FORHONT 2018

1 Vít Novák1 781
2 Marek Andrejs599
3 Luboš Černý398
4 Martin Šurányi306
5 Michal Novák189
6 Petr Vermach42
7 Karolína Vševidová40
8 Jan Vševid36

FORHONT 2019

1 Vít Novák53
2 Marek Andrejs49

S.K.PODRAZ

1Venca2 200 000
2laktos1 310
3Jiřina1 100
4Majkl1 000
Márty1 000
6Jeff0
Dudu0
Anakin0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Pražská běžecká tour - listopadový závod 10 km

24.11.2018 11:00

Praha - Braník

Pražská běžecká tour - listopadový závod 5 km

24.11.2018 11:00

Praha - Braník

Běh - Čertovská 5

1.12.2018 10:00

Unhošť, Sokolovna Melicharova ulice

Slánské běhy

8.12.2018 10:00

Gymnázium Slaný

Vánoční běh Třtice

26.12.2018 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

32. ročník - 23.9.2018, mistrovství UAC v silničním závodě

Skupina AB - 72 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 19 1. A Novotný Oldřich CT WEBER 02:05:56,00   34,30 120
2. 604   P1 Pech Jan Spinning HK 02:05:57,00 00:00:01,00 34,30
3. 4 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:05:57,00 00:00:01,00 34,30 110
4. 13 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:05:58,00 00:00:02,00 34,29 105
5. 101 4. B Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:07:46,00 00:01:50,00 33,81 101
6. 11 5. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:47,00 00:01:51,00 33,81 98
7. 607   P1 Holan Petr CT Weber 02:07:50,00 00:01:54,00 33,79
8. 2 6. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 96
9. 3 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 95
10. 9 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:08:25,00 00:02:29,00 33,64 94
11. 5 9. B Miller Milan Tama Královice 02:08:27,00 00:02:31,00 33,63 93
12. 601   P1 Vlachovský Michal 02:09:48,00 00:03:52,00 33,28
13. 6 10. B Černý Jan Stark Cycling Team 02:14:07,00 00:08:11,00 32,21 92
14. 606   P1 Husák Tomáš 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21
15. 603   P1 Marek Jan KC Slavia Praha 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21
16. 8 11. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:14:08,00 00:08:12,00 32,21 91
17. 602   P1 Prokop Pavel Veloservis Team 02:14:09,00 00:08:13,00 32,20
18. 600   P1 Starczewski Filip Bike-Point.eu 02:14:13,00 00:08:17,00 32,19
19. 37 12. B Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 02:16:59,00 00:11:03,00 31,54 90
20. 605   P1 Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:17:07,00 00:11:11,00 31,51
21. 109 13. A Andrejs Marek CFC Kladno 02:18:40,00 00:12:44,00 31,15 89
22. 14 14. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:19:02,00 00:13:06,00 31,07 88
23. 102 15. A Šedivý Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:22:07,00 00:16:11,00 30,40 87
24. 108 16. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:22:42,00 00:16:46,00 30,27 86
25. 132 17. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:23:05,00 00:17:09,00 30,19 85
26. 12 18. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:25:16,00 00:19:20,00 29,74 84
27. 141 19. B čížek petr CSK Markus 02:40:19,00 00:34:23,00 26,95 83

