FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

15. ročník - 29.9.2001

1. divize - 104 km

PořČísJménoKatTýmČasBody
1 2 Koš A USS 2:45:01 35
2 3 StudenovskýA USS 2:48:17 32
3 26 Sýkora A O 2:48:17 29
4 6 Mužík A PTH 2:48:17 27
5 5 Stejskal B PTH 2:48:17 26
6 8 Masák A RPM 2:48:17 25
7 27 Kuchler A HHS 2:48:17 24
8 30 Lichtenberg A USS 2:48:17 23
9 44 Ráž A CKR 2:48:17 22
10 89 Šnajdr A CFC 2:48:17 21
441 Lukšík P 2:48:17
54 Divíšek P CKR 2:48:17
11 11 Brzobohatý B RPM 2:48:17 20
12 22 Burgr C CFC 2:53:28 19
13 16 Svoboda B USS 2:53:28 18
14 99 Paták B SKD 2:56:01 17
58 Rychetský P 2:56:01
15 39 Semenec C CFC 2:56:01 16
444 Zelený P 2:56:01
16 14 Šimánek C NAB 2:56:01 15
17 100 Martinec B RPM 2:56:01 14
18 73 Kolařík A HIC 2:56:01 13
19 23 Novák A CKR 3:00:18 12
20 40 Jindrák A CSK 3:03:05 11
21 71 Ráž A CKR 3:03:15 10
22 7 Pinkava B ZPM 3:04:03 9
23 90 Munzar A HHS 3:04:17 8
24 42 Ferenc B CKV 3:04:23 7
25 81 Mocek A 3:04:35 6
26 84 Prokop C CFC 3:04:35 5
27 18 Šejna C NAB 3:04:35 4
28 50 Hýsek C CKM 3:07:09 3
29 37 Mudra B SKD 3:08:52 2
30 47 Vaněk B ZPM 3:12:37 1
31 109 Richtar B 3:13:36 (8)
32 85 Bernát A 3:14:48 (7)
33 87 Bartoš B HIC 3:15:09 (6)
34 104 Jelínek A HIC 3:17:43 (5)
35 65 Švec C CSS 3:40:23 (4)
450 Ptáčník nedojel
101 Vait A CKR nedojel
16 Svoboda B USS nedojel
443 Čapek P nedojel
450 Ptáčník P nedojel
10 Vitáček B PTH nedojel

2. divize - 78 km

Poř Čís Jméno Kat Tým Čas Body
Machala P 2:23:13
1 334 Pollner D ZPM 45
2 274 Stieber A RPM 42
170 Kelnar P
199 Sunkovský P
3 244 Želina A KCN 39
4 226 Cvrček A RPM 37
52 Procházka P
5 315 Rendl A RPM 2:24:13 36
6 202 Hovorka A CFC 2:24:25 35
7 283 Tůma A CSS 34
8 317 Radonský B PSK 33
53 Dufek P
9 211 Kryška A CKP 32
10 292 Svoboda B PSK 2:28:26 31
11 311 Kavula C CKV 2:29:52 30
174 Kubeš V.P 2:30:03
56 Haspeklo P 2:30:50
12 221 Babiček B CFC 29
192 Pytlík P 2:32:50
13 249 Laňka B 28
14 340 Novák A KPC 27
198 Nedvěd P
15 206 Ježek D KCN 26
16 261 Augustýn A HIC 25
17 229 Svátek C RUB 24
49 Nejedlý P
18 227 Kiml C 23
19 223 Beneš D CFC 2:34:2022
197 Michal P 2:34:46
20 225 Slavík C CFC 21
189 Sladký P
21 205 Jirásek C KCN 20
22 312 Pažout D 2:34:4619
23 308 Hora D CKR 18
24 330 Pokorný A 17
55 Svoboda P
59 Douša P
25 279 Machoň A CSS 2:37:2316
186 Vyšín P 2:39:01
196 Polák P 2:42:43
26 361 Novák C CSK 2:43:0215
27 342 Pěnička C CSK 14
28 213 Zítko C PSK 2:45:0113
29 269 Rychecký B HHS 12
30 201 Šmíd 6 CKR 11
188 Pospíšil P 2:47:57
51 Charvát P 2:48:08
31 234 Pokorný B PIJ 2:51:28 10
153 Kubeš K. P 2:52:07
32 243 Miller C 2:52:52 9
33 242 Miller A 8
190 příchozí P 2:53:34
34 264 Novotný D HHS 2:58:01 7
181 Šíra P 3:01:26
35 310 Pertžela A 3:02:09 6
36 204 Mocek C 3:03:22 5
37 297 Sehnal B HUM 3:03:37 4
38 346 Vašíček B 3:04:01 3
39 216 Jajčík A CKH 3:10:09 2
185 Zavřel P 3:14:50
40 300 Houška B HUM 3:17:03 1
41 355 Vonšovský C 2HP (7)
42 262 Lessler D HHS 3:20:16 (6)
43 339 Paukert A HIC 3:22:16 (5)
44 228 Seidl A HIC 3:22:16 (4)
258 Pelc C nedojel
48 DobrovodskýP nedojel
340 Novák A KPC nedojel
250 Prach D KCN nedojel

Ženy - 78 km

Poř Čís Jméno Kat Tým Čas Body
1 369 Sýkorová Ž 2:32:50 3
2 240 Ebertová Ž KPO 2:34:46 2
3 321 Suchá Ž CKB 3:17:03 1
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...