FORHONT

1 Vít Novák456
2 Martin Šurányi94
3 Marek Andrejs49
4 Luboš Černý39
5 Michal Novák38

S.K.PODRAZ

1Venca30 000
2Majkl12 100
3Spock4 260
4laktos1 000
5Jeff500
6Anakin0
Márty0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Mamut Tour - krátká trať

25.5.2019 8:30

Přerov

Mamut Tour - dlouhá trať

25.5.2019 8:45

Přerov

Mamut Tour - střední trať

25.5.2019 8:45

Přerov

Běh - Lišanská silniční sedmička

25.5.2019 11:15

Fotbalové hřiště SK Lišany

UAC - Karlovy vary - Unhošť

26.5.2019 10:00

Olšová Vrata
21. března 2011 ZPRAVODAJ ÚV CFC Kladno Číslo 45

Vítej v klubu, Vojtěchu !

Radostná zpráva na úvod sezóny. Nová posila je na světě !

Vojtek
Vojta se zatím netváří příliš nadšeně,
ale v CFC Kladno ho čeká skvělá budoucnost
Sláva, hurá !
Zatimco loni jsme touto dobou připravovali článek o automobilovém atentátu na Luboše Černého, letos máme povinnost o poznání radostnější. Náš klub se v březnu rozrostl o nového člena. A navíc tentokrát nejde o žádný nákup, ale doslova a do písmene o vlastní odchov. Posila naší juniorky se jmenuje Vojtěch Šurányi a naši scouti ho draftovali 15. března 2011 přímo v porodnici. Při výšce 50 cm váží 3,44 kg a i další tělesné parametry jej pro cyklistiku přímo předurčují. "Plíce má určitě dobré.", řekla nám porodní asistentka kladenské nemocnice Jarmila Andělíčková. "... ještě teď mi zvoní v uších." Na to, jak vidí budoucnost našeho nového člena, jsme se zeptali i trenéra CFC Dr. Svatopluka Zobala. "Vojta je ročník 2011, takže v UACu bych s ním mohl počítat někdy kolem roku 2025. Pokud budu ještě naživu."
A do té doby? "Se systematickým tréninkem je potřeba začít co nejdříve. Pro začátek ho zkusíme posadit na kolo, schválně, jestli se udrží..."
My Vojtíška jménem redakce vítáme v klubu a přejeme mu hodně štěstí, zdraví a mnoho zprvu naplazených, pak naťapaných a konečně naježděných kilometrů.
Veronika Zvědavá, porodnice Kladno

Vinohradské Šlapky se opičí

Ale to my taky ...
Prohlídka trati Taky vám obrázek něco připomíná ? A nejsou to náhodou naše slavné prohlídky tratí ? Tak vězte, že tohle není jedna z nich, ale zbrusu nová pozvánka na úvodní závod UAC 2011 v Hřebči. Šlapkám totiž nedosti na tombole, dětských závodech a historických automobilech, tentokrát se rozhodly zpestřit program virtuální prohlídkou trati, která jako by z oka vypadla těm našim. Ale abychom byli spravedliví, dejme slovo našemu webdesignérovi M. Coolbabovi: " Pravda je taková, že na webovou prohlídku nemáme žádný patent. Sám jsem se při tvorbě inspiroval prohlídkou trati mistovství republiky juniorů v Brně, tuším roku 2007. Takže od zamýšlené žaloby upouštíme."
Raději se připravíme na První šlápnutí, které Šlapky pořádají už pošesté a jak jsme předeslali, mají se všichni nač těšit. Start závodu je v neděli 10.dubna ve 12 hodin.
O týden později přivítají cyklisty Zákolany, kde náš tým pořádá úvodní záod domácí série, 8. ročník slavné časovky do vrchu, která startuje v neděli 17.dubna v 11 hodin. A vy se můžete přesvědčit, že obrázky v naší virtuální prohlídce trati jsou větší a více zelené.

Nejdřív sud a teď dítě.

