FORHONT

1 Vít Novák1 230
2 Martin Šurányi310
3 Luboš Černý284
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock12 999
2laktos5 000
3Ťuminka2 400
4Anakin1 975
5Márty1 000
Venca1 000
Majkl1 000
8Jeff500

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Klikovy vrchy - výsledky

14. ročník - 24.9.2000

1. divize - 104 km

Poř.Čís.JménoKatTýmČasBody
12ZahrádkaAZPM2:44:0535
2103KošARPM2:44:0532
390StudenovskýACKV2:50:2929
442KuchlerAHHS2:50:2927
575SýkoraA 2:50:2926
 405JežekP 2:50:29 
 156JanoušekP 2:50:29 
68BrzobohatýBRPM2:50:2925
75KuchařBZPM2:52:5824
84MužíkAPTH2:52:5823
9108JakoušAPTH2:52:5822
1014ŠejnaCKEH2:52:5821
1179VojtekCZPM2:52:5820
1233Burgr CCFC2:52:5819
1369LichtenbergARPM2:52:5818
146PinkavaAZPM2:52:5817
153VitáčekBPTH3:00:2216
1615Šorm MiBZPM3:00:2215
1761SemenecCCFC3:00:2214
 159BartákP 3:00:22 
1810LöweCKEH3:00:2213
1924MasákARPM3:02:3712
2089Svoboda PeBCKV3:06:3011
2117TajčBMOH3:06:3010
2256PolanBCKV3:06:309
2335BramboraACSS3:07:128
24125JindrákAKEH3:15:597
2593ŠvecCCSS3:18:566
2659ČernýASKD3:19:535

2. divize - 78 km

Poř.Čís.JménoKatTýmČasBody
412Hrabánek P 2:13:25 
 150Kryška P 2:13:25 
 406Sunkovský P 2:13:25 
1221Ježek DKCN2:13:2545
2351Hataj ACKV2:13:2542
3223Novotný La CHHS2:13:2539
4213Martinec BRPM2:13:2537
5306Stieber ARPM2:13:2536
6245Švehla AHHS2:13:2535
7353Pohořalý AHIC2:13:2534
8313PatákBSKD2:13:2533
9369Tomšík AHIC2:13:2532
10139Vait ACKR2:13:2531
11206Beneš Pe ACKV2:16:4030
12247Zimme AHIC2:16:5029
 407TrnkaP 2:16:50 
13381HovorkaACFC2:16:5028
14241SeidlAHIC2:16:5027
15250MocekA2:16:5026
16204BartošBHIC2:16:5025
17260MunzarAHHS2:16:5024
18269VetešníkACMP2:16:5023
19322HoráčekBCVT2:16:5022
20324ProkopCCFC2:16:5021
21219JelínekAHIC2:16:5020
22220LiškaB2:16:5019
23267BernatA2:16:5018
 416ŠkeříkP 2:18:20 
24311BenešCCFC2:20:4017
 410VyšínP 2:21:15 
25289LaňkaB2:21:1516
 411ChalupeckýP 2:21:15 
26215HrbekBCTH2:21:1515
27273VanclB2:21:1514
28236Beneš VlBCKV2:21:1513
29325SlavíkBCFC2:21:1512
30290JirásekCKCN2:22:1711
31327ŽelinaAKCN2:22:1710
 419SladkýP 2:22:45 
 160XaverP 2:24:03 
32399UmlaufBHHS2:24:039
33335Doubner JiBPIJ2:24:038
 162MandíkP 2:24:03 
34136PelcB2:24:037
35239KoukalARPM2:24:036
 154FaltýnekP 2:24:03 
 415KarasP 2:24:03 
36312PrachDKCN2:24:035
37138HoraCCKR2:25:254
38280BenešAHIC2:25:353
 414VodičkaP 2:25:35 
39297SládekACVT2:25:352
 163ZelenkaP 2:25:35 
40291EklCEKR2:25:351
 404ČernohubP 2:25:35 
41328KlikaCCFC2:32:38(15)
42226Majer PaDHHS2:35:20(14)
43347TomášBRPM2:37:52(13)
 409PolákP 2:37:52 
 403KopeckýP 2:38:55 
44395Novotný JaDHHS2:39:35(12)
45391Sehnal JiBHUM2:41:52(11)
 420MichalP 2:41:59 
46348VašíčekB2:42:57(10)
 158MašekP 2:43:32 
47222LesslerDHHS2:43:58(9)
 418Pospíšil P 2:45:29 
48238Stark BSUP2:50:02(8)
49133Štefka AHUM3:05:30(7)
50392Houska BHUM3:11:27(6)
51234Paukert AHIC3:11:27(5)
52242Šebek AHIC3:14:18(4)
53373Janovský AKOB3:28:00(3)

Ženy - 78 km

Poř.Čís.JménoKatTýmČasBody
1397EbertováŽHHS2:21:503
2149SýkorováŽBIK2:25:352
3400MašínováŽHHS2:37:381
4300KuchařováŽHIC2:38:55(3)
5231NedvědováŽCFC2:39:20(2)
6299SucháŽRPM2:52:28(1)
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...