FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

12. ročník - 19.9.1998

1. divize - 95 km

PořadíČísloJménoTeamČasBody
11Krob PavelHAP2:56:3135
235Polívka VladimírNAT3:02:2432
387Machač Zdeněk (V)CSK3:05:1029
411Pollner Otakar (V)ZPM 27
57Šimánek LubošCSK 26
629Šorm MichalZPM 25
710Löwe Martin (V)CSK 24
822Hrabánek Tomáš (23)KCN 23
923Šejna Karel (V)NAT 22
10113Burgr Josef (V)CFK 21
1118Polcar Vladimír (V)BPK 20
124Vitáček TomášZPM3:07:4819
1316Jakouš Josef (23)HAP3:08:1518
14103Šmíd LuděkCKR3:10:2717
1594Nejedlý PetrZMR3:15:4316
1632Hatl LadislavSKC3:17:3515
1725Tajč JanSKC 14
1838Hýsek PavelCKM 13
1957Vaněk PavelZPM 12
 6Mužík Vít (23)HAPDNF 
 17Kadečka Jan (23)ZMRDNF 
 88Černý Martin DNF 
 173Masák Lukáš DNF 
 

2. divize - 75 km

PořadíČísloJménoTeamČasBody
1240Fikáček Jan (V)CKP2:16:5045
2238Rendl Jaroslav 2:16:5342
3422Vašíček Libor 2:17:03 
4427Kubeš Vratislav 2:18:04 
5349Beran Jiří (23)RPR2:18:2439
6425Svrček Jaroslav 2:18:44 
7424Sunkovský Miroslav   
8253Novotný LadislavHOP 37
9426Machulka Jiří 2:19:02 
10292Semenec Jiří (V)CFK2:19:3536
1I375Fišer Petr (23)HP2:22:3435
12301Záruba Michal (23)CSK' 2:22:4734
13255Habětín TomášHIC2:22:5033
14260Rameš Jiří (V)CSS2:25:5532
15267Laur ZbynčkZPM2:26:1531
16208Rejzek PavelHP2:26:2030
17391Šorm MartinZPM 29
18345Hykl Luděk (V) 2:26:2828
19237Ferenc ZbyněkCKP2:27:5727
20420Svoboda Petr 2:28:52 
21261Ulč Roman 2:30:3226
22318Švec Petr (V)CSS2:31:1425
23402Bauer Petr 2:32:35 
24390Mareš JanVSM2:32:4424
25360Sellák VlastimilZMR2:32:5623
26316Sialini Pavel (V)CSS 22
27218Bartoš TomášHIC2:33:0621
28285Červenka Jan (23)1KA2:33:4520
29242Polák JanSKC2:34:2719
30265Šorm Petr (V)ZPM2:34:2818
31376Šiml JanNOV2:34:2917
32302Pokorný RomanPJA2:34:41I6
33309Brambora Karel (23)CSS2:35:0315
34328Prokop Vladimír (V)CFK2:36:2114
35264Hrachovina Václav (V)BPK2:37:1913
36272EM Manin (V)EKO2:37:2512
37229Machačová Jarmila (2)CSK2:37:5011
38203Švehla Pavel (23)VSM2:38:2410
39235Konůpka Vladimír (V)CKP2:39:199
40234Hrubý IvanHIC2:39:418
41395Kejha JaroslavCSS2:40:507
42411Kubeš Karel 2:42:53 
43303Doubner JiříPJA2:42:586
44323Drechsel AlešZMR2:44:135
45339Petržela Jiří 2:45:I 14
46329Slavík JosefCFK2:45:573
47417Zimmel Václav 2:46:16 
48321Škrabal PetrRPR2:46:292
49368Klika František (V)CFK2:46:30 
50263Hořčička Ladislav (V)BPK2:46:35(21)
51214Houdek Roman 2:47:40(20)
52201Vonšovský Richard (V)I IP (19)
53423Kuchler Karel   
54227Novák Robert (V)CSK (18)
55421Hasík Karel 2:52:24 
56357Introvič Petar (V)NOV2:55:06(17)
57241Paukert Josef (23)HIC2:55:11(16)
58401Lomová Bohumila 2:57:05 
59369Hons Václav (V)Cit2:58:03(15)
60354Šebek PetrHIC3:02:14(14)
61233Hloužek Pavel (V)HP3:03:23(13)
62297Rouška Pavel 3:03:25(12)
63415Hejda Václav 3:06:04 
64210Špunda Miloslav (V) 3:10:34(11)
65228Řebíček MartinCSK3:12:14(10)
66326Lessler Karel (V)VSM3:14:54(9)
67418Baštová Anna 3:24:35 
68419Louda Aleš   
69371Valtr Pavel (V) 3:29:09(8)
 207Beneš VladimírCKPDNF 
 226Pěnička Miroslav (V)CSKDNF 
 247Beneš PetrCKPDNF 
 259Majer Jaroslav (V)VSMDNF 
 277Bartnoníček FrantišekCVTDNF 
 288Chaloupka KarelVSMDNF 
 322Maršík AlešZMRDNF
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
33. ročník - 22.9.2019
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...