Hrošíci jdou od úspěchu k úspěchu

Tatínek Není to tak dávno, co jsme rodině Hrošíků předávali sud piva, vyhraný v tipovací soutěži, a už můžeme referovat o dalším úspěchu, tentokrát na poli reprodukčním. Abychom našim čtenářům zprostředkovali čerstvé dojmy zúčastněných, vydali jsme se s redakcí na novorozenecké oddělení kladenské nemocnice. A měli jsme štěstí, ve dveřích jsme zastihli novopečeného otce Martina Šurányiho.
Tak jak jste spokojen s výsledkem, tatínku?
"No tak ano, podařilo se nám splnit to, co jsme si před sezónou předsevzali, totiž přivést na svět dítě. Alespoň jedno. To je, myslím, dobrý výsledek."
Jak velký podíl na vaší spokojenosti má fakt. že Vojta je kluk ?
"Samozřejmě jsme všichni rádi, že to takhle vyšlo. I když i o holku bych se v nejhorším postaral...
Jistě jste hrdý na to, že jste se stal otcem ...
"Vždycky jsem tvrdil, že individuální ambice musí jít stranou, důležitý je úspěch kolektivu. Ale v tomhle případě jsem rád, že jsem otcem právě já."
Připravovali jste se na tohle dítě nějak speciálně ?
"Samozřejmě, že úspěch nespadne z nebe. Mohu říci, že příprava byla dlouhá a tvrdá. Ale podrobnosti bych si raději nechal pro sebe."
Setkali jste se s nějakými problémy?
"Po celé přípravné období se manželka potýkala s narůstající váhou. Ale tu se v samotném závěru podařilo celkem rychle shodit."
A jaké máte plány do budoucnosti ?
"Tak teď si dáme 6 neděl pauzu. A pak se uvidí."
My děkujeme za rozhovor a přidáváme se k zástupu gratulantů.


Je jaro, cyklisté vylézají z děr

Jak se CFC připravuje na sezónu

Prodlužující se dny, sluníčko a suché silnice lákají ven a cyklisté po zimě sesedají z válců a trenažérů a vylézají ze sklepa jako ti pověství hadi a štíři. My jsme se vydali za členy našeho týmu, abychom zjistili, jak probíhala zimní příprava. Jak se dalo čekat, individuální rozdíly jsou značné. Někdo sází převážně na kolo, jiní kombinují trénink s během, s lyžemi a někdo třeba staví dům ...
"Když započítám tu včerejší padesátku, tak tam napiš 50 kilometrů" překvapil nás odpovědí Luboš Černý. "Stavím barák, takže můj trénink, to je míchačka, kolečka, cihly, hurdisky. Aspoň mám teď silný vršek. Škoda, že se nešlape rukama" To ano, ale my přesto věříme, že se letos Luboš do závodů úspěšně vrátí a přinese si s sebou předloňskou formu. " A pilu ! Rámovku ..."
Takže raději dál. Mezi běžci a lyžaři jsme nejvíc kilometrů napočítali u Vítka Nováka, který má letos naběháno přes 800 kilometrů, více než na kole "Připravuji se na maraton. Když kvůli sněhu odpadl ten unhošťský, pojedu příští týden do Bratislavy. Držte mi palce."
V těsném závěsu se drží Pepa Slavík, který hlásí 700 naběhaných kilometrů, 400 na lyžích a 300 na nohách. "Běžky mám rád a letos byly pro lyžaře i na Kladně výborné podmínky. To pak kilometry naskakují"
Kolbaba má v záznamech přes 500 běžeckých kilometrů, také převážně na lyžích, trochu víc letos najezdil na kole. "Něco přes 800, hlavně na válcích, protože potmě nejezdím. Letos jsem trénik vylepšil tak, že si ve sklepě pouštím filmy, takže celkem běžně jezdím přes 2 hodiny." Vláďa Prokop prozradil 400 na kole, něco dalšího určitě dělá, ale nechce říci, co.
Z Evžena Šmatláka jsme vytáhli 800 cyklistických kilometrů a posilovnu "Napište tam, že dám 110 kilo na bench pressu" No, snad ti to v závodě k něčemu bude ...
A dostáváme se k dvojici nejpilnějších cyklistů. Jirka Semenec má letos najeto 2200 kilometrů a Pavel Mařík dokonce 2500. To je docela hodně, pánové. Po pravdě řečeno, nikdo v naší redkci neví, jak se to dá vůbec stihnout. Už se na vás těšíme při na závodech.

KRÁTKÉ ZPRÁVY

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

Klínovec na obzoru

Klínovec na obzoru I když to tak chvílemi nevypadá, máme tu zase ...

DISKUSE

Nástěnka

24.5.2019 23:21 Hoši

Tak Klíňáku,
kdy jak to vypadá s tím datumem návštěvy chlapců z Kladna? ...

UAC - Karlovy vary - Unhošť

23.5.2019 13:37 Kolbaba

Pojďte se už nějak domluvit na odvozu. ...

UAC - Karlovy vary - Unhošť

12.5.2019 21:39 Kolbaba

Tak máme závod opět v UAC ! Kdo ještě pojedete, napište se mezi účastníky, můžeme nějak sladit dopravu. ...

UAC - Karlovy vary - Unhošť

11.5.2019 8:49 Jackie

diky, ale jedeme taky autem, máme jedno místo jak pro kolo, tak pro něčí tělo ...

Nástěnka

10.5.2019 0:39 Klínovec

Nazdar hoši, hlasovat umíte hezky, ale kdypak se přijedete podívat?
Váš Klíňák ...