FORHONT

1 Vít Novák54
2 Michal Novák43
3 Marek Andrejs28

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Pražská běžecká tour 2 / 10 km

25.1.2020 11:00

Praha - Braník

Pražská běžecká tour 2 / 5 km

25.1.2020 11:05

Praha-Braník

Jilemnická 50 - 25 volně

25.1.2020 13:00

Jilemnice

Jilemnická 50 - 10 volně

25.1.2020 13:10

Jilemnice

Jilemnická 50 - 50 klasicky

26.1.2020 10:00

Jilemnice
14. října 2008 ZPRAVODAJ ÚV CFC Kladno Ćíslo 13

Sám voják v poli.

V posledním závodě UAC jel za CFC jen Vítek ve slávistickém.

Nezvykle pozdní termín a nezvykle chladné a deštivé počasí provázely poslední závod série UAC v Halounech. Místo startu i cíle shodné s tradičním Brdským dvoukolem, ale jinak kompletně nová trať, to byl premiérový podnik CKKV. A když se řekne CKKV, druhým dechem dodejme přehršli dalších kategorií v samostatném poháru. Někteří společně s UAC, jiní mimo, nikdo sám.
Vítek v slávistické bundě
Osamocený kladenský jezdec v bundě Slávie Praha
Závodníků bodujících v UAC se nakonec sešlo 85, naše barvy tentokrát hájil pouze osamocený Vítek. který navíc startoval v červené bundě CK Slavia Praha. "Důvod je jednoduchý, byla zima, foukalo a CFC zimní bundu nemá"
řekl náš jezdec reportérům v cíli a možná tak dal našemu výstrojnímu referentovi podnět k zamyšlení.
Ale zpět k závodům. Závěr sezóny a celkem jednoznačné odstupy leaderů obou hlavních balíků mohly snad u někoho vzbudit dojem, že půjde o poklidký rozlučkový podnik, něco jako dojezd do Paříže na TdF. Ale kdepak šampaňské! Ostré tempo, několik nepříjemných stoupání a zejména silný vítr brzy závodníkům ukázaly, zač je toho loket a původně kompaktní poloton se rozpadl na skupinky. Ta nejsilnější se bohužel obešla bez našeho zastoupení."Hned za Bykošem se to natrhlo a zbytek dorazil vítr. Zůstal jsem ve skupině odpadlíků, kterou jsem si pak vyhrál, ale co z toho. Aspoň, že jsem předjel Libora Janouška" Vedoucí skupinu časem vítr obrousil do šesterečného tvaru a ve spurtu vyhrál agenty Endurainingu pečlivě sledovaný Kudrna před Šlapkou Kuřetem a Fiatem Chybou. Náš Víťa dojel 11. Pokud jde o dojezdy druhého balíku, začíná to být pěkná otrava. Vítězný Tomáš Vitáček po vzoru sborné CCCP vyhrál z 15 pokusů počtrnácté, rovněž druhý Miroslav Kakač už má na bednu permanentku. Nakonec dobře, že už je konec sezóny.
Závěrečné vyhlášení vítězů proběhlo už tradičně v útulné hospodě U paviána, mírné zpoždění bylo zčásti sponzorováno hostinským, zčásti daní za bezpočet kategorií, podkategorií, dílčích i celkových vítězů pohárů, diplomů i všelikých čestných uznání. Zkrátka, nikdo tu v sobotu nepřišel zkrátka.
Kamil Oprsklý, CFC, Halouny


Poslední šlápnutí.

Poslední šlápnutí Seriál UAC je uzavřen, ale závodní sezóna ještě nekončí. Pro všechny cyklistické nezmary připravily Vinohradské šlapky už 5. ročník závodu s příznačným názvem Poslední šlápnutí. "To může znamenat jen řečnický obrat, ale ne pro každého" vzpomíná redaktor c. Kolbaba. "Například pro mě je ten závod vysloveně prokletý. Varování přišlo už v roce 2005, kdy se mi Anděla Bigmigová napasovala rychloupínákem do zadního výpletu. Přišel jsem o 8 drátů, přesně o čtvrtinu. Ale české ručičky si poradí... Pár drátů jsem otočil do protisměru, pohrál jsem si s centrklíčem a nakonec na 24 dojel domů. Nechápu, proč lidi vyhazujou peníze za zapletený sety." Ale to není všechno... "Není. O rok později jsem si projížděl trať a vybíral nejlepší místo k úniku. Jedna pravotočivá zatráčka mi přišla nebezpečná, protože mi to tam na škváře trochu klouzlo. Tak jsem se vrátil, že si ji porojedu znova a nacvičím průjezd" A nacvičil? "Zlámal jsem si stydkou kost" Cože ?? "Jo, tuhle. Nadvakrát. Zajímavé je, že jsem na tom ještě dojel 30 kilometrů do kladenské nemocnice." To si děláte srandu... "Na úrazovce se taky nejdřív smáli. Pak viděli rentgen, řekli, že jsem magor a zavolali mi sanitu. " Chtěli byste si to také vyzkoušet?
Kolbabova zatáčka a mnoho dalšího na Vás čeká 28. října na trati POS

