FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

22. ročník - 21.9.2008

Skupina AB - 76,70 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS AB Body Poznámka
1. 62 Kudrna A Enduraining 2:08:41,00   35,76 1. 100
2. 250 Zahrádka B Viessmann Team 2:08:41,00   35,76 2. 90
3. 16 Chyba A Fiat Smažík 2:08:41,00   35,76 3. 85
4. 74 Dubec A Vinohradské šlapky 2:08:41,00   35,76 4. 81
5. 254 Ambruš B   2:08:55,00 0:00:14,00 35,69 5. 78
6. 232 Janoušek B CK Vokolek - Import 2:09:54,00 0:01:13,00 35,42 6. 76
7. 8 Miller A CK Královice - icyklo.cz 2:10:54,00 0:02:13,00 35,15 7. 75
8. 230 Hovorka B CSK Markus 2:12:20,00 0:03:39,00 34,77 8. 74
9. 153 Horník P1 PINARELLO 2:12:20,00 0:03:39,00 34,77  
10. 251 Kuchař B Bike Servis Fafek 2:12:29,00 0:03:48,00 34,73 9. 73
11. 34 Procházka A CK Královice - icyklo.cz 2:12:37,00 0:03:56,00 34,70 10. 72
12. 148 Karlovac P1 BIKETEAM Kralupy 2:14:46,00 0:06:05,00 34,14  
13. 80 Novák A CFC Kladno 2:14:46,00 0:06:05,00 34,14 11. 71
14. 209 Cafourek B Strahovští osvoboditelé silnic 2:15:06,00 0:06:25,00 34,06 12. 70
15. 13 Machota A CS Stodůlky 2:16:08,00 0:07:27,00 33,80 13. 69
16. 151 Erler P1 Poštovní spořitelna Marin 2:16:32,00 0:07:51,00 33,70  
17. 286 Procházka B Cyklo Vetas Team 2:16:38,00 0:07:57,00 33,68 14. 68
18. 2 Černý A KPO 2:16:47,00 0:08:06,00 33,64 15. 67
19. 154 Wather P1 TJ CYKLO PRAG 2:16:47,00 0:08:06,00 33,64  
20. 237 Mužík B Ráj kol Kladno 2:16:47,00 0:08:06,00 33,64 16. 66
21. 141 Synkovský P1 Slaný 2:16:47,00 0:08:06,00 33,64  
22. 12 Berka A CS Stodůlky 2:16:47,00 0:08:06,00 33,64 17. 65
23. 206 Habětín B H.I.C. 2:17:03,00 0:08:22,00 33,57 18. 64
24. 267 Humplík B H-H Smíchov 2:21:01,00 0:12:20,00 32,63 19. 63
25. 200 Held B Vinohradské šlapky 2:21:01,00 0:12:20,00 32,63 20. 62
26. 146 Vobecký P1 Čelákovice 2:22:14,00 0:13:33,00 32,35  
27. 14 Lehner A Vinohradské šlapky 2:22:14,00 0:13:33,00 32,35 21. 61
28. 266 Matys B Cyklosport Kern 2:23:12,00 0:14:31,00 32,13 22. 60
29. 23 Šnajdr A PIJAS 2:23:25,00 0:14:44,00 32,08 23. 59
30. 145 Zbuzek P1   2:23:40,00 0:14:59,00 32,03  
31. 58 Holý A CSK Markus 2:23:53,00 0:15:12,00 31,98 24. 58
32. 150 Okrouhlica P1 CKKV 2:25:16,00 0:16:35,00 31,67  
33. 93 Jelínek A KPO 2:25:44,00 0:17:03,00 31,57 25. 57
34. 147 Rezek P1 SP Kolo 2:26:29,00 0:17:48,00 31,41  
35. 144 Jenčík P1   2:26:50,00 0:18:09,00 31,34  
36. 656 Bezdička A CS Stodůlky 2:26:50,00 0:18:09,00 31,34 26. 56
37. 143 Klos P1 Kladno 2:27:53,00 0:19:12,00 31,11  
38. 207 Zeman B H.I.C. 2:31:33,00 0:22:52,00 30,36 27. 55
39. 651 Nazarov B Cyklo Vetas Team 2:32:47,00 0:24:06,00 30,12 28. 54
40. 25 Fráz A SP Kolo 2:35:31,00 0:26:50,00 29,59 29. 53
41. 149 Drbohlav P1 SP Kolo 2:40:16,00 0:31:35,00 28,71  
42. 73 Petr A Cyklo Vetas Team 2:46:59,00 0:38:18,00 27,55 30. 52