Skupina CDEJHŽ - 72 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 711   P2 Svoboda Jakub CK Kolokrám 01:59:40,00   36,10
2. 322 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:59:45,00 00:00:05,00 36,08 120
3. 718   P2 Franc Lubomír CK Petřvald 02:04:07,00 00:04:27,00 34,81
4. 704   P2 Vondráček Jan CK Příbram Fanny Gastro 02:04:07,00 00:04:27,00 34,81
5. 708   P2 Průcha Bedřich SportRaces - Isaac Team 02:04:09,00 00:04:29,00 34,80
6. 714   P2 Horváth Miroslav Mladá Boleslav 02:06:08,00 00:06:28,00 34,25
7. 377 2. J Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 110
8. 343 3. C Beneš Martin CT WEBER 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 105
9. 706   P2 Štemberk Pavel CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
10. 703   P2 Otta Josef CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
11. 700   P2 Kopelent David CK Příbram Fanny Gastro 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12
12. 369 4. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:37,00 00:06:57,00 34,12 101
13. 378 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:06:39,00 00:06:59,00 34,11 98
14. 428 6. C Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 02:06:39,00 00:06:59,00 34,11 96
15. 359 7. C Bryxi Jan AC Sparta Praha cycling akademie 02:08:12,00 00:08:32,00 33,70 95
16. 307 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:08:19,00 00:08:39,00 33,67 94
17. 702   P2 Štemberk Jáchym CK Příbram Fanny Gastro 02:08:21,00 00:08:41,00 33,66
18. 406 9. C Krob Pavel Dexter Cycling 02:08:22,00 00:08:42,00 33,65 93
19. 710   P2 Říha Jiří CK Kolokrám 02:08:23,00 00:08:43,00 33,65
20. 327 10. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:08:25,00 00:08:45,00 33,64 92
21. 338 11. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:08:25,00 00:08:45,00 33,64 91
22. 303 12. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:11:56,00 00:12:16,00 32,74 90
23. 304 13. C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT 02:11:56,00 00:12:16,00 32,74 89
24. 319 14. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:11:57,00 00:12:17,00 32,74 88
25. 306 15. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:11:58,00 00:12:18,00 32,74 87
26. 351 16. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:02,00 00:12:22,00 32,72 86
27. 305 17. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 02:12:03,00 00:12:23,00 32,71 85
28. 308 18. D Michal Petr CSK Markus 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 84
29. 309 19. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 83
30. 709   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99
31. 441 20. C Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:15:02,00 00:15:22,00 31,99 82
32. 440 21. C Eger Emil Dexter Cycling 02:15:18,00 00:15:38,00 31,93 81
33. 453 22. C Navrátil Tomáš KPC Praha 02:15:23,00 00:15:43,00 31,91 80
34. 315 23. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:17:43,00 00:18:03,00 31,37 79
35. 411 24. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:17:43,00 00:18:03,00 31,37 78
36. 439 25. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:18:00,00 00:18:20,00 31,30 77
37. 329 26. D Černý Luboš CFC Kladno 02:18:50,00 00:19:10,00 31,12 76
38. 311 27. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:20:35,00 00:20:55,00 30,73 75
39. 712   P2 Skopeček Michal 02:20:39,00 00:20:59,00 30,71
40. 705   P2 Pokorný Ladislav Kbely Cycling Team 02:21:06,00 00:21:26,00 30,62
41. 466 28. E Burgr Josef CSK Markus 02:21:52,00 00:22:12,00 30,45 74
42. 336 29. D Vlk Ladislav KPC Praha 02:26:01,00 00:26:21,00 29,59 73
43. 346 30. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:26:43,00 00:27:03,00 29,44 72
44. 337 31. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 02:26:48,00 00:27:08,00 29,43 71
45. 345 32. D Bartoš Tomáš H.I.C. 02:27:21,00 00:27:41,00 29,32 70
46. 469 33. E Král Josef Kbely cycling team 02:29:43,00 00:30:03,00 28,85 69
47. 717   P2 Lexa Václav 02:30:13,00 00:30:33,00 28,76
48. 715   P2 Milec Jiřincová Jana 02:30:21,00 00:30:41,00 28,73
49. 313 34. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:30:25,00 00:30:45,00 28,72 68
50. 314 35. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:30:30,00 00:30:50,00 28,70 67
51. 434 36. Z Candrová Hedvika AC Sparta Praha cycling akademie 02:30:47,00 00:31:07,00 28,65 66
52. 318 37. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:31:00,00 00:31:20,00 28,61 65
53. 344 38. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 02:35:06,00 00:35:26,00 27,85 64
54. 325 39. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:36:35,00 00:36:55,00 27,59 63
55. 443 40. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:39:35,00 00:39:55,00 27,07 62
56. 330 41. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:39:41,00 00:40:01,00 27,05 61
57. 716   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:43:33,00 00:43:53,00 26,41
58. 376 42. C Pavelka Milan Žádný tým 02:45:27,00 00:45:47,00 26,11 60
59. 396 43. E Kryka Pavel Eleven Cube Riders 02:47:00,00 00:47:20,00 25,87 59
60. 707   P2 Staněk Bohuslav 02:50:00,00 00:50:20,00 25,41
61. 713   P2 Michálek Petr Vinohradské Šlapky 02:53:09,00 00:53:29,00 24,95
62. 320 44. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:53:42,00 00:54:02,00 24,87 58
63. 354 45. D Houška Jan Humusoft 03:14:30,00 01:14:50,00 22,21 57
64. 375 46. E Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 03:16:10,00 01:16:30,00 22,02 56
65. 498 47. J Šlosar Václav Dexter Cycling 03:18:05,00 01:18:25,00 21,82 55
326   C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
447   C Treml Daniel LAWI STARS - GIANT 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

Klínovec na obzoru

Klínovec na obzoru I když to tak chvílemi nevypadá, máme tu zase ...

Výroční členská schůze CFC 22.11.2017 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Také Klikáče na nových stránkách

Klikovy vrchy Po úpravě webových stránek závodu Kolem Posázaví jsme kompletně přepracovali také ...

DISKUSE

Nástěnka

15.11.2018 19:24 Kolbaba

Všimněte si, že dva chlapci už bodují pro rok 2019. Tak kdo máte nějaký závod, dejte vědět. ...

Nástěnka

23.10.2018 21:07 Kolbaba

Jménem redakce vyslovuji pochvalu dopisovatelům Mártymu a Márysovi za reportáže ze závodů. Tak je to spravne, tak to ma byt! ...

Nástěnka

15.10.2018 21:50 Kolbaba

Body zapsány. Krásná práce. Dejte mi dohromady nějakou reportáž do Zpravodaje. ...

ČT Author cup

15.10.2018 21:45 Admin

Změna údajů: koeficient, oficiální ...

Nástěnka

14.10.2018 19:45 Marty

Michale, prosím o bodiky do Forhonta pro Honzu Vševida a mě.
Výsledky jsou na https://sportsoft.cz/OfficialResults/2018/20181014_dt_author_cup_abs.pdf?201810.14.10.34
Honza v pořadí 1132., já ...