FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

23. ročník - 20.9.2009, mistrovství UAC v silničním závodě

Skupina AB 76,00 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS AB Body Poznámka
1. 284 Novák B Viessmann Team 1:53:18,00   40,24 1. 120
2. 250 Zahrádka B Pinarello-Sportful Team 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 2. 110
3. 46 Červenka A Vokolek Cycling Team 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 3. 105
4. 115 Mikulášek P1 CSK Markus 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31  
5. 113 Zakuťanský P1 Duratec 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31  
6. 34 Procházka A CK Královice 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 4. 101
7. 237 Mužík B alltraining.cz 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 5. 98
8. 69 Dubec A CK Vinohradské šlapky 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 6. 96
9. 3 Koubík A SP Kolo 1:56:00,00 0:02:42,00 39,31 7. 95
10. 118 Smělý P1   1:56:00,00 0:02:42,00 39,31  
11. 254 Ambruš B CK Královice 1:57:29,00 0:04:11,00 38,81 8. 94
12. 15 Malík A CK Vinohradské šlapky 1:57:29,00 0:04:11,00 38,81 9. 93
13. 251 Kuchař B Sokol Veltěž 1:57:29,00 0:04:11,00 38,81 10. 92
14. 110 Kříž P1   1:57:29,00 0:04:11,00 38,81  
15. 128 Kramár P1 Cycling Point 1:57:29,00 0:04:11,00 38,81  
16. 114 Erler P1   1:57:29,00 0:04:11,00 38,81  
17. 117 Žilina P1 Sokol Králův Dvůr 1:59:26,00 0:06:08,00 38,18  
18. 8 Miller A CK Královice 2:00:34,00 0:07:16,00 37,82 11. 91
19. 31 Karlovec A Strahovští osvoboditelé silnic 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 12. 90
20. 209 Cafourek B Strahovští osvoboditelé silnic 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 13. 89
21. 33 Tatíček A Merida Bikeranch Team 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 14. 88
22. 286 Procházka B Cyklo Vetas Team 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 15. 87
23. 13 Machota A CS Stodůlky 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 16. 86
24. 135 Šmatlák P1 CFC Kladno 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79  
25. 121 Papež P1 Massenger 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79  
26. 243 Vondra B CKKV Praha 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 17. 85
27. 136 Janda P1   2:00:39,00 0:07:21,00 37,79  
28. 267 Humplík B H-H Smíchov 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 18. 84
29. 123 Hašek P1 Factor Bike Team 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79  
30. 82 Strnad A CKKV Praha 2:00:39,00 0:07:21,00 37,79 19. 83
31. 41 Řenč A CK Královice 2:00:57,00 0:07:39,00 37,70 20. 82
32. 231 Pinkava B Pinarello-Sportful Team 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 21. 81
33. 2 Černý A KPO 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 22. 80
34. 200 Held B CK Vinohradské šlapky 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 23. 79
35. 134 Klicpera P1   2:02:30,00 0:09:12,00 37,22  
36. 228 Zbuzek B CK Záluží 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 24. 78
37. 290 Zimmel B Bike Brdy Team 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 25. 77
38. 120 Tomek P1 TOITOI CK Slaný 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22  
39. 133 Míl P1 Buldoci Rapotín 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22  
40. 7 Stránský A Cyklo Vetas Team 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 26. 76
41. 205 Vobecký B CK Vinohradské šlapky 2:02:30,00 0:09:12,00 37,22 27. 75
42. 230 Hovorka B CSK Markus 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 28. 74
43. 219 Marek B Agro Kolín 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 29. 73
44. 238 Guse B Factor Bike Team Teplice 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 30. 72
45. 215 Sýkora B CK Vinohradské šlapky 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 31. 71
46. 5 Komárek A Enduraining 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 32. 70
47. 58 Holý A CSK Markus 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58 33. 69
48. 130 Kubín P1 Vinohradské šlapky 2:08:08,00 0:14:50,00 35,58  
49. 650 Šťastný B Cyklo Vetas Team 2:08:40,00 0:15:22,00 35,44 34. 68
50. 126 Novotný P1 Atom Bike 2:08:40,00 0:15:22,00 35,44  
51. 206 Habětín B H.I.C. 2:08:40,00 0:15:22,00 35,44 35. 67