Skupina CDEJHŽ - 76,70 km

Poř. St. č. Jméno Kat. Tým Čas Ztráta AVS CDEJHZ Body Poznámka
1. 341 Vitáček C Viessmann Team 2:12:59,00   34,60 1. 100
2. 510 Kakač D Cyklosport Kern 2:12:59,00   34,60 2. 90
3. 313 Vaňkát C Vinohradské šlapky 2:12:59,00   34,60 3. 85
4. 300 Hájek C Cyklosport Kern 2:12:59,00   34,60 4. 81
5. 382 Soukup C KC Nové Strašecí 2:12:59,00   34,60 5. 78
6. 519 Burgr D CSK Markus 2:13:12,00 0:00:13,00 34,54 6. 76
7. 359 Fryč C SP Kolo 2:14:36,00 0:01:37,00 34,19 7. 75
8. 328 Michal C CSK Markus 2:14:36,00 0:01:37,00 34,19 8. 74
9. 302 Prager C Sokol Sojovice 2:16:29,00 0:03:30,00 33,71 9. 73
10. 455 Kelnar P2 ČKMC Praha 2:16:29,00 0:03:30,00 33,71  
11. 303 Fiala C   2:16:29,00 0:03:30,00 33,71 10. 72
12. 372 Procházka C   2:16:29,00 0:03:30,00 33,71 11. 71
13. 465 Špička P2 RAMALA 2:17:53,00 0:04:54,00 33,37  
14. 458 Šebek P2 CS Stodůlky 2:18:03,00 0:05:04,00 33,33  
15. 347 Sekera C Viessmann Team 2:18:32,00 0:05:33,00 33,21 12. 70
16. 370 Bartoš C H.I.C. 2:18:32,00 0:05:33,00 33,21 13. 69
17. 435 Kočí P2 TJ CYKLO PRAG 2:18:32,00 0:05:33,00 33,21  
18. 442 Joura P2   2:19:15,00 0:06:16,00 33,04  
19. 329 Kánský C Sella-Bike 2:19:15,00 0:06:16,00 33,04 14. 68
20. 459 Švec P2   2:19:35,00 0:06:36,00 32,96  
21. 445 Vomastek P2 ANEXIA 2:21:33,00 0:08:34,00 32,51  
22. 336 Stark C Dukla Praha 2:22:47,00 0:09:48,00 32,23 15. 67
23. 524 Introvič D Cyklosport Kern 2:22:47,00 0:09:48,00 32,23 16. 66
24. 525 Kubín D CSK Markus 2:22:47,00 0:09:48,00 32,23 17. 65
25. 368 Šváb C Echokardio.cz 2:23:22,00 0:10:23,00 32,09 18. 64
26. 534 Šejna D CKKV Praha 2:23:33,00 0:10:34,00 32,05 19. 63
27. 321 Skala C   2:23:22,00 0:10:23,00 32,09 20. 62
28. 437 Kovač P2   2:23:22,00 0:10:23,00 32,09  
29. 441 Doležal P2 KC Nové Strašecí 2:23:22,00 0:10:23,00 32,09  
30. 324 Tácha C Cyklo Vetas Team 2:23:22,00 0:10:23,00 32,09 21. 61
31. 462 Chalupa P2 Vinohratské šlapky 2:23:44,00 0:10:45,00 32,01  
32. 301 Zach C Vinohradské šlapky 2:24:45,00 0:11:46,00 31,79 22. 60
33. 446 Lauda P2   2:27:42,00 0:14:43,00 31,15  
34. 503 Prokop D CFC Kladno 2:27:49,00 0:14:50,00 31,13 23. 59
35. 337 Paré C Vinohradské šlapky 2:28:48,00 0:15:49,00 30,92 24. 58
36. 500 Semenec D CFC Kladno 2:29:30,00 0:16:31,00 30,78 25. 57
37. 457 Černohub P2 CKKV 2:30:52,00 0:17:53,00 30,50  
38. 344 Pokorný C PIJAS 2:31:25,00 0:18:26,00 30,39 26. 56
39. 309 Hýsek C H-H Smíchov 2:31:25,00 0:18:26,00 30,39 27. 55
40. 438 Bílek P2 ČKMC Praha 2:34:51,00 0:21:52,00 29,71  
41. 504 Koubík D Cyklosport Kern 2:34:51,00 0:21:52,00 29,71 28. 54
42. 343 Krpata C KPO 2:34:51,00 0:21:52,00 29,71 29. 53
43. 564 Hrachovina E TJ Sokol Králův Dvůr 2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 30. 52
44. 676 Šrejma E   2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 31. 51
45. 672 Koloc E ACC Mladá Boleslav 2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 32. 50
46. 367 Gecov C PIJAS 2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 33. 49
47. 542 Slapnička D   2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 34. 48
48. 619 Štysová Z TJ Sokol Králův Dvůr 2:36:59,00 0:24:00,00 29,31 35. 47
49. 608 Denigerová Z Cyklosport Kern 2:40:29,00 0:27:30,00 28,67 36. 46
50. 514 Svoboda D CS Stodůlky 2:40:29,00 0:27:30,00 28,67 37. 45
51. 533 Adámek D SP Kolo 2:40:29,00 0:27:30,00 28,67 38. 44
52. 376 Tutsch C CKKV Praha 2:40:29,00 0:27:30,00 28,67 39. 43
53. 527 Píša D   2:40:29,00 0:27:30,00 28,67 40. 42
54. 466 Kulhánková P2 Ski a BIKE Radotín 2:40:29,00 0:27:30,00 28,67  
55. 310 Jermolajev C Vinohradské šlapky 2:46:16,00 0:33:17,00 27,67 41. 41
56. 440 Thuma P2 KC Nové Strašecí 2:46:16,00 0:33:17,00 27,67  
57. 318 Houška C   2:46:59,00 0:34:00,00 27,55 42. 40
58. 330 Slavík C CFC Kladno 2:50:20,00 0:37:21,00 27,01 43. 39
59. 307 Novák C CFC Kladno 2:50:20,00 0:37:21,00 27,01 44. 38
60. 464 Lipovská P2 BATS Kralupy 3:04:30,00 0:51:31,00 24,94  
61. 436 Habrcetl P2 Kladno 3:05:30,00 0:52:31,00 24,80  
62. 461 Schmidt P2 Karlovy Vary 3:07:40,00 0:54:41,00 24,52  
63. 460 Schmidt P2 Pernerec 4:18:04,00 2:05:05,00 17,83  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...