,00 36,57  
37. 106 Beránek A VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:12:10,00 0:09:00,00 36,31 20. 62
38. 15 Machoň B CS Stodůlky 2:12:10,00 0:09:00,00 36,31 21. 61
39. 720 Novák P1   2:12:10,00 0:09:00,00 36,31  
40. 713 Hrachovec P1 Duratec Jambor 2:15:05,00 0:11:55,00 35,53  
41. 537 Töpfer P1 Velosport Favorit Bílina 2:15:05,00 0:11:55,00 35,53  
42. 719 Sedláčik P1   2:15:05,00 0:11:55,00 35,53  
43. 25 Lehner B CK Vinohradské šlapky 2:15:05,00 0:11:55,00 35,53 22. 60
44. 544 Veselý P1   2:16:30,00 0:13:20,00 35,16  
45. 714 Dostálek P1 Zdarbar Bike Team 2:16:30,00 0:13:20,00 35,16  
46. 40 Zbuzek B CK Záluží 2:17:54,00 0:14:44,00 34,80 23. 59
47. 22 Šnajdr A CSK Markus 2:17:54,00 0:14:44,00 34,80 24. 58
48. 503 Jirka P1 R2 Team 2:17:54,00 0:14:44,00 34,80  
49. 702 Vojtek P1   2:18:15,00 0:15:05,00 34,71  
50. 87 Pacovský B PIJAS 2:19:15,00 0:16:05,00 34,47 25. 57
51. 509 Fráz P1 SP Kolo 2:21:46,00 0:18:36,00 33,85  
52. 501 Čapek P1 R2 Team 2:21:55,00 0:18:45,00 33,82  
53. 701 Jajčík P1   2:22:40,00 0:19:30,00 33,64  
54. 534 Kadlec P1 Velosport Favorit Bílina 2:23:55,00 0:20:45,00 33,35  
55. 710 Rektor P1 Dead Point 2:24:39,00 0:21:29,00 33,18  
56. 528 Michalák P1   2:26:50,00 0:23:40,00 32,69  
57. 75 Vyskočil B CK Vinohradské šlapky 2:30:42,00 0:27:32,00 31,85 26. 56
58. 49 Hrabal A Strahovští osvoboditelé silnic 2:30:59,00 0:27:49,00 31,79 27. 55
59. 46 Jelínek B H.I.C. 2:30:59,00 0:27:49,00 31,79 28. 54
60. 146 Bezdička B CS Stodůlky 2:32:23,00 0:29:13,00 31,49 29. 53
61. 65 Jelínek B CS Stodůlky 2:32:32,00 0:29:22,00 31,46 30. 52
62. 10 Machota A CS Stodůlky 2:32:48,00 0:29:38,00 31,41 31. 51
63. 37 Janda B CK Vinohradské šlapky 2:56:18,00 0:53:08,00 27,22 32. 50
999. 715 Ptáčník P1 Cicli Erman Porto Viro (RO)         DNF

Skupina CDEJHŽ - 80,00 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS CDEJHŽ Body Poznámka
1. 203 Kakač D Cyklosport Kern 2:07:54,00   37,52 1. 100
2. 202 Vitáček C Viessmann Team 2:09:50,00 0:01:56,00 36,97 2. 90
3. 205 Hájek D Cyklosport Kern 2:10:23,00 0:02:29,00 36,81 3. 85
4. 209 Burgr D CSK Markus 2:10:23,00 0:02:29,00 36,81 4. 81
5. 341 Prokeš C EXE JEANS Chomutov 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 5. 78
6. 251 Krejčí C Enduraining 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 6. 76
7. 432 Kronich P2 Velosport Favorit Bílina 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54  
8. 358 Vondra C CKKV Praha 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 7. 75
9. 230 Dix C Alltraining.cz 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 8. 74
10. 285 Vojtěchovský C MyTreneek.cz 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 9. 73
11. 275 Soukup C KC Nové Strašecí 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 10. 72
12. 439 Papež P2 Messanger 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54  
13. 284 Kobík C BMC-eleven cycling team 2:11:21,00 0:03:27,00 36,54 11. 71
14. 350 Huja D EXE JEANS Chomutov 2:13:35,00 0:05:41,00 35,93 12. 70
15. 349 Krejčí D EXE JEANS Chomutov 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84 13. 69
16. 208 Tajč C CK Královice 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84 14. 68
17. 438 Čurda P2 Sokol Kbely 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84  
