FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

20. ročník - 24.9.2006

Skupina AB - 80 km

ČÍSLOJMÉNOTÝMKATČASZTRÁTAAVSABBODY
146ČervenkaHevera Cycling TeamA2:05:45.00 38,17145
2260KošViessmann TeamB2:05:45.000:00:00.0038,17242
3121DobrýCK STOCKP12:06:55.000:01:10.0037,82  
4250ZahrádkaViessmann TeamB2:06:55.000:01:10.0037,82339
5232JanoušekCK Vokolek - ImportB2:06:55.000:01:10.0037,82437
613OkrouhlickýBike TeamA2:07:36.000:01:51.0037,62536
76KrupičkaCK KráloviceA2:13:00.000:07:15.0036,09635
8118NovákBREMAP12:13:00.000:07:15.0036,09  
91ŠnajdrCFC KladnoA2:13:00.000:07:15.0036,09734
10113UherSK KaznějovP12:13:00.000:07:15.0036,09  
11127BoudníkZČE PlzeňP12:13:00.000:07:15.0036,09  
12110HanzelínTTS StupnoP12:13:00.000:07:15.0036,09  
13257VojtěchovskýCyklotrenink.comB2:13:00.000:07:15.0036,09833
14238KrejčíCyklotrenink.comB2:13:00.000:07:15.0036,09932
15137VitvarROCAFÉP12:13:00.000:07:15.0036,09  
16117HorákVELO DvořákP12:13:00.000:07:15.0036,09  
17129ZemanRÁJ KOLP12:13:00.000:07:15.0036,09  
188MillerCK KráloviceA2:13:00.000:07:15.0036,091031
1915BulínSOSA2:13:00.000:07:15.0036,091130
20119LesBIKE SPORT PlzeňP12:13:00.000:07:15.0036,09  
21224LedeckýViessmann TeamB2:13:00.000:07:15.0036,091229
22120KovářCYKLO SERVERP12:13:00.000:07:15.0036,09  
23116BrzobohatýVIESSMANNP12:13:00.000:07:15.0036,09  
24115PapežMESSENGERP12:13:00.000:07:15.0036,09  
25209CafourekSOSB2:13:00.000:07:15.0036,091328
2652JanoušCFC KladnoA2:13:00.000:07:15.0036,091427
27114HalamkaZČE PlzeňP12:13:00.000:07:15.0036,09  
28230HovorkaCFC KladnoB2:13:00.000:07:15.0036,091526
2917NičSP KoloA2:13:00.000:07:15.0036,091625
30139PtáčníkSLÁVIE PRAHAP12:13:00.000:07:15.0036,09  
313KoubíkSP KoloA2:14:36.000:08:51.0035,661724
32122SušankaROCK MACHINE C. MAXP12:17:35.000:11:50.0034,89  
33124MarekAGRO KolínP12:17:35.000:11:50.0034,89  
34206HabětínH.I.C.MarkusB2:17:35.000:11:50.0034,891823
35201BartošH.1.C.MarkusB2:17:35.000:11:50.0034,891922
3625MatysCyklosport KernA2:17:35.000:11:50.0034,892021
37138KlicperaZČE PlzeňP12:17:35.000:11:50.0034,89  
38210AustXstream Racing TeamB2:17:55.000:12:10.0034,802120
39237MužíkCFC KladnoB2:17:55.000:12:10.0034,802219
4049Charvát O.CK KráloviceA2:17:55.000:12:10.0034,802318
4172OčenášekSOSA2:21:45.000:16:00.0033,862417
42235VlkKPC PrahaB2:22:40.000:16:55.0033,642516
4329ŠťastnýSOSA2:22:55.000:17:10.0033,592615
44112ČechuraCYKLO KLUB PlzeňP12:22:55.000:17:10.0033,59  
452ČernýKPOA2:26:57.000:21:12.0032,662714
4635DoušaCFC KladnoA2:26:57.0022:12.0032,662813
4734HumplíkH-H SmíchovA2:27:45.000:22:00.0032,492912
48126JelínekHIC MARKUSP12:32:59.000:27:14.0031,38  
4970NeumannSP KoloA2:35:45.000:30:00.0030,823011
50204SvobodaH-H SmíchovB2:36:25.000:30:40.0030,693110
51123BuchtíkCYKLO VETASP12:48:08.000:42:23.0028,55  
52125HolýVinohradské šlapkyP13:16:23.001:10:38.0024,44 

