FORHONT

S.K.PODRAZ

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Zpravodaj ÚV CFC Kladno ZVLÁŠTNÍ VYDÁNÍ 28.3.2009
Otvíráme sázkovou kancelář S.K.PODRAZ VSAĎTE SI NA VÝSLEDKY UAC ! • S.K. PODRAZ JE PRVNÍ NA SVĚTĚ •

Vedení s.k. Podraz
Ředitel s.k.Podraz Vito Newman
probírá s designérem Michaelem
Coolbabou poslední detaily
Tak už je to tady ! První sázková kancelář na výsledky UAC je na světě. A na stránkách CFC ! "Myšlenkou sázet na UAC se zabývám už dlouho" řekl nám ředitel podniku Vito Neuman "V běžných sázkových kancelářích si můžete vsadit takřka na vše, od hokeje až po pád vlády, ale tak zajímavou oblast, jakou je naše liga, všechny opomíjejí. Asi to souvisí s celkovou ignorancí cyklistiky"
Bookmakeři zřejmě nemají dost informací. "Přesně tak. Fotbalu a politice rozumí každej debil. Ale UAC, to je jiná káva. Zkrátka se ukázalo, že co si neuděláme sami, to nebude".
A vy potřebné informace máte ?
"V našem případě je důležité, že se už roky aktivně věnuji jak cyklistice, tak hazardu. Takže zkušeností i nápadů mám dost." Jenže od nápadu k realizaci bývá někdy daleko... "Sakra daleko. Netušil jsem, že s tím bude tolik práce. Nejdřív jsem si představoval, že budeme nabízet tabulky v Excelu ke stažení a lidi je budou vyplňovat a posílat zpátky. Náš webmaster mne ale ubezpečil, že takových ochoníků mnoho nebude. Že prý je dost na tom, aby vyplnili online formulář." To je pravda. Já třeba když najdu stránku s 'bezplatnou registraci v 15 krocích', tak prchám. "Tak to vidíte. Nakonec jsme se rozhodli řešit situaci PHP skriptem a vše zautomatizovat.
Jak se bude sázet? S.K. Podraz je internetová sázková kancelář, z čehož plyne, že všechny operace od přihlášení až po podání tiketu probíhají online přes jednoduché formuláře. Ovládání je vesměs intuitivní a nevžaduje zvláštní inteligenci či znalost počítačové techniky. Kursový lístek Výchozím formulářem je kursový lístek, který se Vám zobrazí po přihlášení a jehož ukázku vidíte na obrázku vlevo. Obsahuje tabulku s jednotlivými příležitostmi, u kterých jsou vedle kursu zaškrtávací políčka. Označením políčka je příležitost zvolena. Označíte-li více příležitostí, vzniká akumulovaná sázka - sázíte na kombinaci možností, které musejí vyjít současně. Chcete-li vsadit na více možností nezávisle, je třaba podat více tiketů. Po odeslání lístku se Vám zobrazí tiket s vypsaným kursem a políčkem pro vyplnění sázky. Napíšete, odešlete a je hotovo. A pokud snad přeci jen něco nechápete, projděte si našeho krásného obrazového průvodce
Jenže se ukázalo, že počítač všechny situace nezvládne." Počítač, nebo webmaster. "To neumím posoudit. On povídal, že ošetření všech alternativ je prakticky neúnosné. Šlo zejména o některé nepřípustné kombinace sázek, které lze jen těžko vyjádřit matematicky. A navíc bylo stejně potřeba mít možnost dodatečné úpravy kursu pro příklad, že vsazená událkost vůbec nenastane." Takže nakonec přeci jen ruční práce ?
"Jen částečně. Program umožní hráči vytvořit tiket, vsadit, připisuje a odepisuje kredit z účtu. Administrátor, tedy já, má možnost online vypisovat kursy a spravovat tikety. Podané tikety dostanu v přehledném seznamu a přes zvláštní formulář je pak třídím na přijaté a odmítnuté, u splatných posoudím, zda vyhrál nebo ne, případně o změně kursu."
Takhle to vypadá, že pan webmaster docela zapracoval.
"Tak mu to hlavně neříkejte. Už takhle s ním není k vydržení." Neřekneme. A vy. milí čtenáři, se seberte, běžte se přihlásit a sázejte, sázejte, sázejte.
S.K.Podraz je tu pro Vás!"
Kamil Oprsklý, CFC, S.K. Podraz