52. 80 Novák A CFC Kladno 2:12:54,00 0:19:36,00 34,31 36. 66
53. 129 Herda P1   2:13:13,00 0:19:55,00 34,22  
54. 239 Šťastný B Strahovští osvoboditelé silnic 2:13:20,00 0:20:02,00 34,20 37. 65
55. 73 Petr A Cyklo Vetas Team 2:13:20,00 0:20:02,00 34,20 38. 64
56. 211 Jelínek B H.I.C. 2:14:10,00 0:20:52,00 33,98 39. 63
57. 287 Hrubeš B CK Vinohradské šlapky 2:14:16,00 0:20:58,00 33,96 40. 62
58. 122 Beránek P1 Sokol Králův Dvůr 2:17:18,00 0:24:00,00 33,21  
59. 23 Šnajdr A CSK Markus 2:17:18,00 0:24:00,00 33,21 41. 61
60. 116 Vlk P1   2:17:18,00 0:24:00,00 33,21  
61. 203 Gavenda B CK Vinohradské šlapky 2:17:33,00 0:24:15,00 33,15 42. 60
62. 221 Kříž B Strahovští osvoboditelé silnic 2:21:59,00 0:28:41,00 32,11 43. 59
63. 111 Kubec P1   2:23:33,00 0:30:15,00 31,76  
64. 202 Beneš B CK Vinohradské šlapky 2:26:25,00 0:33:07,00 31,14 44. 58
65. 112 Kvita P1 Vinohradské šlapky 2:26:25,00 0:33:07,00 31,14  
66. 28 Hrabal A Strahovští osvoboditelé silnic 2:26:25,00 0:33:07,00 31,14 45. 57
67. 269 Janda B CK Vinohradské šlapky 2:27:30,00 0:34:12,00 30,91 46. 56
68. 240 Nazarov B Cyklo Vetas Team 2:32:12,00 0:38:54,00 29,96 47. 55
69. 125 Litera P1 Vinohradské šlapky 2:48:57,00 0:55:39,00 26,99  
70. 131 Kulhánek P1 POISON Team Praha 2:54:59,00 1:01:41,00 26,05  
71. 52 Janouš A CFC Kladno 3:01:28,00 1:08:10,00 25,12 48. 54
72. 21 Brabec A Strahovští osvoboditelé silnic 3:14:29,00 1:21:11,00 23,44 49. 53

Skupina CDEJHŽ - 76,00 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS CDEJHZ Body Poznámka
1. 325 Krob C Cyklosport Kern 2:02:54,00   37,10 1. 120
2. 341 Vitáček C Viessmann Team 2:02:54,00   37,10 2. 110
3. 510 Kakač D Cyklosport Kern 2:02:54,00   37,10 3. 105
4. 415 Štěpánek P2 TOITOI CK Slaný 2:02:54,00   37,10  
5. 405 Strnad P2 Wattsenglish.com 2:03:55,00 0:01:01,00 36,79  
6. 328 Michal C CSK Markus 2:03:55,00 0:01:01,00 36,79 4. 101
7. 334 Soukup C KC Nové Strašecí 2:03:55,00 0:01:01,00 36,79 5. 98
8. 400 Skřeček P2   2:03:55,00 0:01:01,00 36,79  
9. 302 Prager C CK Vinohradské šlapky 2:03:55,00 0:01:01,00 36,79 6. 96
10. 327 Popiolek C SK Universe 2:05:25,00 0:02:31,00 36,35 7. 95
11. 300 Hájek C Cyklosport Kern 2:05:33,00 0:02:39,00 36,32 8. 94
12. 519 Burgr D CSK Markus 2:05:41,00 0:02:47,00 36,28 9. 93
13. 313 Vaňkát C Cyklosport Kern 2:07:10,00 0:04:16,00 35,85 10. 92
14. 372 Procházka C   2:07:10,00 0:04:16,00 35,85 11. 91
15. 362 Lukáš C Strahovští osvoboditelé silnic 2:07:18,00 0:04:24,00 35,82 12. 90
16. 383 Tajč C CK Královice 2:08:36,00 0:05:42,00 35,45 13. 89
17. 347 Sekera C Viessmann Team 2:08:36,00 0:05:42,00 35,45 14. 88
18. 314 Liška C CKKV Praha 2:08:36,00 0:05:42,00 35,45 15. 87
19. 331 Dix C alltraining.cz 2:08:36,00 0:05:42,00 35,45 16. 86
20. 419 Kelnar P2   2:08:58,00 0:06:04,00 35,35  
21. 368 Šváb C Echokardio.cz 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 17. 85
22. 508 Jagoš D CKKV Praha 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 18. 84
23. 410 Havránek P2 Sokol Králův Dvůr 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14  
24. 329 Kánský C Sella-Bike 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 19. 83
25. 536 Štefan D TJ Sokol Králův Dvůr 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 20. 82
26. 537 Kavula D CKKV Praha 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 21. 81
27. 525 Kubín D CSK Markus 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 22. 80
28. 370 Bartoš C H.I.C. 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 23. 79
29. 303 Fiala C   2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 24. 78
30. 322 Horáček C CSK Markus 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 25. 77
31. 550 Thuma J KC Nové Strašecí 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 26. 76
32. 350 Vlk C KPC Praha 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 27. 75
33. 507 Švec D CK Vinohradské šlapky 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 28. 74
34. 377 Kobík C   2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 29. 73
35. 340 Vomastek C Anexia 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 30. 72
36. 544 Chalupecký D KC Nové Strašecí 2:09:45,00 0:06:51,00 35,14 31. 71
37. 301 Zach C CK Vinohradské šlapky 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 32. 70
38. 534 Šejna D CKKV Praha 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 33. 69