JDEME DO FINIŠE

>>> FOTOSOUTĚŽ - 11. KOLO <<<

To to uteklo. Není to tak dávno, kdy jsme na tomhle místě ukázali první snímek a už tu máme celkového vítěze.
"Myslím si, že je to silnice s odbočkou na hrad Křivoklát (alespoň podle kostek)."
Jirka Semenec se zkrátka zamyslí, pak střelí a trefí. A protože je konec sezóny, jeho dvoubodové vedení už nikdo nedožene. Jirka dostane foťák a vy ostatní nic. A dobře vám tak! Copak je Jirka jediný, kdo jezdí na Křivoklát? Takže poslední kolo bude už jen o čestný úspěch. A když o čest, tak zpátky do hor!. Odkud byste řekli, že je tenhle obrázek? Kde to je? Nechceme předbíhat, ale kdo tam jednou jedinkrát jel, ten musí vědět na první kouknutí. A pokud jel a hůř vidí, může si obrázek zvětšit. Tak co, už je jasno?
Neváhejte a pište.
S body se to má takhle:
1.: J. Semenec - 4 body
2.-3.: Janouš, Kuře - 2 body
4.-5.: Ondra S, Pavel Louda - 1 bod.

Sečteno, podtrženo

Vítězové UAC pro rok 2008: Zahrádka, Vitáček a Královice
Dramatický a bojovný seriál UAC 2008 prošel posledními díly v poklidu a bez překvapení. Pohodlné bodové odstupy a hlavně neutuchající forma premiantů usnadnily prognózy místy až k praktické jistotě. "Tak například na vítězství Tomáše Vitáčka jsme v září a říjnu vypsali kurs 0,95" řekl nám vedoucí sázkové kanceláře 'Kámen+Nůžky' v Kladně ing. Papír "To v praxi znamená, že pokud si vsadíte stovku a Vitas zase vyhraje, musíte nám 5 korun doplatit." Faktem je, že vítěz kategorie C i celého druhého balíku nasbíral v 15 závodech 1500 bodů a vyhrál s odstupem 147 bodů. A celkově druhý vítěz kategorie D Miroslav Kakač nadělil druhému Burgerovi bezmála dvoustovku. V prvním balíku byla situace přece jen zajímavější. Dlouho vedoucí Smažík Chyba nakonec neodolal soustředěnému náporu viessmansko-královické dvojice Zahrádka-Novák a skončil celkově třetí. Vítězství v kategorii A však nakonec obhájil, byť v samotném závěru úpěl pod wattovou smrští finišujícího Enduraina Kudrny. V kategorii E s přehledem zvítězil královédvorský Václav Hrachovina před svým oddílovým jmenovcem Hejdou. Nejzajímavější byla nakonec kategorie žen, kde zvítězila Zuzana Denigerová o vlas před svou kolegyní z CK Kern Terezou Pinkavovou a o prsa před celkově třetí Štysovou z TJ Sokol Králův Dvůr. Zato junioři téměř nestojí za řeč, vítěze Volfa jsme viděli v 5 závodech, ostatní dva hoši zavítali jen a pouze na mistrovství republiky.
Od našich reprezentantů jsme žádné zázraky nečekali a také jsme se jich nedočkali. O zhodnocení sezóny jsme požádali trenéra CFC dr. Svatopluka Zobala. "S oslabeným týmem bylo naším cílem především udržení v souteži. To jsme splnili,i když celkově 12. místo je spíš zklamáním, protože na první desítku jsme určitě měli. Nejlepšího umístění mezi jednotlivci dosáhl Vláďa Prokop, který v kategorii D skončil na 7. místě a celkem vyjel ve 14. závodech 824 bodů . Víťa Novák objel vůbec nejvíc závodů, po rozpačitém začátku v průběhu sezóny stabilizoval formu a vybojoval ve své kategorii 8. místo. 1010 bodů je výborný počin. Plus prémie za 21. flek na Králi. Za zmínku stojí ještě Jirka Semenec, který skončil 13., hlavně kvůli slabší účasti. Budeme muset promluvit s Dášou"
A ostatní? "Co byste chtěli slyšet?" usmívá se "Kolbaba má problémy s životosprávou. Sice jezdí, ale moc žere a šanci by měl snad jen v přepočtu umístění na kilo. Slavíčka jsem viděli čtyřikrát a celkem mu věřím, že moc nejezdí. Janouš sezónu prochrchlal za fotoaparátem a Radek Lužný se zřejmě po jednom pokusu vrátil na motorku." A jaké cíle si kladete pro příští sezónu?"Tak to závisí na spoustě věcí. Jestli vedení klubu udrží stávající jezdce nebo třeba i někoho koupí a hlavně kolik seženeme peněz. Na materiál, podpůrné prostředky, trenéry a tak..." uzavírá Dr. Zobal. No, budeme nám přát hodně štěstí.

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

4.1.2020 22:00 Vítek

Zitra jedem od pul 10. ze Sletaku na silnici tak 70 km. Pridejte se nekdo :-) ...

Nástěnka

4.1.2020 15:46 Márty

Zřejmě dobrej oddíl :-) ...

Nástěnka

4.1.2020 14:41 Kolbaba

Pěkná kladenská účast na Zimním běhu Iva Domanského. Body zapsány. ...

Nástěnka

31.12.2019 19:59 Kolbaba

Všem Modrým šípům přeji do nového roku hlavně zdraví, sportovní úspěchy pak přijdou při našich kvalitách samy. ...

Nástěnka

31.12.2019 9:36 Luboš

Ahoj Martine, ahoj chlapci,
díky za přání a také přeji v Novém roce spoustu pěkných kilometrů. Novoročně se půjdu projet až ...