Pivo pro vítěze HLAVNÍ CENU VĚNOVALA RESTAURACE SK KLADNO

Když jsme přemýšleli o založení sázkové kanceláře, bylo brzy zřejmé, že v podmínkách amatérské cyklistiky těžko můžeme sázet o peníze. Alternativou bylo uspořádat Sud piva Gambrinus celoroční soutěž o body, která však musí být podložena hodnotnou hlavní výhrou. Jaká cena by však mohla amatérského cyklistu nejvíce potěšit ? Po jedné z vyjížděk nám to u piva došlo: bude to pivo. Vyhledali jsme tedy naši oblíbenou hospůdku v útrobách kladenského fotbalového stadionu. "To by neměl být problém" řekla nám hostinská paní Alena Filipová "Už takhle sponzorujeme mistrovství Kladna v lóře, tak to uděláme stejně"
A rovnou jsme sjednali podmínky. Takže vítěz obdrží třicetilitrový sud piva Gambrinus 10°, který vypije v prostorách restaurace SK Kladno. Pokud se na takové množství piva naráz necítíte, je možno výhru rozepsat na jednotlivá piva. Poukaz na 60piv by platil po dobu 1 roku od převzetí a jednotlivá piva by se z něho odškrtávala. Teď už zbývá jen se přihlásit a s trochou štěstí a čichu na výsledky může být pěnivá cena Vaše.
P.S. Lóra je karetní hra s mariášovými kartami, kde se narozdíl od naší soutěže hraje o trestné body.

Design v retro stylu 30.let   • O JAKÝ PODRAZ SE ZDE JEDNÁ A PROČ VYPADÁ PRÁVĚ TAKHLE •

"Když se řekne sázková kancelář, hned mi naskočí název 'Podraz'",
řekl nám designér Michael Coolbaba."Tenhle film miluju. Takže když mne oslovil ředitel pan Vito Newman, abych pomohl vytvořit webdesign nově budované sázkové kanceláře, měl jsem brzy jasno."
Pro naše mladší čtenáře: Podraz je slavný film s P. Newmanem a R. Redfordem v hlavních rolích, který se odehrává v gangsterském prostředí 30.let a celý se točí kolem hazardních her a dostihových sázek. Jestli ho neznáte, tak to brzy napravte, stojí za to. Ale zpět na web.
"Představte si, že vcházíte do sázkové kanceláře 30.let. Vývěsní štít a informační tabule jsou vyvedeny dobovým písmem. Místnost je spoře osvětlena závěsnou lampou s plechovým stínítkem. Ve vzduchu visí oblak modravého kouře. Na stěnách vidíte velké černé tabule s křídou vypsanou nabídkou aktuálních příležitostí. Design kanceláře U vchodu dostanete do ruky bulletin s komentářem ředitele. Vzhledem k možnostem dobové reprografické techniky je cyklostylovaný, stejně jako všechny ostatní papíry. Proto strojopisové písmo a pomuchlaný vzhled."
Dobře, přijdu, rozhlédnu se, přečtu si sdělení ředitele. A co bude dál?
"Pokračujme ve hře. U okénka se přihlásíte se a dostanete kursový lístek, na kterém zatrhnete zvolené příležitosti nebo jejich kombinace. Lístek podáte a dostanete tiket."
Další papír ! " Už poslední. Na tiket vypíšete sázku, vsadíte a je to. Na požádání můžete ještě dostat vytištěný přehled všech Vašich tiketů nebo herní řád."
A co občerstvení ?
"Jestli vás to osvěží, klikněte si na našeho sponzora,
restauraci SK Kladno"

DISKUSE

Nástěnka

23.12.2020 19:31 Márty

Všem klidné a pohodové svátky vánoční, v novém roce hlavně zdraví a také spousty kilometrů v sedle ;-) ...

Nástěnka

22.12.2020 11:57 Luboš

No pánové, skvělé foto. Užijte si všichni Vánoce. ...

Nástěnka

9.12.2020 1:20 Márty

Michale, určitě se vyfotit můžeme.
Pro mě ideální někdy večer. ...

Nástěnka

6.12.2020 16:01 Kolbaba

Pěkně trénujete. Nechcete se ještě před koncem roku vyfotit na titulní obrázek Forhonta ? Schůzi asi uděláme až v novém roce, ...

Nástěnka

5.12.2020 16:59 Vítek

Díky, Luboši,
letos to byla taková divná sezóna. Snad příští bude lepší a držím palce, ať těch závodů na rozdíl od ...