39. 412 Bílek P2 ČKMC Praha 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28  
40. 427 Cvrkal P2 Vinohradské šlapky 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28  
41. 401 Firman P2 Vinohradské šlapky 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28  
42. 565 Ježek E KC Nové Strašecí 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 34. 68
43. 319 Turner C CKKV Praha 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 35. 67
44. 502 Bartoníček D KC Nové Strašecí 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 36. 66
45. 602 Kočí Z KC Slavia Praha 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 37. 65
46. 324 Tácha C Cyklo Vetas Team 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 38. 64
47. 312 Alfery C Brandýs nad Labem 2:13:01,00 0:10:07,00 34,28 39. 63
48. 332 Okrouhlica C CKKV Praha 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 40. 62
49. 513 Mařík D CK Královice 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 41. 61
50. 511 Pažout D CK Královice 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 42. 60
51. 330 Slavík C CFC Kladno 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 43. 59
52. 402 Doležalová P2   2:16:25,00 0:13:31,00 33,42  
53. 503 Prokop D CFC Kladno 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 44. 58
54. 344 Pokorný C PIJAS 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 45. 57
55. 505 Gregor D KC Nové Strašecí 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 46. 56
56. 504 Koubík D Cyklosport Kern 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 47. 55
57. 406 Černohub P2 CKKV 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42  
58. 542 Slapnička D   2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 48. 54
59. 524 Introvič D Cyklosport Kern 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 49. 53
60. 411 Svěráková P2 Cyklo Adam 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42  
61. 564 Hrachovina E TJ Sokol Králův Dvůr 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 50. 52
62. 615 Vančurová Z Vinohradské šlapky 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 51. 51
63. 516 Hora D CK Rakovník 2:16:25,00 0:13:31,00 33,42 52. 50
64. 420 Svítek P2 TOITOI CK Slaný 2:16:51,00 0:13:57,00 33,32  
65. 354 Gottlieb C Cyklo Vetas Team 2:20:37,00 0:17:43,00 32,42 53. 49
66. 676 Šrejma E   2:20:45,00 0:17:51,00 32,39 54. 48
67. 522 Krajčík D Cyklo Vetas Team 2:20:45,00 0:17:51,00 32,39 55. 47
68. 408 Fučík P2 Kolo Krámek Chomutov 2:20:45,00 0:17:51,00 32,39  
69. 531 Hýsek D H-H Smíchov 2:22:17,00 0:19:23,00 32,04 56. 46
70. 306 Chalupa C CK Vinohradské šlapky 2:22:28,00 0:19:34,00 32,00 57. 45
71. 509 Zelenka D Cyklosport Kern 2:22:28,00 0:19:34,00 32,00 58. 44
72. 619 Štysová Z TJ Sokol Králův Dvůr 2:22:36,00 0:19:42,00 31,97 59. 43
73. 417 Meri P2   2:24:12,00 0:21:18,00 31,62  
74. 500 Semenec D CFC Kladno 2:28:16,00 0:25:22,00 30,75 60. 42
75. 562 Hejda E TJ Sokol Králův Dvůr 2:29:28,00 0:26:34,00 30,50 61. 41
76. 608 Denigerová Z Cyklosport Kern 2:29:28,00 0:26:34,00 30,50 62. 40
77. 541 Jelínek D Cyklosport Kern 2:29:28,00 0:26:34,00 30,50 63. 39
78. 604 Bartošová Z H.I.C. 2:31:33,00 0:28:39,00 30,08 64. 38
79. 514 Svoboda D CS Stodůlky 2:31:55,00 0:29:01,00 30,01 65. 37
80. 418 Balla P2   2:32:20,00 0:29:26,00 29,93  
81. 530 Jirásek D KC Nové Strašecí 2:32:37,00 0:29:43,00 29,87 66. 36
82. 533 Adámek D SP Kolo 2:34:31,00 0:31:37,00 29,51 67. 35
83. 414 Stránský P2 Vetas Team 2:35:55,00 0:33:01,00 29,24  
84. 376 Tutsch C CKKV Praha 2:37:25,00 0:34:31,00 28,96 68. 34
85. 673 Srbová Z CK Vinohradské šlapky 2:38:57,00 0:36:03,00 28,68 69. 33
86. 407 Horčička P2 Sokol Králův Dvůr 2:41:37,00 0:38:43,00 28,21  
87. 416 Drábek P2 POISON Team Praha 2:44:59,00 0:42:05,00 27,63  
88. 310 Jermolajev C CK Vinohradské šlapky 2:45:23,00 0:42:29,00 27,57 70. 32
89. 603 Mikšovská Z Cyklo Vetas Team 2:45:23,00 0:42:29,00 27,57 71. 31
90. 307 Novák C CFC Kladno 2:51:28,00 0:48:34,00 26,59 72. 30
91. 413 Nevídalová P2 Vinohradské šlapky 2:57:27,00 0:54:33,00 25,69  
92. 618 Pinkavová Z Pinarello-Sportful Team 2:57:27,00 0:54:33,00 25,69 73. 29
93. 404 Vaněk P2   3:01:06,00 0:58:12,00 25,17  
999. 367 Gecov C PIJAS        
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...