Skupina CDJŽH - 80 km

ČÍSLOJMÉNOTÝMKATČASZTRÁTAAVSCDJŽHBODY
1433VitáčekVIESSMANNP22:08:00.00 37,50   
2551NovákCFC KladnoJ2:08:00.000:00:00.0037,501 45
3339VejvodaCKKV PrahaC2:08:00.000:00:00.0037,502 42
4300HájekCyklosport KernC2:08:00.000:00:00.0037,503 39
5404KoprnickýAC TRIAL PlzeňP22:08:00.000:00:00.0037,50   
6519BurgrCFC KladnoD2:08:00.000:00:00.0037,504 37
7659BrejchaOH2:08:00.000:00:00.0037,50 145
8510KakačCyklosport KernD2:11:55.000:03:55.0036,395 36
9358ŠtěbetákCKKV PrahaC2:12:25.00.0:04:25.0036,256 35
10525KubínH.I.C.MarkusD2:12:25.000:04:25.0036,257 34
11328MichalCFC KladnoC2:12:25.000:04:25.0036,258 33
12412KelnarČKMC PrahaP22:12:35.000:04:35.0036,20   
13325JagošCKKV PrahaC2:16:45.000:08:45.0035,109 32
14303FialaKC Nové StrašecíC2:16:45.000:08:45.0035,1010 31
15411SoukupOP22:17:55.000:09:55.0034,80   
16322HoráčekH.I.C.MarkusC2:17:55.000:09:55.0034,8011 30
17408RousCYKLO ChotéšovP22:17:55.000:09:55.0034,80   
18407VondraCKKV PrahaP22:18:50.000:10:50.0034,57   
19364ŠimáčekKC Nové StrašecíC2:21:57.000:13:57.0033,8112 29
20500SemenecCFC KladnoD2:21:57.000:13:57.0033,8113 28
21305PolanCKKV PrahaC2:22:45.000:14:45.0033,6314 27
22432VavákOP22:24:05.000:16:05.0033,31   
23350NosekVinohradské šlapkyC2:24:05.000:16:05.0033,3115 26
24501MillerCK KráloviceD2:25:05.000:17:05.0033,0816 25
25336StarkMichelin MTB TeamC2:25:05.000:17:05.0033,0817 24
26520HanzlCKKV PrahaD2:27:05.000:19:05.0032,6318 23
27509ZelenkaKC Nové StrašecíD2:27:59.000:19:59.0032,4419 22
28321KoubíkCyklosport KernC2:28:35.000:20:35.0032,3120 21
29400ČandaDA-BA SedlčanyP22:28:35.000:20:35.0032,31   
30409SýkoraVinohradské šlapkyP22:28:35.000:20:35.0032,31   
31602KočíSOSŽ2:28:35.000:20:35.0032,3121 20
32609ScklováH.I.C.MarkusŽ2:28:35.000:20:35.0032,3122 19
33406OkruhlicaCKKV PrahaP22:28:35.000:20:35.0032,31   
34344PokornýPIJASC2:28:35.000:20:35.0032,3123 18
35401ZbuzekCK ZálužíP22:28:35.000:20:35.0032,31   
36301Zach P.Vinohradské šlapkyC2:28:35.000:20:35.0032,3124 17
37309HýsekH-H SmíchovC2:28:35.000:20:35.0032,3125 16
38308ChyskýCKKV PrahaC2:29:30.000:21:30.0032,1126 15
39410KimlTJ SOKOL Králův DvůrP22:31:25.000:23:25.0031,70   
40307NovákCFC KladnoC2:33:22.000:25:22.0031,3027 14
41608DenigerováCyklosport KernŽ2:36:20.000:28:20.0030,7028 13
42524IntrovičCyklosport KernD2:36:20.000:28:20.0030,7029 12
43310JermolajevVinohradské šlapkyC2:36:20.000:28:20.0030,7030 11
44330SlavíkCFC KladnoC2:37:55.000:29:55.0030,4031 10
45531HejdaOD2:40:42.000:32:42.0029,8732  
46405LikusováCK SILEZIA OrlováP22:43:08.000:35:08.0029,42   
47533AdámekSP KoloD2:44:25.000:36:25.0029,1933 8
48349JelínekCyklosport KernC2:46:55.000:38:55.0028,7634 7
49522KrajčíkCyklo Vetas TearnD2:50:41.000:42:41.0028,1235  
50514SvobodaCS StodůlkyD2:51:47.000:43:47.0027,9436 5
51604BartošováH.I.C.MarkusŽ2:57:59.000:49:59.0026,9737 4
52403DolanskýBREMAP23:01:17.000:53:17.0026,48   
53318HouškaHumusoftC3:05:25.000:57:25.0025,8938 3
54527BrdlíkCS StodůlkyD3:05:25.000:57:25.0025,8939  
55402DolanskýBREMAP23:33:05.001:25:05.0022,53  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...