FORHONT

1 Vít Novák1 658
2 Luboš Černý444
3 Martin Šurányi305
4 Michal Novák205
5 Marek Andrejs122
6 Pavel Mařík85
7 Josef Slavík59
8 Josef Vermach56
9 Jan Vševid40
10 Václav Novák35

S.K.PODRAZ

1Majkl219 601
2Honzis186 121
3Jiřina41 348
4dudu33 416
5Anakin3 000
6Jeff1 200
7laktos1 000
Márty1 000
Venca1 000
10nacelnik900

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Klikovy vrchy - výsledky

31. ročník - 17.9.2017

Skupina AB - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 618   P1 Jílek Zdeněk Erste Premier 01:50:56,00   35,16
2. 11 1. B Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 01:50:56,00   35,16 100
3. 1 2. B Somr Michael LAWI Stars 01:50:56,00   35,16 90
4. 608   P1 Nežerka Václav Topforex Lapierre 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
5. 603   P1 Bouček Jakub CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
6. 602   P1 Kuba Karel CK Příbram - FANY GASTRO 01:50:57,00 00:00:01,00 35,15
7. 111 3. A Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 01:50:58,00 00:00:02,00 35,15 85
8. 18 4. B Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 01:50:59,00 00:00:03,00 35,14 81
9. 17 5. A Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14 78
10. 605   P1 Vyplel Jakub Author Team Stupno 01:51:00,00 00:00:04,00 35,14
11. 25 6. A Mirovský Petr Stark Cycling Team 01:51:02,00 00:00:06,00 35,12 76
12. 15 7. B Kotrlík Tomáš LAWI Stars 01:51:05,00 00:00:09,00 35,11 75
13. 117 8. A Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:51:09,00 00:00:13,00 35,09 74
14. 3 9. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 01:51:11,00 00:00:15,00 35,08 73
15. 39 10. B Sobek Ondřej Stark Cycling Team 01:53:07,00 00:02:11,00 34,48 72
16. 4 11. B Miller Milan Tama Královice 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 71
17. 2 12. A Novák Vít CFC Kladno 01:55:03,00 00:04:07,00 33,90 70
18. 604   P1 Čekal Josef Kooperativa Jablonec 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89
19. 34 13. B Šmíd Jiří Kbely cycling team 01:55:04,00 00:04:08,00 33,89 69
20. 22 14. B Černý Jan Stark Cycling Team 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 68
21. 8 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 01:57:40,00 00:06:44,00 33,14 67
22. 607   P1 Cupl Tomáš Team Max Hüczeler 01:57:41,00 00:06:45,00 33,14
23. 616   P1 Husák Tomáš 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13
24. 30 16. A Slaboch David Stark Cycling Team 01:57:43,00 00:06:47,00 33,13 66
25. 613   P1 Maleček Petr 01:57:44,00 00:06:48,00 33,13
26. 12 17. B Beneš Petr Truxxxik Cycling 01:58:13,00 00:07:17,00 32,99 65
27. 6 18. B Procházka Milan Dexter Cycling 01:58:24,00 00:07:28,00 32,94 64
28. 619   P1 Kot Josef 01:59:33,00 00:08:37,00 32,62
29. 64 19. B Zimmel Václav Dexter Cycling 02:05:16,00 00:14:20,00 31,13 63
30. 606   P1 Švec Peter 02:13:21,00 00:22:25,00 29,25
31. 24 20. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:14:10,00 00:23:14,00 29,07 62
32. 617   P1 Slovák Petr 02:17:50,00 00:26:54,00 28,30
33. 609   P1 Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:21:11,00 00:30:15,00 27,62
34. 32 21. B Hauser Dušan Stark Cycling Team 02:29:05,00 00:38:09,00 26,16 61
35. 615   P1 Ukraintsev Egor dojedu ne poslední ! 03:33:00,00 01:42:04,00 18,31
601   P1 Měšťan Matouš CK Příbram - FANY GASTRO 00:00:00,00  
610   P1 Drga Marek 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 65 km