18. 257 Thuma J KC Nové Strašecí 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84 15. 67
19. 218 Šejna D CKKV Praha 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84 16. 66
20. 225 Fiala C BMC-eleven cycling team 2:13:55,00 0:06:01,00 35,84 17. 65
21. 353 Bílek C ČKMC Praha 2:16:33,00 0:08:39,00 35,15 18. 64
22. 219 Kánský C CK Vinohradské šlapky 2:16:33,00 0:08:39,00 35,15 19. 63
23. 220 Bartoš C H.I.C. 2:16:33,00 0:08:39,00 35,15 20. 62
24. 263 Vlk C KPC Praha 2:16:33,00 0:08:39,00 35,15 21. 61
25. 433 Lüftner P2 Velosport Favorit Bílina 2:16:20,00 0:08:26,00 35,20  
26. 437 Švec P2   2:20:25,00 0:12:31,00 34,18  
27. 252 Okruhlica C CKKV Praha 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 22. 60
28. 224 Pažout E CK Královice 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 23. 59
29. 443 Stark P2 Dukla Praha 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04  
30. 431 Kozel P2 FKZ 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04  
31. 253 Tácha C Vetas Kralupy 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 24. 58
32. 318 Horáček C CSK Markus 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 25. 57
33. 227 Kočí Ž Strahovští osvoboditelé silnic 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 26. 56
34. 361 Firman C CK Vinohradské šlapky 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 27. 55
35. 213 Chalupecký D KC Nové Strašecí 2:20:59,00 0:13:05,00 34,04 28. 54
36. 436 Borkovec P2   2:21:28,00 0:13:34,00 33,93  
37. 246 Lorenz C   2:23:51,00 0:15:57,00 33,36 29. 53
38. 232 Prokop D CFC Kladno 2:23:51,00 0:15:57,00 33,36 30. 52
39. 289 Hora E KC Nové Strašecí 2:23:58,00 0:16:04,00 33,34 31. 51
40. 271 Slapnička D   2:23:58,00 0:16:04,00 33,34 32. 50
41. 236 Krajčík E Vetas Kralupy 2:25:38,00 0:17:44,00 32,95 33. 49
42. 248 Procházka C   2:25:45,00 0:17:51,00 32,93 34. 48
43. 442 Trefná P2 Alltraining.cz 2:29:00,00 0:21:06,00 32,21  
44. 435 Heller P2 Alltraining.cz B 2:29:02,00 0:21:08,00 32,20  
45. 351 Meri C   2:29:02,00 0:21:08,00 32,20 35. 47
46. 231 Hýsek D H-H Smíchov 2:29:05,00 0:21:11,00 32,19 36. 46
47. 247 Novotný D Sokol Kbely 2:29:20,00 0:21:26,00 32,14 37. 45
48. 241 Vančurová Ž CK Vinohradské šlapky 2:29:20,00 0:21:26,00 32,14 38. 44
49. 255 Introvič D Cyklosport Kern 2:29:20,00 0:21:26,00 32,14 39. 43
50. 334 Dobrovodský E ZDO Livestrong 2:29:34,00 0:21:40,00 32,09 40. 42
51. 440 Černohub P2 CKKV Praha 2:29:37,00 0:21:43,00 32,08  
52. 332 Slavík D CFC Kladno 2:29:37,00 0:21:43,00 32,08 41. 41
53. 282 Koubík D Cyklosport Kern 2:29:40,00 0:21:46,00 32,07 42. 40
54. 250 Tutsch D CKKV Praha 2:36:18,00 0:28:24,00 30,71 43. 39
55. 434 Vaněk P2 KPC Praha 2:36:26,00 0:28:32,00 30,68  
56. 264 Semenec D CFC Kladno 2:36:30,00 0:28:36,00 30,67 44. 38
57. 329 Píša D Central Bike 2:41:08,00 0:33:14,00 29,78 45. 37
58. 244 Jermolajev C CK Vinohradské šlapky 2:44:17,00 0:36:23,00 29,21 46. 36
59. 441 Novotný P2   2:44:25,00 0:36:31,00 29,19  
60. 243 Houška C Humusoft 2:46:08,00 0:38:14,00 28,89 47. 35
61. 288 Mikšovská Ž Vetas Kralupy 2:51:12,00 0:43:18,00 28,03 48. 34
62. 254 Hejda E VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr 2:51:12,00 0:43:18,00 28,03 49. 33
63. 260 Novák C CFC Kladno 3:07:20,00 0:59:26,00 25,62 50. 32
999. 204 Vaňkát C Cyklosport Kern         DNF
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...