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 306 1. C Koš Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:43,00   36,21 100
2. 702   P2 Průcha Bedřich Cykloservex - Duratec 01:47:43,00   36,21
3. 302 2. C Mužík Vít LAWI Stars 01:48:57,00 00:01:14,00 35,80 90
4. 301 3. C Janoušek Libor LAWI Stars 01:49:03,00 00:01:20,00 35,76 85
5. 303 4. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:26,00 00:06:43,00 34,08 81
6. 467 5. C Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 78
7. 319 6. D Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:30,00 00:06:47,00 34,06 76
8. 305 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:54:31,00 00:06:48,00 34,06 75
9. 700   P2 Vondráček Jan CK Příbram - FANY GASTRO 01:55:15,00 00:07:32,00 33,84
10. 361 8. C Halík Jaroslav Veloservis Team 01:56:48,00 00:09:05,00 33,39 74
11. 370 9. D Michal Petr CSK Markus 01:57:26,00 00:09:43,00 33,21 73
12. 444 10. C Šulc David Dexter Cycling 01:57:31,00 00:09:48,00 33,19 72
13. 356 11. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 01:57:35,00 00:09:52,00 33,17 71
14. 353 12. D Dubitzký Pavel PCK Louda 01:59:16,00 00:11:33,00 32,70 70
15. 709   P2 Blažek Jiří Turistika Mariánské Lázně 01:59:50,00 00:12:07,00 32,55
16. 717   P2 Papež Tomáš Messenger Praha 02:00:01,00 00:12:18,00 32,50
17. 312 13. D Postler Jiří Dexter Cycling 02:00:51,00 00:13:08,00 32,27 69
18. 472 14. D Kobík Petr Eleven Cube Riders 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 68
19. 340 15. C Běhounek Michal Veloservis Team 02:00:55,00 00:13:12,00 32,25 67
20. 714   P2 Soukup Milan 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24
21. 387 16. C Černý Luboš CFC Kladno 02:00:58,00 00:13:15,00 32,24 66
22. 366 17. C Kryška Pavel Stark Cycling Team 02:00:59,00 00:13:16,00 32,24 65
23. 705   P2 Vlček Jiří Vinohradské Šlapky 02:01:09,00 00:13:26,00 32,19
24. 713   P2 Kopelent David Alltraining 02:02:29,00 00:14:46,00 31,84
25. 316 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:02:42,00 00:14:59,00 31,78 64
26. 330 19. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 02:02:52,00 00:15:09,00 31,74 63
27. 315 20. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:04:50,00 00:17:07,00 31,24 62
28. 701   P2 Otta Josef CK Příbram - FANY GASTRO 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
29. 711   P2 Reizer Tomáš CS Stodůlky 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08
30. 386 21. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:05:30,00 00:17:47,00 31,08 61
31. 345 22. C Kozel František Green Energy Sport System 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 60
32. 328 23. C Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97 59
33. 719   P2 Součková Anna CK Loko Rakovník 02:10:07,00 00:22:24,00 29,97
34. 377 24. C Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 02:10:25,00 00:22:42,00 29,90 58
35. 710   P2 Pěnkava Milan Turistika Mariánské Lázně 02:10:35,00 00:22:52,00 29,87
36. 321 25. E Fučík Josef CK Vinohradské šlapky 02:10:48,00 00:23:05,00 29,82 57
37. 706   P2 Pokorný Ladislav Kbely Cycling Team 02:10:56,00 00:23:13,00 29,79
38. 408 26. D Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 02:14:50,00 00:27:07,00 28,92 56
39. 493 27. Z Boháčová Zuzana Stark Cycling Team 02:15:18,00 00:27:35,00 28,82 55
40. 708   P2 Vondráček Štěpán CK Příbram - FANY GASTRO 02:15:48,00 00:28:05,00 28,72
41. 703   P2 Heller Vlastimil Koloshop Teplice 02:17:16,00 00:29:33,00 28,41
42. 477 28. C Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:31,00 00:30:48,00 28,16 54
43. 325 29. D Vaněk Jiří Žádný tým 02:18:44,00 00:31:01,00 28,11 53
44. 352 30. D Stark Michal Stark Cycling Team 02:19:05,00 00:31:22,00 28,04 52
45. 376 31. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:20:54,00 00:33:11,00 27,68 51
46. 322 32. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35 50
47. 712   P2 Král Josef JKF Jaroměř 02:22:36,00 00:34:53,00 27,35
48. 324 33. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:22:46,00 00:35:03,00 27,32 49
49. 453 34. C Pavelka Milan Žádný tým 02:22:56,00 00:35:13,00 27,29 48
50. 362 35. C Koukal Pavel Žádný tým 02:23:33,00 00:35:50,00 27,17 47
51. 327 36. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:23:37,00 00:35:54,00 27,16 46
52. 331 37. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:30:02,00 00:42:19,00 25,99 45
53. 378 38. D Slavík Josef CFC Kladno 02:31:29,00 00:43:46,00 25,75 44
54. 461 39. C Habětín Tomáš CSK Markus 02:33:00,00 00:45:17,00 25,49 43
55. 704   P2 Hellerová Lenka Koloshop Teplice 02:40:58,00 00:53:15,00 24,23
56. 407 40. E Introvič Petar CSK Markus 03:20:00,00 01:32:17,00 19,50 42
320   D Šejna Karel CKKV Praha 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 22.11. v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Také Klikáče na nových stránkách

Klikovy vrchy Po úpravě webových stránek závodu Kolem Posázaví jsme kompletně přepracovali také ...

Nová prezentace závodů CFC Kladno

Kolem Posázaví Stránky závodů pořádaných CFC Kladno doznávají po letech významných změn. Jelikož se ...

Běžecké dresy finišují

V cíli V cíli je očekáváme 23.12. odpoledne.
Dobrá zpráva pro všechny příznivce běhání. ...

Běhejte v modrém !

Týmové tričko Možná se to na první pohled nezdá, ale řada členů cyklistického ...

DISKUSE

Nástěnka

1.12.2017 12:09 Kolbaba

Doplnil jsem výsledky Klikáčů od roku 1994. Kdybyste někdo měl k dispozici starší, dejte mi prosím vědět. ...

Nástěnka

29.11.2017 22:35 Luboš

Ahoj Pepo,
máš už druhou absenci na schůzi. Žiješ a neprodal si už náhodou kolo? ...

Nástěnka

31.10.2017 21:32 Kolbaba

Nahlašte si všichni akce za říjen. Uzávěrka Forhonta je 31.10. Já teď budu týden pryč a pak už připravím diplomy, aby ...

Nástěnka

18.10.2017 11:35 Kolbaba

Zapsal jsem body za ČT Author Cup a běhy. To jste se docela vytáhli. ...

Běh - Velvarský maraton

18.10.2017 11:23 Admin

Změna údajů: typ akce ...